تعمیرات تلویزیون سونی

رایج‌ترین مشکلاتی که کاربران در تلویزیون سونی با آن مواجه می‌شوند شامل: قطع شدن صدای تلویزیون، ایجاد لکه‌های رنگی در تصویر تلویزیون، ایجاد نوار صورتی‌رنگ در بالای تصویر و خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون می‌باشد. اگر شما هم از کاربران تلویزیون سونی هستید به احتمال زیاد با یکی از این مشکلات در این دستگاه مواجه شده‌اید که اکنون در حال خواندن این مطلب هستید. مطمئناً دوست دارید که مشکل تلویزیون شما با سرعت بالایی توسط یک تعمیرکار خبره برطرف گردد. در این صورت تنها راه شما این است که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید. پس از تماس شما، تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی را با دقت و سرعت بالایی به شما ارائه می‌دهند.

تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی در محل

هیچ کسی دوست ندارد که وقتی برای تلویزیونش مشکلی پیش می‌آید، این دستگاه غول‌پیکر را با خود به مرکز تعمیرات ببرد تا هم هزینه زیادی را برای جابجایی آن پرداخت کند و هم زمان زیادی را از دست بدهد. برای اینکه با یک تیر چند نشان بزنید به گونه‌ای که هم تلویزیونتان با سرعت و کیفیت بالایی تعمیر شود و هم مجبور به جابجایی و انتقال آن به مرکز تعمیرات تلویزیون نباشید تا زمان و هزینه زیادی را به هدر دهید، می‌توانید از سرویس تعمیرات تلویزیون سونی در محل استفاده کنید.

تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند و به عیب‌یابی و برآورد هزینه تعمیر این دستگاه بپردازند. سپس درصورتی که با هزینه تعمیرات تلویزیون خود مشکلی نداشتید، پروسه تعمیرات تخصصی آن را آغاز کنند.

نمایندگی تلویزیون سونی

مهمترین سرویس ارائه شده در نمایندگی تلویزیون سونی ، سرویس تعمیر تلویزیون سونی می باشد. در نمایندگی تلویزیون سونی مجموعه‌ای از برترین تعمیرکاران جمع شده اند تا مراجعان محترم با یک بار حضور در این مرکز، بتوانند دستگاه مورد نظر خویش را تعمیر نمایند. شرح کامل ایرادات دستگاه به مراجعان شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در پارت تعمیرات ، نمایندگی تلویزیون سونی می باشد.

فروش انواع تلویزیون های سونی در واحد نمایندگی تلویزیون سونی انجام می شود. نمایندگی تلویزیون سونی با بهره مندی از مشاورانی حرفه ای و مجرب کلیه ی اطلاعات تخصصی و فنی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی با توجه به متراژ محیط خود راهنمایی های لازم برای انتخاب ابعاد تلویزیون را از مشاوران ما دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که نمایندگی رسمی سونی ، خدمات پس از فروش خود را در قالب حمل و نصب، راه اندازی، تهیه و توزیع قطعات یدکی، آموزش، تشخیص اختلال، ترمیم و رفع انواع خرابی انواع محصولات سونی، ارائه میدهد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

عیب یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی

فرآیند تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی زمانی موفق آمیز بوده و موجب بازیابی کارکرد اصلی دستگاه می شود که از دانش و تجربه ی چندین ساله ی تعمیرکاران زبده استفاده گردد. عیب یابی صحیح نقش کلیدی در تعمیر تلویزیون Sony ایفا می کند. در صورتی که تلویزیون معیوب مورد نظر به درستی عیب یابی نشود، ممکن است هزینه های تعمیر چندین برابر شود و حتی خرابی به بخش های دیگر سیستم نیز سرایت یابد.

کارشناسان ارشد مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن به ریشه یابی و بررسی دقیق و ریز بینانه ی تلویزیون پرداخته و سیستم شما را مطابق با استانداردهای جهانی تعمیر خواهند کرد. لازم به ذکر است که در صورت غیر قابل تعمیر بودن قطعات تخریب شده ی دستگاه، تعویض با قطعه های مشابه اورجینال شکل می گیرد.

