اشتراک گذاری

محصولات جانبی جدید پلی استیشن

کاربران پلی استیشن از به بروزرسانی های مهمی در مورد سه دستگاه جدید که به زودی عرضه می شود اطلاع پیدا کردند: کنترل از راه دور PlayStation Portal، هدفون بی سیم Pulse Explore و همچنین هدفون بی سیم Pulse Elite که به تازگی معرفی شده است. در این مطلب از نمایندگی پلی استینش سونی به این محصولات جانبی جدید پلی استیشن نگاهی تخصصی انداخته و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

محصولات جانبی جدید پلی استیشن

محصولات جانبی جدید پلی استیشن کدامند؟

کنترل از راه دور PlayStation Portal

این ویژگی قبلاً به نام Project Q شناخته می شد، این گزینه ی جدید پلی استیشن برای کاربرانی است که می خواهند راه های بیشتری برای بازی کردن داشته باشند. تصور کنید یک کنترلر بی سیم DualSense را به دو نصف تقسیم کرده و یک صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا در وسط قرار داده اید و نیمی از کار انجام شده است.

نمایشگر با کیفیت بالا

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش 1080p از نوع LCD با سایز بزرگ 8 اینچ است که با سرعت 60hz برای بازی با فریمریت 60 در ثانیه کار میکند. بازی های PS5 مانند Astro Bot’s Playroom، God of War Ragnarök و Returnal کاملاً روی صفحه واضح به نظر میرسند و هیچ جزئیاتی از دست نرفته است.

صفحه ی لمسی محصولات جانبی جدید پلی استیشن

 کنترل از راه دور PlayStation Portal یک صفحه نمایش دارد که در آنجا تاچ پد کنترلر DualSense معمولاً قرار دارد، اما این دستگاه همچنان توسط مناطق حساس به لمس صفحه نمایش پشتیبانی میکند. گسترش انگشتان به سمت گوشه های پایین صفحه نمایش باعث ظاهر شدن دو مستطیل نیمه شفاف در صفحه میشود که نمایانگر یک تاچ پد مجازی هستند.

نصب دکمه ها در محصولات جانبی جدید پلی استیشن

 انگشتان شما به طور طبیعی دکمه های کنترلر DualSense را در مکان های مورد انتظار پیدا خواهند کرد .(مثلاً دکمه های صفحه، دکمه های پرش، گزینه ها،  و …). تعدادی از تغییرات قابل توجه شامل دکمه ی PS که در سمت چپ دستگاه قرار دارد و دکمه ی خاموش میکروفون که در سمت راست قرار دارد، میباشند.

 کنترل از راه دور PlayStation Portal ویژگی های اضافی دارد، بنابراین برخی از دکمه های اضافی در ترکیب هستند. دکمه های میزان صدا در سمت راست بالا قرار دارند و دکمه ی روشن-خاموش در بالای سمت چپ است. دکمه ی لینک پلی استیشن که برای اتصال دستگاه به هدفون Pulse Elite یا Pulse Explore است، در سمت چپ قرار دارد.

لوازم جانبی کنسول بازی سونی

ورودی/خروجی صوتی 3.5 میلیمتری

آیا شما یک جفت دیگر از هدفون های سیمی دارید که میخواهید استفاده کنید؟ اگر هدفون سیمی شما درگاه 3.5 میلیمتری دارد، میتوانید آن را به پایین کنترل از راه دور PlayStation Portal وصل کنید و از آن استفاده نمایید.

هدفون های بی سیم Pulse Explore و هدفون بی سیم Pulse Elite

این ویژگی از مجصولات جانبی جدید پلی استیشن برای علاقمندان به صدا های زیبا و با کیفیت میباشد. قبل از وارد شدن به ویژگی های قوی که هر کدام را منحصر به فرد میکند، به ویژگی های مشترک آن ها میپردازیم که عبارت اند از :

کیفیت صوتی جذاب

 هم هدفون های بی سیم Pulse Explore و هم هدفون بی سیم Pulse Elite کیفیت صوتی پلی استیشن را به سطح بالایی ارتقاء داده اند. هر دو دستگاه دارای درایور های مغناطیسی پلانار هستند که بیشتر در هدفون های با کیفیت بالا مورد استفاده توسط مهندسان صوتی بازی یافت میشوند. به عبارت ساده، برخلاف درایور های معمولی به شکل مخروطی، این درایور های صاف (پلانار) دامنه ای گسترده از صدا های دقیقتر منتقل میکنند. ترکیب این ویژگی با صدای سه بعدی قدرتمند پلی استیشن بازیکنان را در معرض تجربه ای شفاف و جذاب قرار میدهد.

