اشتراک گذاری

نمایندگی سونی در اهواز

آدرس نمایندگی سونی در اهواز، خدمات سونی در اهواز، تعمیرات سونی در اهواز، فروش محصولات سونی در شهر اهواز و موارد مشابه، از جمله کلماتی است که کاربران زیادی در اهواز آنها را در مرورگر خود جستجو می‌کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، با این مطلب همراه ما باشید تا به تمامی سؤالات شما در خصوص نمایندگی سونی اهواز پاسخ دهیم. متأسفانه بیشتر برندهای معتبر جهانی در ایران محدودیت نمایندگی دارند که شرکت سونی یکی از نمونه‌های آن است.

این موضوع سبب شده، گاه هموطنان عزیز به دلیل دسترسی نداشتن به نمایندگی سونی، به مراکز فروش و تعمیر غیرمجاز مراجعه کنند و محصولات بی‌کیفیتی را خریداری کنند. از این رو، تنها نماینده رسمی سونی در ایران که در شهر تهران قرار دارد، روش متفاوتی را برای عزیزان شهرستانی تعریف نموده تا آنها نیز از خدمات نمایندگی بهره مند شوند. در ادامه مطلب به تعریف و بررسی این روش برای هموطنان اهوازی می‌پردازیم.

نمایندگی سونی در اهواز

خدمات فروش نمایندگی سونی در اهواز

از مهمترین خدمات ارائه شده در نمایندگی سونی، فروش محصولات این شرکت می‌باشد. از آنجا که تمامی محصولات سونی مستقیماً از شرکت سونی وارد نمایندگی می‌شوند، بنابراین مطمئن‌ترین راه برای خرید جنس اورجینال، تنها در نمایندگی سونی امکان پذیر است. به طبع برای عزیزانی که در اهواز سکونت دارند رفتن به تهران و بازدید از فروشگاه سونی در نمایندگی آن، بسیار سخت و پرهزینه می‌باشد.

بنابراین، این دسته از افراد می‌توانند مدل دستگاه مورد نظر و مشخصات آن را از طریق وب سایت نمایندگی جستجو کرده و سپس با نمایندگی فروش سونی تماس بگیرند. کارشناسان تمامی راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را جهت خرید دستگاه مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهند. در صورتی که شما تمایل به خرید آن داشته باشید با پرداخت هزینه، دستگاه مورد نظر به آدرس شما ارسال می‌شود.

نحوه دریافت خدمات تعمیر از نمایندگی سونی در اهواز

این یک سؤال بسیار مهم است که بیشتر دوستان ما در اهواز می‌پرسند. تعمیر لوازم سونی نمی‌تواند به دست هر تعمیرکاری انجام شود. بنابراین مردم در وهله اول ترجیح می‌دهند برای تعمیر دستگاه خود به نمایندگی سونی مراجعه کنند؛ چراکه هم از تیم متخصص در زمینه تعمیر دستگاه‌های سونی برخوردار است و هم اینکه قطعات اصلی و اورجینال تنها در این نمایندگی وجود دارد. پس اگر در اهواز هستید و برای تعمیر وسیله خود به دنبال نمایندگی سونی در اهواز می‌گردید، باید به چند نکته توجه داشته باشید.

اول اینکه متأسفانه واحد تعمیرات سونی به صورت یک سازمان مستقر در اهواز وجود ندارد. دوم اینکه امکان حضور تکنسین‌های نمایندگی سونی در اهواز نیز میسر نیست. خب پس راه حل چیست؟ راه حل این است که شما قطعه یا دستگاه را به نمایندگی ارسال کنید تا در واحد تعمیرات نمایندگی سونی برای شما تعمیر شود.

شیوه ارسال قطعه از اهواز به نمایندگی سونی

برای اینکه قطعه مورد نظر خود را به نمایندگی سونی ارسال کنید تنها باید چند گام ساده بردارید. ابتدا یادداشتی در مورد ایرادات قطعه یا دستگاه خود بنویسید. پس از آن، قطعه را همراه با این یادداشت بسته بندی کنید. در بسته بندی قطعه دقت کنید که آسیب بیشتری به آن وارد نشود. بهتر است از فوم یا فیبر در بسته بندی آن استفاده کنید. این امر مانع از ضربات فیزیکی به قطعه می‌شود.

پس از آنکه کار بسته بندی تمام شد می‌توانید آن را برای ما ارسال کنید. هنگام دریافت توسط نمایندگی سونی، به شما  شماره ی رسیدی ارسال می شود که تا هنگام دریافت قطعه باید از آن نگهداری کنید. پس از عیب یابی و برآورد هزینه، با شما تماس گرفته می‌شود تا در صورت تمایل روند تعمیرات سونی آغاز شود.

ارسال قطعه یا دستگاه به نمایندگی سونی در تهران چه مزیتی دارد ؟

مزیت اول و البته مهمتر اینکه، شما با ارسال کالای خود به نمایندگی مجبور نیستید مصافت زیادی را طی کنید. علاوه بر این، در هزینه و وقت شما نیز تا حد بسیار زیادی صرفه جویی می‌شود. مزیت دیگر اینکه شما از خدمات نمایندگی بهره‌مند می شوید. خدماتی که در هیچ مرکز دیگری نمی‌توانید آن را پیدا کنید.

تضمین کیفیت و اصل بودن قطعات، دو مورد از خدمات اصلی نمایندگی سونی می‌باشد. همچنین تمامی فرآیند تعمیر و تعویض قطعات سونی با ارائه ضمانت نامه معتبر صورت می‌گیرد. پس اگر برای تعمیر دستگاه خود به دنبال نمایندگی سونی در اهواز هستید، هم اکنون برای ارسال آن به نمایندگی سونی اقدام کنید.