تعمیر انواع مدل های تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون Sony ، تمامی مدل های تلویزیون سونی را تعمیر می نماید. در صورتی که صاحب هر یک از مدل های تلویزیون ال سی دی سونی و ال ای دی سونی هستید و تلویزیون شما به مشکلی برخورده است، نگران نباشید. تنها با یک تماس کارشناسان ما در نمایندگی تلویزیون سونی به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیرات تلویزیون را در محل انجام می دهند.

تعمیر تلویزیون اولد

کاربران تلویزیون های اولد به خاطر داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقص و ایراد در دستگاه، از اقدام خودسرانه جهت تعمیر و ترمیم آن خودداری نمایند. اقدامات خودسرانه کاربر بر روی دستگاه نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه امکان آسیب‌ به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن اختلال آن را فراهم می‌آورد. سرویس های مرتبط با این دستگاه نیز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی قابل دریافت است.

تعمیر تلویزیون پلاسما

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می‌باشد. اشکال رایج دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس های تخصصی این محصول نیاز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی قابل دریافت است.

تعمیر تلویزیون LED سونی

در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردد.

تعمیر تلویزیون LCD دی

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در این حالت تعویض پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید.

جدول عیب یابی تلویزیون سونی

چگونه باید منو عیب یاب تلویزیون سونی را فعال کنید؟ از طریق این بخش می توان متوجه شد که پیش از این چه مواردی از سوی دستگاه به عنوان اشکال معرفی شده است. در مرحله اول تلویزیونتان را استندبای کرده و سپس دکمه display را بزنید. پس از زدن آن، عدد 5 و سپس مثبت ولوم را فشار دهید. در نهایت کلید پاور را بزنید تا تلویزیون روشن شود. یا به عبارت دیگر  برای فعال کردن بخش منوی عیب یاب تلویزیون سونی با فشار دادن پشت سر هم دکمه های زیر فعال می گردد:

DISPLAY+5 + ( +VOL )+ POWER ON

اعداد موجود در جدول عیب یاب تلویزیون سونی هر کدام نشانه چیزی هستند و معنای خاصی دارند. در اینجا عدد اول، تعداد چشمکها را نشان می دهد و عبارت مقابل آن معرف بخش یا قطعاتی است که در برخورد با آن تعداد چشمک باید به سراغ آن برویم. عدد آخر تعداد دفعاتی است که این چشمک نشان داده شده است.پس از فعال کردن منوی عیب یابی تلویزیون sony می توانید ضمن تشخیص دادن مشکلات و ایرادهای دستگاه، به موقع آنها را برطرف کنید.

مشکلات رایج تلویزیون سونی

چرا تلویزیون روشن نمی شود؟

روشن نشدن دستگاه تلویزیون مشکل رایجی می باشد که ممکن است در صورت تداوم استفاده از تلویزیون پدیدار شود. این معضل، ارتباط چندانی به مدل و نوع برند سازنده ی دستگاه نداشته و در اثر اختلالات اجزای داخلی تلویزیون و اتصالی های درونی آن به وجود می آید. تنها راهکار پیش روی کاربران عادی وقتی تلویزیون روشن نمی شود، بررسی سلامت کابل اتصالی به منبع تغذیه و ریموت کنترل دستگاه است. از اصلی ترین علل فنی پیدایش معضل روشن نشدن تلویزیون، فرسودگی قطعات مهمی چون مین برد و یا برد پاور می باشد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی طی اعمال مراحل عیب یابی تخصصی تحت نظر کارشناسان مجرب خود کلیه ی خرابی های مرتبط با روشن نشدن تلویزیون را در مدت زمانی کوتاه رفع می نماید.

