فروشگاه مرکزی سونی

فروشگاه مرکزی سونی ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش و سرویس‌های پیش از فروش محصولات سونی به مراجعان گرامی است. متقاضیان خرید هر یک از محصولات سونی می‌توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی سونی و دریافت مشاوره‌ها و راهنمایی‌های تخصصی موردنیاز نسبت به خرید و تهیه دستگاه و محصول مورد نظر اقدام نمایند.

دریافت مشاوره‌های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی سونی سبب گشته تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای خریدار داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید. تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در این فروشگاه بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه و با رعایت کلیه اصول و ضوابط مشتری مدارانه می‌باشند.

فروشگاه مرکزی سونی

مشاوره پیش از فروش محصولات سونی

یک خریدار آگاه پیش از تهیۀ یک کالا، تمامی جوانب را سنجیده و با بررسی‌های کارشناسانه نسبت به خرید اقدام می‌نماید. پیش از اقدام به خرید، آگاهی از ویژگی‌هایِ یک محصول به ویژه محصولات الکترونیکی، اهمیت دوچندان می‌یابد. زیرا خریدار ممکن است هزینۀ بسیاری صرف خرید آن‌ها کند اما، در کوتاه مدت این کالا دچار ایراد گردیده و هزینه‌هایی را بابت تعمیر به خریدار خود تحمیل ‌کند. از همین رو پیشنهاد کارشناسانِ فروشگاه مرکزی سونی آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی سونی بهره‌مند گردید.

کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی موردنیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود. مقایسه قیمت‌ها میان چند محصول، بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌ها، آگاهی از برتری های هر محصول، آشنایی با تکنولوژی‌های بکار رفته در هر دستگاه و مواردی از این دست را می‌توانید از کارشناسان ما در فروشگاه مرکزی سونی بخواهید.

فروش انواع محصولات سونی

فروش انواع محصولات سونی در این مرکز سبب گشته تا مراجعان گرامی با یک بار حضور در فروشگاه مرکزی سونی بتوانند کلیه دستگاه‌ها و محصولات مدنظر خود را خریداری نمایند. تمامی قطعات و دستگاه‌های عرضه شده در این مرکز با ضمانت اصل و اورجینال بودن به فروش می‌رسند.

فروشگاه مرکزی سونی با در اختیار داشتن آرشیوی جامع از تمامی محصولات، قادر به ارائه تمامی محصولات این شرکتِ خوش‌‌نام، علی‌الخصوص محصولاتی است که به تازگی و در طول سال‌های اخیر از سویِ کمپانیِ سونی معرفی و عرضه شده‌اند.

برخی از محصولات و خدمات عرضه شده در فروشگاه مرکزی سونی عبارتند از:

 • فروش کنسول بازی سونی
 • فروش دوربین عکاسی سونی
 • فروش دوربین فیلم برداری سونی
 • تعمیرات play station سونی
 • فروش هارد سونی
 • فروش تلویزیون سونی
 • فروش مانیتور سونی
 • فروش سینمای خانگی سونی
 • فروش لپ‌تاپ سونی
 • فروش تبلت سونی
 • فروش پروژکتور سونی
 • فروش موبایل سونی

فروش قطعات جانبی محصولات سونی

فروش قطعات جانبی محصولات سونی یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این نمایندگی سونی است که در راستای تأمین نیازها و خواست کاربران دستگاه‌های سونی انجام می‌پذیرد.

کاربران دستگاه‌های سونی می‌توانند در صورت نیاز به هریک از قطعات و لوازم جانبی دستگاه‌های مورد استفاده‌شان، به فروشگاه مرکزی سونی مراجعه کنند و با حضور در پارت مربوطه، نسبت به خرید قطعه جانبی موردنیازشان اقدام کنند. خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه‌ها نیز با حضور در مرکز تعمیرات سونی قابل دریافت است.

فروشگاه مرکزی سونی / خدمات پس از فروش سونی / فروش تلویزیون سونی با گارانتی / فروش موبایل سونی با گارانتی / خرید محصولات سونی / فروش لپ تاپ سونی با گارانتی اصلی / نمایندگی فروش سونی / فروش سینمای خانگی سونی / فروش هارد سونی / فروش کنسول بازی سونی

نمایندگی سونی و واحدهای تعمیرات سونی

نمایندگی‌ سونی پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا بتواند با ارائه برترین و باکیفیت‌‌ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی سونی درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات سونی را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند.

بعلاوه جهت آسودگی کاربران، خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات سونی نظیر تعمیر تلویزیون بصورت تعمیر در محل سونی به کاربران گرامی ارائه می‌گردد. جهت آشنایی هر چه بیشتر با ساختار این مرکز و خدمات ارائه شده در آن، مطالعه مطالب، مقالات و اخبار ارائه شده در این وب سایت پیشنهاد می‌گردد. فروشگاه مرکزی سونی، واحد تعمیرات سونی، پارت آموزش تعمیرات سونی و … برخی از واحدهای فعال در این مرکز هستند که شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به سایر صفحات وب‌سایت با آنها آشنا شوید. واحدهای تعمیرات سونی نیز در بخش زیر معرفی می‌گردند.

شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به سایر صفحات وب‌سایت، اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری و دنبال نمایید.

محصولات سونی

سوالات متداول سونی

اخبار سونی

مقالات سونی