اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی تلویزیون سونی در تهران

نمایندگی تلویزیون سونی در تهران، نمایندگی رسمی کمپانی سونی در ایران بوده و خدمات مرتبط با تلویزیون های سونی را به هموطنان ارائه می کند. این نمایندگی با بیش از دو دهه سابقه در زمینه فروش و تعمیر تلویزیون های سونی توانسته خدمات باکیفیتی به مشتریان عرضه کند. با اعتماد روز افزون کاربران سونی به این مجموعه و افزایش تعداد مشتریان، نمایندگی سونی اقدام به تأسیس 6 شعبه فعال در سطح شهر تهران برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به همشهریان تهرانی کرد. همانطور که می دانید، شرکت سونی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده تلویزیون در جهان است و محصولات این شرکت از محبوبیت خوبی نزد کاربران برخوردار هستند.

سونی در ساخت تلویزیون های خود تلاش داشته از بهترین و مناسب ترین قطعات استفاده کند تا محصولی با کیفیت به مخاطبان خود ارائه کند. شاید اغراق نباشد اگر بگویم سونی در این کار بسیار موفق بوده و تلویزیون های باکیفیت و البته زیبایی به بازارهای جهانی معرفی کرده است. اما نکته مهم نحوه تهیه این تلویزیون ها و خدمات پس از فروش آنها از یک مرکز معتبر است. مرکزی که بتواند با شرکت سونی در ارتباط بوده و همگام با تولیدات آن، خدمات مورد نیاز را به مشتریان ارائه کند. خوشبختانه در ایران، نمایندگی رسمی سونی توانسته است خدمات مطلوب و استاندارد تلویزیون های سونی را به مشتریان SONY عرضه کند. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

نمایندگی تلویزیون سونی در تهران

خدمات نمایندگی تلویزیون سونی در تهران

به طور کلی خدمات نمایندگی تلویزیون SONY در تهران سه حوزه فروش، پس از فروش و تعمیر تلویزیون های سونی را شامل می‌گردد. در بخش فروش، تمامی محصولات جدید سونی برای خرید در معرض دید عموم قرار می گیرد و مشتریان می توانند با مراجعه به هر یک از شعب نمایندگی برای خرید تلویزیون مورد نظر خود اقدام کنند. توجه به این نکته لازم است که تمامی تلویزیون های سونی در این مجموعه با قیمت مصوب و قانونی عرضه می شوند. بنابراین مشتری برای خرید تلویزیون اورجینال با قیمت واقعی نیازی به جستجو در بازار نداشته و از سردرگمی در آشفته بازار اقتصادی خلاصی می یابد. با مراجعه به نمایندگی تلویزیون سونی در تهران با اطمینان خاطر تلویزیون اورجینال را با قیمت مصوب خریداری کنید.

از دیگر خدمات این نمایندگی، تعمیر تلویزیون های سونی می باشد. این مجموعه با تیمی متخصص، باتجربه و ماهر و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن، تمامی تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی را انجام داده و قادر به رفع تمامی عیوب و اشکالات تلویزیون های LCD سونی و LED سونی می باشد. همچنین در این نمایندگی قطعات اصل و فابریک تلویزیون موجود بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از محصولات اورجینال در تعمیر تلویزیون استفاده می شود. جهت استفاده از خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی می توانید به شعب نمایندگی مراجعه کرده و یا با این مرکز تماس بگیرید.

سرویس در محل نمایندگی تلویزیون سونی در تهران

نمایندگی سونی با آگاهی از شلوغی شهر تهران و درک مشکلات شهروندان برای مراجعه به نمایندگی، خدمات سرویس در محل تلویزیون را راه اندازی کرده است. در این سرویس، کافی است برای تعمیر تلویزیون خود با همکاران ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای تعمیر دستگاه به محل مورد نظر شما بیایند.

پس از اینکه تعمیرکار به محل شما آمده و مشکل تلویزیون را بررسی کند در همانجا تلویزیون را برای شما تعمیر خواهد کرد. البته درصورتی که برای تعمیر نیاز به قطعات یا تجهیزات خاصی باشد، در این صورت، تعمیرکار دستگاه را با خود به نمایندگی آورده و در واحد تعمیرات نمایندگی تلویزیون سونی در تهران آن را تعمیر خواهد کرد. در این شرایط شما هیچ هزینه اضافی بابت حمل و نقل دستگاه پرداخت نمی کنید.

تعمیرات تخصصی تلویزیون در نمایندگی سونی

تکنسین این مجموعه به دلیل برخورداری از دانش فنی بالا و آشنایی کامل با محصولات سونی، قادر به رفع ایرادات تلویزیون به صورت تخصصی هستند. شاید برخی از مراکز دیگر نیز بتوانند برای شما تلویزیون را تعمیر کنند اما تفاوت آنها با این نمایندگی در این است که ما تعمیرات را به صورت تخصصی انجام می دهیم و آن را برای شما گارانتی می کنیم. درصورتی که این مراکز نه تنها هیچگونه مسئولیتی در قبال تعمیرات تلویزیون شما بر عهده نمی گیرند بلکه گاهی اوقات با محاسبات اشتباه، موجب آسیب های بیشتری به تلویزیون می شوند.

برخی از تعمیرات تخصصی نمایندگی تلویزیون سونی در تهران عبارتند از: تعمیر پنل تلویزیون، عیب یابی و تعمیر برد پاور تلویزیون سونی، عیب یابی، تعمیر و تعویض مین برد، رفع مشکلات مربوط به صدا نداشتن تلویزیون، برطرف کردن بهم ریختگی رنگ ها در تلویزیون، حل مشکلات پیکسل مردگی تلویزیون، رفع مشکل سیاه شدن صفحه نمایش و تعمیر بک لایت تلویزیون.