چرا صفحه نمایش تلویزیون کم نور شده است؟

استفاده ی طولانی مدت از تلویزیون و روشن ماندن مداوم آن اغلب اوقات باعث و بانی پیدایش مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون است. در این راستا تعمیرات موضوع مهمی است که باید هر چه سریع تر انجام شود. شما می توانید با استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی چنین مشکلاتی را در مدت زمان کوتاهی برطرف سازید. البته بهتر است پیش از اقدام برای تعمیر تلویزیون، تنظیمات مرتبط با نور دستگاه را بررسی کنید.

اگر تنظیمات در حالت نرمالی قرار دارند ولی شاهد نور بسیار کمی از صفحه ی تلویزیون هستید به احتمال قوی مشکل از فسفر موجود در تلویزیون نشات می گیرد.  بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون می تواند عامل اصلی کم نور شدن صفحه ی دستگاه تلویزیون باشد. این فسفر، پس از استفاده ی چندین ساله از تلویزیون دچار کاهش کیفیت خواهد شد. با استفاده ی صحیح از تلویزیون و ایجاد فرصت استراحت برای ساختار داخلی آن می توان این مسئله را به تعویق انداخت.

چرا تصویر تلویزیون قطع و وصل می شود؟

 مشکلات مختلفی در سخت افزار تلویزیون امکان دارد باعث قطع و وصل شدن تصویر دستگاه شوند. تعمیر تلویزیون جهت قطع و وصل شدن تصویر نیازمند عیب یابی ریزبینانه ی تکنسین های ماهر است. به طور کلی قطع و وصل شدن تصویر در دو حالت گریبانگیر کاربر می شود یا اینکه تصویر به طور کلی قطع شده و مجدداً پس از چند ثانیه وصل می شود و یا اینکه قسمتی از تصویر به شدت تیره شده و تصویر ناپدید می شود.

این موضوع می تواند به دلیل خرابی قطعاتی مانند بک لایت، مین برد، پاور و یا خود پنل اتفاق افتاده باشد. طبیعی است که تداوم مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون می تواند تا از کار افتادن کامل دستگاه ادامه بیابد. اگر دستگاه شما همواره با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می کند، بهتر است برای رفع آن دست به کار شده و با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی تماس حاصل فرمایید.

چرا تصویر صفحه ی نمایش از بالا تاریک و روشن می شود؟

یکی از مشکلاتی که در اثر خرابی پنل تلویزیون رخ می می دهد، تاریک و روشن شدن تصویر صفحه ی نمایش دستگاه از قسمت بالایی آن است. برای رفع این مورد، باید پنل به صورت تخصصی ترمیم شود. دقت کنید که تعمیر تلویزیون در راستای بازیابی پنل آن امر حساسی است که در گرو فرآیند تخصصی عیب یابی می باشد.

بروز هرگونه خطا در این میان می تواند این قطعه گران قیمت را به کلی از رده خارج نماید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی با استفاده از تجهیزات پیشرفته کلیه ی قسمت های پنل را با نهایت دقت بازیابی کرده و به همراه گارانتی کیفیت آن را تضمین می کند.

چرا بر روی تصویر تلویزیون خطوط عمودی دیده می شود؟

نمایش خطوط عمودی در تلویزیون ها محدود به برند و نوع تلویزیون خاصی نمی شود. این مشکل معمولا زمانی پدید می آیند که برد T-Con به درستی کار نکند. در چنین حالتی تعویض برد با نمونه ی اورجینال مشابه حائز اهمیت است. علاوه بر این، دلایلی نظیر وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون و اتصال برد کنترل نیز می توانند به تشکیل این خطوط مزاحم بیانجامد. به هر حال مشکل هر چه که باشد در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی قابل حل می باشد. کارشناسان ما طی مراحل عیب یابی تخصصی هر اختلال کوچک و بزرگی را در ساختار تلویزیون های سونی برطرف می نمایند.

