اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سونی در تهران

چرا تلویزیون سونی صدا ندارد؟ دلیل ایجاد لکه‌های رنگی در تصویر تلویزیون سونی چیست؟ چرا تلویزیون سونی خود به خود خاموش و روشن می‌شود؟ شاید این سوالات در ذهن شما هم رژه برود چراکه رایج‌ترین مشکلاتی که گریبان‌گیر تلویزیون‌های سونی می‌شوند شامل: قطع شدن صدای تلویزیون سونی، ایجاد لکه‌های رنگی در تصویر تلویزیون سونی و همچنین خاموش و روشن شدن خود به خود تلویزیون سونی می‌باشند.

اگر شما هم با هر یک از این مشکلات یا مشکلات دیگری در تلویزیون سونی مواجه شده‌اید و به دنبال یک مرکز معتبر برای عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی هستید ما به شما نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی را معرفی می‌کنیم. خوشبختانه این مرکز در مناطق مختلف تهران از شمال گرفته تا جنوب، شرق و غرب شعبه دارد که امکان مراجعه حضوری و تعمیر تلویزیون سونی در تهران را برای کاربران این دستگاه فراهم کرده است.

تعمیر تلویزیون sony در تهران

تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران

همانطور که اشاره کردیم نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی از شمال تهران گرفته تا شرق و غرب این کلان‌شهر شعبه دارد. شعبه‌های این مرکز در شمال تهران در مناطق تجریش و سعادت‌آباد قرار دارند. با این وجود کاربران تلویزیون سونی که در شمال تهران سکونت دارند می‌توانند برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران به یکی از شعبه‌های این مرکز در تجریش یا سعادت‌آباد مراجعه کنند.

البته کاربران تهرانی برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سونی توسط نمایندگی تعمیرات سونی می‌توانند از سرویس عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سونی در محل نیز استفاده کنند. تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرند تا تکنسین‌های خبره به آدرس موردنظر آن‌ها مراجعه کنند.

تعمیر تلویزیون سونی در جنوب تهران

فرقی نمی‌کند که در کدام یک از مناطق و محله‌های تهران سکونت دارید. در شمال تهران یا در جنوب، شرق و غرب تهران. هر زمان که تلویزیون سونی شما با مشکلی مواجه شود می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران استفاده کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی پس از مراجعه به آدرس موردنظر شما به عیب‌‌یابی تلویزیون شما می‌پردازند تا ابتدا مشکل آن را پیدا کرده و هزینه تعمیرات آن را برآورد کنند. تا درصورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیرات تلویزیون سونی را آغاز کنند. درنهایت نیز با تست و بررسی نهایی این دستگاه از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند.

تعمیر تلویزیون سونی در شرق تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در منطقه پیروزی در شرق تهران نیز شعبه دارد. با این وجود کاربرانی که در شرق تهران نیز سکونت دارند می‌توانند به صورت حضوری به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران مراجعه کرده و از خدمات این مرکز استفاده کنند. واحد تعمیرات تلویزیون سونی، خدمات عیب‌یابی اصولی، تعمیرات حرفه‌ای و ارائه ضمانت‌نامه تعمیر را به کاربران ارائه می‌دهد.

بنابراین با استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی تلویزیون سونی، می‌توانید با یک تیر چند نشان بزنید. به گونه‌ای که هم می‌توانید شاهد تعمیرات حرفه‌ای تلویزیون خود با سرعت و دقت بالایی باشید و هم اینکه یک ضمانت‌نامه تعمیر دریافت کنید تا خیالتان کاملاً از تعمیراتی که بر روی تلویزیون شما صورت گرفته است، راحت باشد.

تعمیر تلویزیون سونی در غرب تهران

و اما می‌رسیم به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران که در منطقه ستارخان قرار دارد. شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در منطقه ستارخان، از تمامی تجهیزات و دستگاه‌های مدرن برای عیب‌یابی اصولی و تعمیرات حرفه‌ای انواع تلویزیون‌های سونی برخوردار می‌باشد.

با این وجود فرقی نمی‌کند که تلویزیون شما به چه مشکلی دچار شده باشد، به هر حال به بهترین شکل ممکن توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی، تعمیر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که خدمات نمایندگی تلویزیون سونی را از دست ندهید. برای استفاده از خدمات تعمیرات این مرکز علاوه‌بر مراجعه حضوری می‌توانید از سرویس تعمیر تلویزیون سونی در محل استفاده کنید.

