اشتراک گذاری

تعمیر تاچ تبلت سونی

یکی از اقداماتی که ممکن است شما بخواهید برای رفع مشکل دستگاهتان انجام دهید، تعمیر تاچ تبلت سونی است. تاچ از اجزای تشکیل دهنده صفحه نمایش است و به دستورات لمسی کاربر پاسخ می دهد. صفحه تاچ می‌تواند با دو نوع تکنولوژی طراحی شود. تاچ های مقاومتی و تاچ خازنی. تاچ مقاومتی، در گوشی های قدیمی مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه جای خود را به صفحه لمسی خازنی در گوشی ها و تبلت ها داده است. به وسیله تاچ کاربر فرامین خود را به پردازشگر گوشی انتقال می دهد.

درواقع زمانی که شما انگشت خود را روی تاچ اسکرین می کشید، تاچ بلافاصله پس از برخورد انگشت واکنش نشان داده و فرمان خواسته شده را انجام می‌دهد. بنابراین زمانی که این قطعه از کار بیفتد یا با مشکل مواجه شود در این شرایط، عملا نمی‌توان هیچ کاری با تبلت انجام داد. به همین دلیل هم باید در اولین فرصت، اقدام به تعمیر تاچ تبلت خود نمایید. نمایندگی تعمیر تبلت سونی مرکز سخت افزار ایران با استفاده از تجهیزات سازگار و قطعات فابریک، تعویض و تعمیر تاچ تبلت را به بهترین شکل انجام می دهد. از این نظر برای تعمیر تاچ تبلت SONY خود می توانید به این مرکز مراجعه نمایید.

تعمیر تاچ تبلت سونی

تعمیر نرم افزاری تاچ تبلت سونی

برخی از اشکالات پیش آمده در تاچ تبلت های سونی نرم افزاری است. این اشکالات معمولا با اندک تغییراتی در بخش نرم افزاری برطرف می‌گردند. البته این موضوع تنها در شرایطی است که صفحه نمایش آسیب فیزیکی ندیده باشد. هنگ کردن، کند شدن تاچ و مواردی از این قبیل می توانند از طریق نرم افزاری برطرف گردند. حذف برنامه‌های ناسازگار با دستگاه نیز می تواند در رفع برخی از مشکلات تاچ تبلت کمک کند. البته یک راه دیگر نیز که می توان برای تعمیر تاچ تبلت سونی انجام داد، ریست کردن تبلت می باشد. با این کار به احتمال زیاد مشکلاتی از قبیل کند بودن تاچ برطرف می گردد.

تعمیر سخت افزاری تاچ تبلت سونی

شکستگی، ضربه خوردن، آب خوردگی تاچ و سوختن از آن مشکلاتی است که منجر به ضروری شدن تعمیرات سخت افزاری تبلت می‌گردند. البته ذکر این نکته ضروری است که تاچ شکسته و آب خورده در اغلب مواقع امکان تعمیر ندارد و برای رفع مشکل باید تعویض شود.

تاچی که شکسته شود به هیچ عنوان نمی توان آن را تعمیر کرد و تنها با تعویض است که می توان مشکل دستگاه را برطرف کرد. در چنین شرایطی کارشناسان نمایندگی تبلت سونی در مرکز سخت افزار ایران، پس از بررسی دستگاه و شناسایی مدل آن، اقدام به تهیه تاچ فابریک سازگار با دستگاه نموده و اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و یا تعمیر تاچ تبلت سونی را آغاز می کنند.

تعویض تاچ تبلت سونی

تعویض تاچ یکی از حساس ترین تعمیراتی است که روی تبلت اعمال می شود. در تبلت هایی که تاچ از ال سی دی جدا می باشد این حساسیت بیشتر است چراکه تاچ باید کاملاً با LCD تبلت سازگار بوده و به درستی روی آن قرار بگیرد. استفاده از تاچ استاندارد و اصلی نیز نقش مهمی در عملکرد دستگاه پس از تعمیر دارد. در صورت استفاده از قطعه غیراصلی و نامرغوب، دستگاه پس از مدتی مجدداً دچار مشکل می شود و تاچ آن به درستی عمل نخواهد کرد.

از این رو همواره سعی کنید برای تعمیر تاچ تبلت سونی خود به مرکز معتبر و تخصصی مراجعه کنید. در مرکز تعمیرات تخصصی سونی مرکز سخت افزار ایران، تعویض تاچ در نهایت دقت انجام شده و در این راه از دستگاه های ویژه و مواد خاصی استفاده می کنند. این مرکز جهت تضمین کیفیت خدمات و تعویض قطعه، به شما گارانتی معتبر تقدیم می کند.

نمایندگی سونی پیشگام در مشتری مداری

مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری، از اولویت های همیشگی نمایندگی سونی مرکز سخت افزار ایران بوده است. این مرکز به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها، با توجه به خلائی که در حوزه فروش و تعمیر دستگاه های سونی در ایران احساس کرد، بر آن شد تا نواقص موجود را با ایجاد یک مجموعه تخصصی شایسته نام سونی برطرف نماید. از این‌رو، مرکز تخصصی سونی تأسیس گردید تا شما طرفداران این برند خوشنام بتوانید با خیالی آسوده، محصولات اورجینال سونی را با گارانتی معتبر از آن خریداری کنید و یا برای تعمیر دستگاهتان اقدام نمایید.