خدمات واحد تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیر آبخوردگی تلویزیون سونی

آبخوردگی تلویزیون سونی به هر دلیل که اتفاق بیفتد نخستین کار پیشنهادی از سوی کارشناسان، خاموش کردن تلویزیون و خودداری از روشن کردن مجدد آن است. ضمن آنکه با این اتفاق، می‌بایست در اسرع وقت دستگاه را به یکی از مراکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سونی تحویل داد تا اقدامات مورد نیاز جهت پیشگیری از خرابی‌های دوچندان، بر روی آن اعمال گردد. متأسفانه در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی، امکان تعمیر آبخوردگی تلویزیون سونی وجود ندارد.

ضمن آنکه، در غالب موارد به دلیل بی‌توجهی کاربران، و عدم مراجعه زودهنگام به تعمیرگاه، تعمیر پنل آبخورده تلویزیون، تنها با تعویض آن امکان امکان‌پذیر می‌گردد. (تعویض پنل تلویزیون نیز هزینه بالایی می‌طلبد –چیزی حدود 70درصد از هزینه خرید یک تلویزیون- از همین رو غالب کاربران، خرید یک تلویزیون نو را به تعمیرات تلویزیون سونی ترجیح می‌دهند).

تعمیر فلت تلویزیون سونی

در میان خدمات و سرویس‌های متعدد مربوط به تعمیرات تلویزیون‌ سونی، خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض ال ای دی و ال سی دی جزو گران‌قیمت‌ترین‌ها هستند. پس از این دو سرویس، تعمیرات مرتبط با تعویض فلت تلویزیون سونی به دلیل نیاز به استفاده از دستگاه‌ها و قطعات خاص جزو خدمات گرانقیمت تلویزیون به شمار می‌آیند. عمده‌ترین علت خرابی فلت‌ها آبخوردگی آنهاست.

البته علل دیگری نظیر استهلاک قطعات دستگاه، ضربه خوردن دستگاه و مواردی از این دست نیز سبب خرابی فلت تلویزیون می‌گردند. در صورت بروز اشکال در این بخش از دستگاه می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فلت تلویزیون را با حضور در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی و یا به صورت سرویس در محل تلویزیون دریافت نمایید.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

دلیل نمایش خطوط عمودی بر روی تصویر تلویزیون سونی چیست؟ چرا یک رنگ غیرعادی به تصویر تلویزیون سونی اضافه شده است؟ دلیل نمایش یک نقطه یا نقاط سفید در تصویر تلویزیون سونی چیست؟ بروز هر یک از این مشکلات در تلویزیون سونی، نشان‌دهنده خرابی پنل این دستگاه است.

پنل تلویزیون مهم‌ترین قطعه این دستگاه است چراکه 70 درصد از ارزش تلویزیون را به خود اختصاص داده است. منظور از پنل تلویزیون همان صفحه نمایش تلویزیون است که به دلیل بروز مشکلاتی مانند: آبخوردگی و همچنین وارد شدن ضربه به آن دچار مشکل می‌شود. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در تلویزیون خود مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی و تعمیر پنل تلویزیون سونی را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی بسپارید. تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و این خدمات را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

تلویزیون های نسل جدید سونی دارای بردهای متعددی هستند که هر کدام از این بردها وظیفه ای دارند. مین برد یا برد مادر Main board به نوعی اصلی ترین بخش در ساختار تلویزیون سونی به حساب می آید. بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون و حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می‌گیرد.

خرابی مین برد تلویزیون سونی، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سونی وجود دارد. در ارتباط با این دو سرویس، بد نیست بدانید که تعویض مین برد تلویزیون سونی، در قیاس با قیمت کلی این دستگاه، مقرون به صرفه است و چندان بالا نیست. در هر حال تخصصی ترین دریافت سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سونی و سایر بردهای موجود در این دستگاه با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی و یا از طریق تماس با این مرکز، امکان پذیر است.