تعمیر تخصصی تلویزیون سونی

تعمیر تخصصی تلویزیون سونی  نیازمند عیب یابی تخصصی و بهره مندی از کارشناسان ارشد این حوزه است. تفاوت سیستم ساختاری و عملکردی در انواع تلویزیون های ال سی دی ،  ال ای دی و پلاسما با سایر مدل ها موجب پیدایش نیاز به ابزارآلات تعمیراتی مخصوص می گردد. نمایندگی سونی در این راستا با گردآوری پیشرفته ترین تجهیزات مرتبط، آماده ی خدمت رسانی به کاربران این دستگاه های باکیفیت بوده و بازیابی کارکرد تلویزیون های سونی را براساس استانداردهای جهانی شکل می دهد.

یکی دیگر از مسائل مطرح در فرآیند تعمیر تخصصی تلویزیون سونی ، تعویض قطعات این نوع محصولات است. قطعات هر دستگاهی ممکن است به دلیل فرسودگی و یا شدت آسیب های وارده، قابلیت تعمیر نداشته و نیازمند تعویض باشد. تعویض قطعات تلویزیون سونی به دلیل تفاوت هایی که اشاره شد، باید در شرایط خاصی اعمال شود. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی جایگزینی ها و تعویض قطعات در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران با نمونه ی مشابه اورجینال انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون های سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

انواع تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در تهران قابل تعمیر هستند. در صورتی که تلویزیون شما با اختلالاتی چون پرش تصویر، دو نیم شدن تصویر، قطع صدای تلویزیون، روشن نشدن دستگاه، شکستن پنل تلویزیون، کم نور و پر نور بودن بخش هایی از تصویر و … رو به رو شد می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات تلویزیون آن ها را بر طرف کنید.

همچنین با مراجعه به نمایندگی تلویزیون امکان خرید انواع تلویزیون های lcd و led برای مشتریان فراهم شده است. حضور مشاوران در نمایندگی تعمیرات تلویزیون به شما کمک می کند تا متناسب با کاربری خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. دریافت کلیه ی مشخصات فنی هر تلویزیون و همچنین راهنمایی بابت انتخاب اندازه تلویزیون از طریق مراجعه به مشاوران این مجموعه امکان پذیر است.

سوالات متداول کاربران تلویزیون سونی

سوالات متداول تعمیرات تلویزیون سونی

مشکلات رایج تلویزیون سونی

رفع مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون سونی

تلویزیون دستگاه پر استفاده ای می باشد که ممکن است در ساعات زیادی از شبانه روز فعالیت کند. روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون انواع و اقسام مشکلات ساختاری را در آن پدید می آورد. کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون سونی و یا هر برند دیگری، یکی از مشکلات نسبتا رایجی است که در اثر کارکرد زیاد از حد تلویزیون شکل می گیرد. این مشکل ریشه در اختلالات ساختاری تلویزیون داشته و نیازمند اعمال تعمیرات تخصصی است. البته گاهی احتمال دارد مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون با به هم ریختگی تنظیمات آن به وجود آمده باشد.

علاوه بر تنظیمات نادرست، بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون نیز می تواند منجر به کم نور شدن صفحه ی دستگاه تلویزیون شود. فسفر موجود در تلویزیون، پس از استفاده ی چند ساله از تلویزیون دچار کاهش کیفیت خواهد شد. این موضوع امری طبیعی است که با استفاده ی صحیح از دستگاه تلویزیون و ایجاد فرصت های دوره ای برای استراحت دستگاه تلویزیون آن را به تعویق می افتد. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران کلیه ی اختلالات مرتبط با کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون را براساس معیارهای مرتبط با کارکرد اولیه ی تلویزیون مرتفع می سازد.

رفع مشکل پرش تصویر در تلویزیون سونی

پرش تصویر در تلویزیون یکی از مشکلات دردسرسازی است که عملکرد کلی دستگاه را مختل کند. به هنگام پیدایش این مشکل توصیه می شود به عنوان ابتدایی ترین راهکار، قابلیت motion interpolation را غیر فعال کنید. چرا که این حالت باعث افزایش فریم ویدیو و تاری تصویر شده و احتمال دارد در بی کیفیتی تصاویر صفحه ی نمایش تلویزیون نقش داشته باشد.

