اشتراک گذاری

بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸

قبلا در بخش اول بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ ، 5 نمونه از بازی های مطرح 2018 پلی استیشن سونی ( لینک به سونی زون ) را برای شما شرح دادیم. در این بخش در ادامه موضوع گذشته می خواهیم دو نمونه دیگر از این بازی ها را به شما معرفی کنیم. اگر یک گیمر و player حرفه ای هستید، حتما و قطعا این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸

معرفی بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸

بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ را بشناسید و حرفه ای بازی کنید. شناخت این بازی های پلی استیشن سونی کمک می کند تا انتخابی درست و مناسب داشته باشید و با تمرین و ممارست بسیار بتوانید مرحله به مرحله پیش بروید. این بازی ها در بین کاربران پلی استیشن سونی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. همراه ما باشید تا دو نمونه دیگر از بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ را بشناسید.

1. بازی جدید The Witcher 3: Wild Hunt

این بازی یکی از بازی های داستانی و سرگرم کننده و نمونه ای دیگر از بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ است. The Witcher 3 آخرین خانه بازی های RPG است. بیشتر گیمر های پلی استیشن سونی این بازی را با سایر بازی ها مقایسه می کنند. The Witcher 3: Wild Huntبه عنوان بزرگترین و متقاعدکننده‌ترین بازی جهان باز است. با این حال خط داستان بازی، ماموریت‌ها و سیستم بازی به گونه‌ای طراحی شده که جهان The Witcher 3 را کاملاً باورپذیر می‌سازد. ویچر نسخه‌ شمشیری و جادویی GTA 5 است و به گونه ای طراحی شده است که کاربر را ساعت ها در خود غرق می کند.

نقاط قوت بازی The Witcher 3: Wild Hunt

جهانی عظیم، منطقی، یکپارچه و همه‌جانبه

خط داستانی و سیستم بازی درگیرکننده

رندر فوق العاده زیبای شخصیت‌ها و صحنه‌ها

پر از ماموریت‌های جذاب، ماموریت‌های فرعی و فعالیت‌های متنوع

نقاط ضعف بازی Wild Hunt

طولانی بودن زمان لودینگ

افت فریم گاه و بیگاه

2. بازی جدید The Last of Us Remastered

The Last of Us Remastered یک نمونه دیگر از بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ است. این بازی پلی استیشن سونی روایتِ داستانی فوق العاده ای دارد و یک بازی درگیر کننده است. به عنوان یک بازی به سبک های چند نفره و تک نفره طراحی شده است. The Last of Us به جرأت بهترین بازی PS3 بود و نسخه‌ ریمستر آن هم به عنوان یکی از بهترین بازی های ps4 ۲۰۱۸ شناخته می‌شود. نسخه‌ ریمستر آن شامل به‌روز رسانی گرافیک از جمله پشتیبانی از HDR و 4K است.

در این نمونه از بازی پلی استیشن سونی بهبودهای گرافیکی نظیر افزایش فاصله‌ رندر شده، مکانیک بهتر مبارزات و فریم ریت بهتر دیده می‌شود. همچنین یک حالت تصویری چشم ‌نواز هم اضافه شده که در بهتر شدن هر بازی‌ موثر است. این نسخه از بازی The Last of Us Remastered بسته‌ الحاقی Left Behind نیز دارد که به داستان شخصی کودکی الی می‌پردازد. هر چند که The Last of Us 2 در راه است، با این حال هنوز دیر نشده که این بازی را شروع کنید و از بازی کردن در محیط آن لذت ببرید.

نقاط قوت بازی The Last of Us Remastered

گرافیک بهبودیافته و فریم ریت روان و پایا

مشتمل بر بسته‌ الحاقی جذاب Left Behind

عملکرد بهتر در بخش چند نفره

نقاط ضعف بازی The Last of Us Remastered

بهبودهای بصری مورد انتظار را تامین نمی کند

هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای خرید مجدد بازی وجود ندارد

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی در خدمت تمام کاربران است تا خدمات و تسهیلاتی متنوع و کاربردی در اختیار آنها قرار دهد. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران تمام تلاش خود را می کند تا در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات سونی بتواند صفر تا صد نیاز های کاربران سونی را بر آورده سازد. در این مسیر امکانات و تسهیلات فراوان و بسیار مفیدی را در اختیار کاربران قرار داده است که هر کدام در هر بخش تامین کننده نیاز های کاربران است. تمامی سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با نمایندگی سونی تماس بگیرید.