تعویض پنل تلویزیون سونی

تعویض پنل ال سی دی تلویزیون، در واقع آخرین راهکار پیشنهادیِ کارشناسان تعمیرات تلویزیون سونی، به آندسته از مراجعانی است که پنل آنها شکسته شده و یا دچار آسیب جدی شده است. شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)،

خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در پنل تلویزیون های led و lcd ایجاد می شود و تعویض و یا تعمیر پنل تلویزیون را ضروری می سازند.) به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه رفع آنها در این حالت، تعویض پنل تلویزیون سونی است.

 • رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی برفک تلویزیون سونی
 • عیب یابی ایراد ایست وست در تلویزیون سونی
 • عیب یابی هاله رنگین کمانی در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی سوختن پاور تلویزیون سونی
 • برطرف کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی هاله رنگ در تصویر تلویزیون سونی
 • عیب یابی نداشتن تصویر صدا در ورودی IV تلویزیون سونی
 • بر طرف کردن خطهای پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی خراب شدن آی سی ایپرام در تلویزیون سونی
 • تعمیرات چشمک زدن ال ای دی جلو و روشن نشدن تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک در تلویزیون سونی
 • تعمیرات روشن نشدن تلویزیون سونی
 • تعمیرات نداشتن نور در تلویزیون سونی
 • تعمیرات قطع و وصل تصویر در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و رفع ایراد خاموش شدن تلویزیون سونی
 • تعمیرات صدای صوت های ولتاژ در تلویزیون سونی
 • تعمیرات به حالت استند بای  رفتن تلویزیون سونی
 • تعمیرات قطع رنگ بعد از ۲ دقیقه در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی نداشتن تصویر در تلویزیون سونی
 • تعمیرات بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در تلویزیون سونی
 • تعمیرات پر نور و کم نور شدن چراغ استند بای تلویزیون سونی
 • تعمیرات کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه در تلویزیون سونی
 • تعمیرات تصویر داری خط برگشتی و بدون برفک و داغ کردن تلویزیون سونی
 • تعمیرات سیاه شدن صفحه بعد از حدود نیم ساعت کار کردن تلویزیون سونی
 • تعمیرات قطع شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون سونی

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون سونی

 • تعمیرات و عیب یابی ورتیکال در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی نداشتن صدا در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی لرزش تصویر در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی شدن تصویر از پایین در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی خطوط برگشتی تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیرات قطع شدن یکدفعه تصویر و تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی حرکت آرام تصویر از بالا به پایین در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی داغ شدن ترانزیستور Output و سوختن مکرر تلویزیون سونی
 • تعمیرات مات شدن تصویر در تلویزیون سونی
 • تعمیرات بخش USB و تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیرات قسمت تغذیه  LCD , LED تلویزیون سونی
 • تعمیرات سوختن آی سی صدا و افزایش ولتاژ آن در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی سوختن سریع ترانزیستور افقی تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی آمدن صدای سیک سیک از های ولتاژ در تلویزیون سونی
 • تعمیرات و عیب یابی تصویر به صورت سیاه و سفید همراه با خطوط برگشتی در تلویزیون سونی

سوالات متداول کاربران تلویزیون سونی

تعمیرات تلویزیون سونی همانند بسیاری از دستگاه‌های هوشمند دیگر یک کار تخصصی است و نیاز به تجهیزات خاص خویش دارد از این رو کاربران عادی می‌بایست از ورود به این بخش خودداری کنند و انجام این کار را به کارشناسان این حوزه محول نمایند. ورود کاربران عادی و حتی تعمیرکاران نابلد، جز آسیب‌رسانی دوچندان به بخش های دیگر این دستگاه نتیجه دیگری در پی نخواهد داشت. با این وجود برخی از اشکالات عادی را می‌توان از طریق راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان این حوزه رفع و برطرف ساخت.