به طور کلی پیدایش معضل پرش تصویر و سوسو زدن آن دلایل متعددی دارد. ضعیفی پنل، خرابی مین برد، اختلالات منبع تغذیه و پاور سیستم و یا ضعیفی لامپ های تصویر می توانند موجب ظهور مشکل پرش تصاویر تلویزیون شوند. کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران طی انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه هر یک از اجزای داخلی تلویزیون معیوب را بررسی کرده و مشکل پرش تصویر را در مدت زمان کوتاهی برطرف می نمایند.

رفع اختلالات مرتبط با قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سونی

یکی دیگر از اختلالات رایجی که احتمال دارد پس از استفاده ی چند ساله از تلویزیون رخ دهد، قطع و وصل شدن مکرر تصویر در صفحه ی نمایش تلویزیون است. این مشکل می تواند  در اثر اختلالات سخت افزاری متعددی شکل گیرد. بهتر است پس از بررسی تنظیمات تلویزیون و نیز کابل های اتصالی آن به سرعت تلویزیون مورد نظر را خاموش نمایید و از گسترش خرابی در تلویزیون جلوگیری کنید.

تداخلات کابل ها و مدارهای داخلی، خرابی پنل تلویزیون، خرابی بک لایت و … از عمده ترین دلایلی هستند که موجب بروز مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون می گردند. تیم فنی نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران، این آمادگی را دارند تا تخصصی ترین سرویس های تعمیر و پشتیبانی را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهند و کلیه ی عیوب پدیدآورنده ی مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون را از بین ببرند.

تعویض قطعات و خدمات تعمیر تلویزیون سونی در تهران

تعویض قطعات و یا ترمیم و تعمیر تلویزیون به مهارت و تخصص نیاز دارد. به همین جهت در صورت بروز خرابی در این دستگاه از مراجعه به مراکز غیر رسمی خودداری کنید. این مراکز به دلیل عدم دسترسی به قطعات اورجینال تعمیرات تلویزیون را به درستی انجام نداده و عملکرد کلی دستگاه را با مشکل مواجه می کنند. به عبارتی اعمال تعمیرات ناآگاهانه توسط افراد غیر حرفه ای آسیب های جبران ناپذیری را برای تلویزیون برجای خواهد گذاشت.

به همین منظور در صورتی که در دستگاه خود مشکلاتی مشاهده کردید برای تعمیر تخصصی تلویزیون Sony و یا تعویض قطعات آن تنها به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران مراجعه کنید. جای گذاری قطعات فرسوده ی تلویزیون با نمونه های اصلی همان قطعات در این واحد برای مشتریان تضمین می شود.

به یاد داشته باشید تنها با استفاده زا قطعات اصل امکان بازگرداندن کیفیت و کارایی اولیه به دستگاه وجود دارد. قطعات فیک یا تقلبی با توجه به قیمت کمتری که دارند در حفظ کارایی تلویزیون موثر نیستند و دستگاه را مجددا با مشکل رو به رو می کنند.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون سونی در تهران، تعمیر پنل تلویزیون است. شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی بیش از اندازه پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می‌افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)،

خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در پنل تلویزیون ایجاد می‌شود و تعمیر یا تعویض پنل تلویزیون را ضروری می سازند. سرویس‌های مرتبط با تعمیر پنل تلویزیون سونی، به صورت تعمیر در محل نیز ارائه می‌گردد.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

تعمیر مین برد تلویزیون یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون سونی در تهران است. از آنجا که مین برد تلویزیون محل قرارگیری پردازشگر تلویزیون، حافظه رم تلویزیون و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی، HDMI و … است، هر گونه اشکال پیش آمده در قابلیت های مذکور می‌تواند به نوعی با مین برد تلویزیون در ارتباط باشد.