تکنولوژی بی سیم PlayStation Link

 این تکنولوژی مجصولات جانبی جدید پلی استیشن به کنسول PS5، کنترل از راه دور PlayStation Portal، هدفون های بی سیم Pulse Explore و هدفون بی سیم Pulse Elite اجازه میدهد تا صوت را با تاخیر کم و بدون از دست دادن انتقال شود. همچنین هدفون های بی سیم Pulse Explore و Pulse Elite یک آداپتور USB PlayStation Link دارند که در کنسول PS5 یا PC شما برای صدا با تاخیر کم و بدون از دست دادن انتقال قرار میدهد.

سازگاری با بلوتوث

 هم هدفون های بی سیم Pulse Explore و هم هدفون بی سیم Pulse Elite از صوت بلوتوث پشتیبانی میکنند که به کاربران امکان میدهد تا با یک طیف گسترده از دستگاه ها تجربه ی صوتی باکیفیتی را تجربه کنند.

اتصال و استفاده از چند دستگاه

 این امکان عالی برای هرکسی است که دوست دارد از پلتفرم های چت صدا استفاده کند یا به کمک چندین دستگاه به تماشای برنامه های مورد علاقه ی خود بپردازد.

کاهش نویز میکروفون با افزایش هوش مصنوعی

خوشبختانه هدفون های بی سیم Pulse Explore و Pulse Elite با کاهش نویز میکروفون با افزایش هوش مصنوعی به سادگی نویز های تکراری پس زمینه مانند صدای بلند خوردن، ترافیک ناخوشایند و موارد مشابه را از بین میبرند.

اکسسوری های پلی استیشن

ویژگی های هدفون Pulse Explore earbuds

1 . کیف شارژ : کیف شارژ سیاه و سفید ظاهری مشابه به خود PS5 دارد. وقتی بسته است، طراحی منحنی فشرده دارای یک درگاه USB-C روی یکی از سوی ها را دارد که به شما امکان شارژ کردن هدفون ها را در مجصولات جانبی جدید پلی استیشن میدهد. پوشه سفید میتواند برای نمایش هدفون ها به عقب کشیده شود.

2 . نصب هدفون های بی سیم : هدفون های بی سیم Pulse Explore با چهار اندازه مختلف لاستیک های گوشی عرضه میشوند تا به کاربران کمک کند تا انداز های مناسب برای گوش های خود پیدا کنند. از آنجا، هدفون های بی سیم Pulse Explore با حرکتی کوچک به هر گوش وارد میشوند و لوگوی پلی استیشن به حالت عمودی قرار میگیرد. هدفون های بی سیم Pulse Explore احساس امنیت و سبکی دارند، اجازه میدهند که شما بر روی بازی تمرکز کرده و تا صدای شفاف را در گوش های خود بشنوید.

3 . دکمه های میزان صدا و لینک : کاربران میتوانند میزان صدا را با دکمه های بالا/پایین روی هر هدفون تنظیم کنند. هر کدام همچنین یک دکمه ی لینک دارند که برای اتصال و تعویض به دستگاه های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. یافتن دکمه ها از طریق لمس و تنظیم میزان صدا تجربه ای سریع را برای کاربر ایجاد میکند.

ویژگی های هدفون بی سیم Pulse Elite

1 . شکل ظاهری جذاب و وزن بسیار کم : هدفون بی سیم جدید از مجصولات جانبی جدید پلی استیشن دارای یک جاذبه ای خاص با بندی انعطاف پذیر هستند که از بالای سر گذر میکند. پد ، گوش ها را با تعادل دقیقی بین نرمی و سختی لمس میکند. هدفون سبک بوده و و باعث میشود تا شما سنگینی آن را روی سر خود حس نکنید.

2 . کاربری با هوش مصنوعی : این ویژگی به شما امکان می دهد که موقعیت دقیق تری برای میکروفون خود انتخاب کنید. بی صدا کردن میکروفون به سادگی با فشردن دکمه ی آن انجام میشود که یک نور نارنجی قابل مشاهده در حوالی خود را فعال میکند.

3 . ذخیره با شارژ داخلی : هدفون بی سیم Pulse Elite با یک آویز شارژ ارائه شده، که به شما امکان می دهد که هدفون خود را در مکانی مناسب برای خود آویزان کنید. و از طریق اتصال کابل شارژ به پورت مورد نظر آن را شارژ نمایید.