از همین رو کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در صدد برآمده‌اند تا پاسخگوی پرسش های شما در مورد اختلالات رایج در دستگاه‌های تلویزیون سونی باشند. جهت آشنایی با مطالب ارائه شده در این بخش به پارت سوالات متداول مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات تلویزیون سونی

دیگر خدمات مرکز تعمیر تلویزیون سونی

در این بخش برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون سونی اشاره خواهیم کرد. همانگونه که مشاهده می‌کنید، خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون سونی، منحصر به موردی خاص نیست و کلیه سرویس‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با انواع تلویزیون سونی را شامل می‌گردد. در نمایندگی انحصاری تلویزیون سونی، امکان ترمیم، تعمیر و تعویض تمامی قطعات تلویزیون‌های پلاسما، ال‌سی‌دی، تلویزیون‌های هوشمند و ال‌ای‌دی فراهم شده است.

دارندگان تلویزیون های سونی می توانند با حضور در نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی‌ترین سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایند. در نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سونی -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

تعمیر تلویزیون سونی LED در محل

تعمیرات تلویزیون سونی و دیگر واحدهای تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات سونی به دست زبده ترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره‌مندی از بهترین امکانات و ابزارآلات تخصصی است. بد نیست بدانید نمایندگی سونی ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکتی است که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند دارد. شرکت سونی در سال ۱۹۵۵ اولین رادیو ترانزیستوری خود را تولید کرد و در دسامبر همان سال با عرضه یک مدل دیگر از این رادیو راه خود را برای ورود و موفقیت در بازارهای جهانی هموار ساخت. هم‌اکنون سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. خدمات مرتبط با تولیدات سونی در این مرکز بسته به محصول مورد نظر در پارت و واحد جداگانه و مجزایی به کاربران ارائه میگردد. واحدهای تعمیرات سونی در بخش زیر معرفی و شرح داده شده اند. آنچه ما را متمایز می سازد تعمیر تلویزیون با کیفیت و سرعت بالا است.

تعمیر تخصصی ال ای دی سونی

اخبار تلویزیون سونی و دیگر خبرها

حتماً شما نیز با این اصل موافق هستید که به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین در دستگاه‌های سونی وظیفه خطیر تعمیرات را برای کارشناسان صدچندان می‌سازد زیرا عدم مهارت و دقت در اجرای عملیات تعمیرات سونی ممکن است ضمن آسیب به بخش های سالم دستگاه، خرابی کامل آن را سبب گردد. از همین روست که مدیریت مرکز تعمیرات سونی جدیدترین تجهیزات این حوزه را در اختیار کارشناسان خویش نهاده و خواستار بالاترین کیفیت از کارشناسان حوزه تعمیرات سونی است.

کارشناسان مرکز تعمیرات سونی به دلیل حضور در همایش‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری با جدیدترین متدهای این حوزه آشنا بوده و تمامی آن‌ها را در فرآیند تعمیرات به کار می‌گیرند. شما کاربران گرامی می‌توانید بخشی از اخبار مرتبط با حوزه تعمیرات سونی و دیگر رویدادهای مرتبط با این کمپانی محبوب را که توسط کارشناسان این مرکز تدوین و گردآوری شده‌اند در این بخش مطالعه نمایید.

انواع تلویزیون سونی و دیگر محصولات

تصور می‌کنید نخستین خروجی شرکت بزرگ سونی در گذشته چه بود؟ رادیو، تلویزیون، گوشی؟ هیچکدام. نخستین خروجی این شرکت یک پلوپز برقی بود که هیچ‌گاه به بازار عرضه نشد. بالش الکتریکی گرم‌کننده دومین محصول این شرکت بود که موفقیت اندکی برای شرکت سونی به همراه داشت. بنیان‌گذاران سونی اما اختراعات و تولیدات خود را با پشتکار هر چه تمام‌تر دنبال کردند تا آن‌که در سال ۱۹۵۷، موفق به ارائه‌ی نخستین رادیوهای ترانزیستوری جیبی به دنیا شدند. سونی یکی از شرکت‌های باسابقه‌ی حوزه‌ی الکترونیک است که کاربران در دنیای امروز، آن را با تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمندش می‌شناسند.

