اشتراک گذاری

دلیل صدا نداشتن تلویزیون سونی چیست؟ تلویزیون تصویر دارد اما صدا ندارد!

خیلی وقت است که منتظرید سریال مورد علاقه شما از تلویزیون پخش شود اما حالا که تلویزیون را روشن می‌کنید تا سریال را تماشا کنید می‌بینید که تلویزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد! قطع شدن کامل صدای تلویزیون یا به این دلیل است که تنظیمات صدای آن بهم ریخته است که در این صورت به راحتی می‌توانید با دستکاری کردن تنظیمات تلویزیون دوباره صدای آن را بشنوید یا به دلیل خرابی مین برد یعنی همان برد اصلی تلویزیون است که در این صورت کاری از دست شما برنمی‌آید و باید تلویزیون خود را به دست تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی بسپارید. به نظر شما دلیل صدا نداشتن تلویزیون شما بهم‌ریختگی تنظیمات صدای آن است یا خدایی نکرده مین برد آن خراب شده است؟

دلیل صدا نداشتن تلویزیون

بررسی دلیل صدا نداشتن تلویزیون سونی

بهم‌ریختگی تنظیمات صدای تلویزیون سونی؛ اگر اینطور باشد خیلی خوش شانس هستید!

همانطور که اشاره کردیم بهم‌ریختگی تنظیمات صدای تلویزیون می‌تواند دلیل صدا نداشتن تلویزیون باشد. برای اینکه مطمئن شوید اصلی‌ترین علت نداشتن صدا در تلویزیون، بهم‌ریختن تنظیمات صدای آن است یا خیر؟ می‌توانید با کمک ریموت کنترل و فشار دادن دکمه “+” صدای تلویزیون را زیاد کنید یا اینکه دکمه Action MENU را نگه دارید و بلندگوها را انتخاب کنید. درصورتی که هر یک از این کارها را انجام دادید و باز هم هیچ صدایی از تلویزیون نشنیدید باید احتمال خرابی مین برد آن را در نظر بگیرید و این دستگاه را جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی بسپارید.

خرابی برد اصلی تلویزیون سونی؛ متاسفانه باید خیلی دست به جیب شوید!

متاسفانه خرابی مین برد یا برد اصلی تلویزیون سونی دیگر دلیل صدا نداشتن تلویزیون سونی است. اگر با عملکرد و نقش مین برد در تلویزیون آشنا باشید می‌دانید که برد اصلی در تلویزیون همه کاره است چراکه تمامی دستورات کاربر مانند: روشن یا خاموش شدن تلویزیون را مین برد به قطعات مورد نظر انتقال می‌دهد. درواقع مین برد مانند مدیر عامل یک شرکت عمل می‌کند به گونه‌ای که وظایف هر یک از قطعات و بخش‌های تلویزیون را تعیین می‌کند.

سایر نشانه‌های خرابی مین برد تلویزیون شامل: خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و روشن نشدن این دستگاه است. مهم‌ترین عاملی هم که موجب خرابی مین برد تلویزیون می‌شود نوسان برق و استفاده از کابل غیر اورجینال برای اتصال به تلویزیون است. با این وجود به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از خرابی مین برد تلویزیون حتماً از یک محافظ برق استفاده کنید تا جلوی نوسانات برق را بگیرد و از همه مهم‌تر اینکه از اتصال کابل‌های غیر اورجینال به تلویزیون خودداری کنید.

با تعمیر تلویزیون سونی در محل دیگر لازم نیست خودتان را به زحمت بیاندازید

هر مشکلی که برای تلویزیون سونی به وجود آمد با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند. با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سونی در محل دیگر لازم نیست که به زحمت بیافتید و بخواهید هزینه و زمان زیادی را برای انتقال تلویزیون غول پیکر خود به مرکز تعمیرات تلویزیون تلف کنید. تنها از طریق تماس با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی می‌توانید کاری کنید که به جای حضور شما در این مرکز، تعمیرکاران نمایندگی سونی در منزل شما حضور پیدا کرده و به صورت تخصصی خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سونی را به شما ارائه دهند.

عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سونی با هزینه مناسب در نمایندگی رسمی سونی

هزینه تعمیرات تلویزیون همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران تلویزیون بوده و هست. اگر تلویزیون شما نیز با مشکلی مواجه شده است و نیاز به تعمیر دارد اما نگران هزینه تعمیرات آن هستید بهتر است با نمایندگی رسمی سونی تماس بگیرید. پس از تماس شما با این مرکز تعمیرکاران آن به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌شوند و به عیب‌یابی و برآورد هزینه تعمیر تلویزیون سونی می‌پردازند.

سپس هزینه تعمیر این دستگاه را به شما اطلاع می‌دهند تا اگر تمایل داشتید پروسه تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی را آغاز کنند. درنهایت نیز با تست و بررسی این دستگاه از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل کرده و تلویزیون شما را مانند روز اول بدون هیچ مشکلی در اختیار شما قرار می‌دهند. با این وجود با خیال راحت می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی را به نمایندگی رسمی تلویزیون سونی بسپارید.