اشتراک گذاری

کپی خور شدن پلی استیشن به چه معناست؟

با توجه به مشکلات اقتصادی امروز، خیلی افراد به این فکر میفتند که دستگاه پلی استیشن خودشان را کپی خور کنند. شاید شما هم در مورد کپی خور شدن playstation چیزهایی شنیده باشید. ما در اینجا می خواهیم توضیح دهیم که کپی خور شدن پلی استیشن به چه معناست و انواع آن کدام است. البته در اینجا باید بگوییم هیچ کدام از این روش ها قانونی نیستند.

کپی خور شدن پلی استیشن

روش های کپی خور شدن پلی استیشن

همان طور که می دانید، یکی از مهم ترین مشکلات پلی استیشن، گران بودن آن هاست. برای همین خیلی از علاقمندان بازی های کامپیوتری به فکر کپی خور کردن پلی استیشن می افتند. با کپی خور شدن پلی استیشن، گیمر می تواند بازی غیر اورجینال را در کنسول خود قرار دهد، بدون اینکه هزینه زیادی برای آن پرداخت کرده باشد.

هک کردن پلی استیشن

هک کردن پلی استیشن روشی است که به وسیله آن می توان دستگاه پلی استیشن را کپی خور کرد. هک کردن برای کنسول های ps4 و نسخه های پایین تر از آن مناسب است. گاهی ساختار پیچیده دستگاه، کپی خور شدن پلی استیشن را مشکل می کند، بنابراین باید برای هک کردن این دستگاه ها تخصص کافی داشته باشید.

لازم است بدانید که نسخه های ps4 و پایین تر را  تنها با روش هک کردن می توان کپی خور کرد. یادتان باشد بعد از کپی خور شدن پلی استیشن به وسیله هک کردن، دستگاه شما نباید به اینترنت وصل باشد. همچنین نباید بازی و کنسول خود را به روز رسانی کنید. اگر به اینترنت وصل باشید و بازی ها نیاز به آپدیت داشته باشند، آپدیت بازی به صورت اتوماتیک انجام می شود. با به روزرسانی بازی، کپی خور شدن پلی استیشن از بین می رود و نیز ممکن است دستگاه شما آسیب ببیند.

مزایای کپی خور شدن پلی استیشن از طریق هک

کپی خور شدن پلی استیشن از طریق هک کردن مزیت هایی دارد که در این قسمت آن ها را برای شما می گوییم.

  • برای کپی خور شدن پلی استیشن با روش هک نیاز نیست که سخت افزارهای کنسول را باز کنید.
  • بازی هایی را که برای آنها از هک کردن برای کپی خور شدن شان استفاده می شود، هر کسی می تواند به دلخواه خودش انتخاب کند.
  • دستگاه ها قابلیت این را دارند که 9 تا 15 بازی به صورت هک شده روی آن قرار گیرد. البته تعداد دقیق آن به ظرفیت دستگاه برمی گردد.
  • مدت زمان مورد نیاز برای کپی خور شدن playstation، 48 ساعت است.

تا اینجا در مورد هک کردن برای کپی خور شدن پلی استیشن سخن گفتیم، در ادامه در مورد روش دیگر کپی خور شدن پلی استیشن توضیح خواهیم داد.

ساخت اکانت

روش دیگری که برای کپی خور کردن playstation انجام می شود، ساخت اکانت است. البته این روش برای نسخه های 5 و بالاتر انجام می شود. در این روش هم باید بدانید که نباید آن را به اینترنت وصل کنید. به روزرسانی بازی ها می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

این مقاله کاربردی را از دست ندهید: مهمترین روش پاک کردن کش کنسول بازی

کپی خور شدن ps به چه معناست؟

مزیت های ساخت اکانت برای کپی خور شدن پلی استیشن

ساخت اکانت برای کپی خور شدن پلی استیشن هم مزایایی دارد که در زیر برای تان توضیح داده خواهد شد.

  • در این روش هم آسیبی به قسمت های سخت افزاری وارد نمی شود.
  • کسانی که از این بازی ها استفاده می کنند، می توانند بازی ها را به صورت رندوم روی کنسول کپی کنند.
  • با استفاده از این روش می توان 10 بازی را روی آن نصب کرد.
  • اکانت را می توان به صورت قانونی خرید و بدون اینکه مشکلی ایجاد شود، بازی ها را به صورت قانونی در اختیار داشت.

شما با در نظر داشتن نسخه دستگاه خود و نیز دانستن مزایای هر کدام از روش ها، می توانید نوع کپی خور شدن پلی استیشن را انتخاب کنید.

کپی خور شدن ؛ هزینه کم ، خطرات قانونی

در این مقاله از نمایندگی سونی مطالبی در مورد انواع کپی خور شدن پلی استیشن برای شما بیان شد. همچنین در مورد ویژگی ها و مزایای هر روش هم توضیحاتی داده شد. البته در اینجا باید بگوییم هیچ کدام از این روش ها قانونی نیستند، اما شما می توانید با استفاده از آنها از پرداخت هزینه های گزاف خودداری کنید و از بازی های پلی استیشن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × سه =