تاریخ راه‌اندازی این شرکتِ چندملیتی به یک سال پس از جنگ جهانی دوم، یعنی سال ۱۹۴۶ بازمی‌گردد. در این سال دو مهندس ژاپنی با نام‌های ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا شرکتی را بنا نهادند که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با سایر محصولات سونی به بخش زیر مراجعه نمایید.

مقالات تلویزیون سونی و دیگر مقالات

مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در جایگاه یک مرجع فوق تخصصی تعمیر این افتخار را دارد که در طول سالهای اخیر از سوی کاربران و مشتریان گرامی به عنوان برترین مرکز فعال در حوزه تعمیرات تلویزیون سونی برگزیده شده است. حصول این امر نتیجه تعهد و التزام مرکز تعمیرات تلویزیون سونی به رعایت برخی پارامترهای خاص است.

پارامترهایی چون :

 • همکاری با مهندسان ارشد کشور در حوزه تعمیرات تلویزیون سونی مشتری مداری
 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی
 • بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی
 • آنالیز فعالیت کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سونی
 • تلاش در جهت ارائه خدمات تخصصی و خودداری از ورود به حیطه های نامرتبط با فعالیت این مرکز
 • تمرکز بر تعمیر و ترمیم قطعات و تلاش در جهت عدم تعویض قطعات (جهت حفظ قطعات اصلی و اورجینال دستگاه)
 • استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات ترمیم و تعمیر
 • پشتکار پرسنل و تلاش های مستمر آنان در راستای کسب رضایت مشتریان
تعمیرات تخصصی تلویزیون

بخشی از فعالیتها و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی سونی مرتبط به حوزه علم و فناوری است. این فعالیتها در قالب مقالاتی درباره تکنولوژی ها و فناوری های به کار رفته در دستگاه های سونی به کاربران گرامی ارائه عرضه می گردد. اگر شما نیز از علاقمندان این حوزه هستید می توانید با مراجعه به بخش مقالات تعمیرات سونی با جدیدترین رویدادها و مطالب مرتبط با این حوزه آشنا گردید.

مطالب مرتبط

14 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام وقت بخیر و خسته نباشید میگم خدمت شما. عرض به حضورتون که تلویزیون سونی ما مشکل صدا داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • برای رفع این مشکل اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ریموت کنترل، میزان صدای تلویزیون را بازبینی کرده و در صورت نیاز تغییر دهید. راهکار دیگر این است که دستگاه را یک بار خاموش و روشن کنید. پس از روشن کردن دستگاه میزان ولوم آن را افزایش دهید. اگر با این اقدامات مشکل برطرف نشود، باید دستگاه را برای بررسی تخصصی به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی بسپارید. در این مرکز برای رفع مشکل قطع شدن صدای تلویزیون سونی، مین برد و بلندگو مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرند. در صورت خرابی هر یک از قطعات، چنانچه آسیب های وارد شده جزئی باشد، تعمیر می شوند اما اگر میزان صدمات بالا بوده و یا دچار سوختگی شده باشند، باید تعویض شوند.

   پاسخ
 • تلویزیون ما یکنواخت رنگ مشکی داره مشکلش چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • متأسفانه، همه تلویزیون‌ های led، از نقص‌ هایی، همچون مشکل چراغ‌ قوه‌ ای تلویزیون و همینطور نقص درز نور ال ای دی صفحه نمایش (مشکلی که باعث تأثیر نور نقاط روشن بر نقاط تاریک میشود)، برخوردار هستند. در صورت وجود مشکل چراغ قوه‌ای در تلویزیون به نظر میرسد که یک چراغ قوه در کنار‌ه های صفحه نمایش تلویزیون وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی‌‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید.

   پاسخ
 • چطور از وای فای دایرکت ال ای دی سونی استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • برای استفاده از وای فای دایرکت ابتدا تنظیمات گوشی را فعال کنید. برای این کار به قسمت تنظیمات گوشی رفته و گزینه connections را انتخاب و سپس به قسمت Wi-Fi بروید. در اینجا گزینه ای به نام Wi-Fi Direct وجود دارد که درصورت کلیک بر روی آن، گوشی شما به جستجوی دستگاه های فعال در اطراف می گردد. اگر قصد دارید برای انتقال یک فایل به طور مستقیم از وای دایرکت استفاده کنید، فایل مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه SHARE را باز کنید. سپس Wi-Fi Direct را انتخاب کرده تا فایل به صورت مستقیم انتقال یابد. حال نوبت فعال کردن وای فای دایرکت تلویزیون ال ای دی سونی است. برای این کار مراحل زیر را در تلویزیون SONY دنبال کنید.

   برای فعال کردن Wi-Fi Direct تلویزیون، دکمه ی HOME را در ریموت کنترل آن فشار دهید. سپس به بخش تنظیمات رفته و روی گزینه Network کلیک کرده و Wi-Fi Direct را انتخاب کنید.
   تنظیمات Wi-Fi Direct را انتخاب کنید.
   با انجام مرحله فوق، نام دستگاه بر روی صفحه تلویزیون نمایش داده می شود، نام نمایش داده شده روی صفحه تلویزیون را با دستگاه وای فای دایرکت خود انتخاب کنید.
   توجه داشته باشید اگر دستگاه تلویزیون شما از وای فای دایرکت پشتیبانی نکند باید گزینه نمایش شبکه [‎نمایش شبکه/ (SSID) رمز ورود‎] را انتخاب نمایید.
   پس از طی مراحل بالا، گزینه Wi-Fi/Wi-Fi Direct دستگاه خود را برای اتصال به تلویزیون فعال کنید. اکنون می توانید فایل ها را از طریق وای فای دایرکت به صفحه نمایشگر انتقال دهید.

   پاسخ
 • تایمر تلویزیون سونی رو چطور میشه فعال کرد؟

  پاسخ
  • برای فعال کردن تایمر تلویزیون سونی کافی است تا مراحل درج شده در بخش زیر را دنبال کنید. برای اطمینان از درستی این مراحل، می‌توانید به دفترچه راهنمای تلویزیون سونی خود نیز مراجعه کنید. احتمالاً با مراجعه به این دفترچه خواهید توانست روش صحیح فعالسازی تایمر تلویزیون Sony را مشاهده کنید.
   برای فعالسازی تایمر کافی است تا دکمه HOME را فشار دهید. پس از ورود به تنظیمات هوم، آیکون زمان سنج را انتخاب نمایید. پس از این کار تایمر روشن را بزنید و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. گزینه انتخابی شما در این بخش، همان زمانی خواهد بود که تلویزیون در آن، به صورت خودکار روشن خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام .سمت چپ صفحه تلویزیون سونی یک خط عمودی سبز رنگ افتاده ؟دلیلیش چیه ؟چون ضربه نخورده و خود ب خود ایجاد شده. چطور درست میشه؟هزینه اش چقدرهو اینکه نزدیک ده سال از خریدش میگذره .شامل گارانتی میشه ؟

  پاسخ
 • با سلام
  صفحه ال ای دی دستگاه x9000f در اسباب کشی شکسته و خطوط عمودی و افقی روی تصویر افتاده. آیا پنل این مدل موجود هست یا خیر؟ قابل تعویض هست آیا و هزینه چقدر است؟؟ بیخیال شوم و یکی دیگه بگیرم یا تعمیرشدنی هست؟؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   23 آگوست 2020 10:09 ق.ظ

   سلام وقت بخیر. هزینه تعویض پنل با قیمت تلویزیون برابری می کنه و تعویض براتون مقرون به صرفه نیست

   پاسخ
 • سلاااام تلویزیون به wifi وصل میشه اما میگه اینترنت وصل نیست
  مشکل چیه؟
  اینکارو با هات اسپات گوشی هم انجام دادم و باز هم همین ایرادو گرفت

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   23 آگوست 2020 10:09 ق.ظ

   سلام دوست عزیز. باید با نصاب تماس بگیرید برای رفع مشکل تنظیمات وای فای

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+