به عبارتی دیگر علت بروز اشکال در صدا، تصویر، اتصالات تلویزیون و مواردی از این دست را می‌توان در مین برد جستجو کرد، چرا که بخش سخت افزاری مرتبط با این قابلیت ها، بر روی مین برد قرار گرفته است. خرابی مین برد تلویزیون نشانه‌هایی دارد که برخی از آنها عبارتند از: خاموش شدن تلویزیون و به حالت استند بای stand by رفتن، خاموش شدن خودبخودی تلویزیون، هنگ کردن تلویزیون، گیر کردن تلویزیون بر روی لوگو، روشن و خاموش شدن تلویزیون و .. . سرویس‌های مرتبط با تعمیر مین برد تلویزیون سونی، به صورت تعمیر در محل نیز ارائه می‌گردد.

تعمیر پاور تلویزیون سونی

پاور در تلویزیون نقش تامین کننده ولتاژ را دارد یا به معنای ساده‌تر، پاور موجب روشن شدن تلویزیون می‌شود از این‌رو می‌توانیم منشأ بروز هر مشکلی که به روشن شدن تلویزیون مرتبط است را به عنوان خرابی برد پاور تلویزیون در نظر بگیریم. مانند: دیر روشن شدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ ال ای دی تلویزیون اما روشن نشدن آن و خاموش شدن ناگهانی تلویزیون.

پیشنهاد می‌کنیم درصورتی که با هر یک از این مشکلات در تلویزیون سونی مواجه شدید سریعاً با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سونی، ضمن حاضر شدن در محل مورد نظر، خدمات عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی را به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

درواقع بک لایت‌، منبع تامین کننده نور برای نمایش تصویر در تلویزیون است. درصورتی که بک لایت تلویزیون دچار آسیب‌دیدگی یا خرابی شود هیچ تصویری در تلویزیون شما نمایش داده نمی‌شود درصورتی که تلویزیون شما صدا دارد یا اینکه تصویر تلویزیون ناگهان قطع می‌شود. از آن جایی که بک لایت تلویزیون قطعات متعددی شامل: لامپ‌های فلورسنت، مدارات و سایر قطعات تامین کننده را دربر می‌گیرد، عیب‌یابی و تعمیرات آن به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم تعمیر بک لایت تلویزیون خود را به نمایندگی تلویزیون سونی بسپارید. تعمیرکاران متخصص نمایندگی سونی برخلاف برخی از تعمیرکاران غیر ماهر، نه تنها آسیب بیشتری به بک لایت تلویزیون وارد نمی‌کنند بلکه با عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی مشکلات آن را برطرف می‌کنند.

تعمیر آب خوردگی تلویزیون سونی

رسیدن مایعات به اجزای داخلی تلویزیون باعث خرابی فلت های انتقال تصویر، ایجاد جرقه، اتصالی سیستم داخلی و سولفاته شدن مدارهای تلویزیون می شود. به دنبال چنین اختلالاتی شاهد ناکارآمدی های گوناگونی چون ظهور نوارهای سفید و سیاه، خطوط رنگی و مواردی از این قبیل در تصویر تلویزیون خواهید بود.

فراموش نکنید که به هنگام بروز مشکل آب خوردگی تلویزیون های سونی به سرعت دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن دوباره ی آن جدا خودداری نمایید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران مجموعه ای فوق تخصصی است که با استفاده از تجهیزات کاری مدرن کلیه ی خرابی های ناشی از نفوذ آب را در سطح کیفی بالایی بازیابی می نماید.

مراحل تعمیر تلویزیون سونی در تهران

متخصصان حاضر در واحد تعمیر تلویزیون سونی در تهران در قدم اول با بررسی های دقیق به عیب یابی دستگاه می پردازند و قطعه ی معیوب را شناسایی می کنند. عیب یابی دقیق مهم ترین بخش در فرآیند تعمیرات تلویزیون به شمار می رود و در صورتی که به درستی انجام نشود نتایج مطلوبی نخواهد داشت. به عبارتی زمانی که عیب یابی تلویزیون به درستی انجام نمی شود تعمیرات بی نتیجه بوده و مشکلات دستگاه حل نخواهد شد.

پس از عیب یابی فرآیند تعمیرات آغاز می شود. تعمیرات در واحد تعمیرات تلویزیون سونی در تهران با استفاده از مدرن ترین ابزارآلات انجام می شود. متخصصان و کارشناسان حرفه ای در این واحد به دلیل بهره مندی از به روز ترین متد های تعمیراتی در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب دستگاه را برطرف خواهند کرد. کلیه ی دستگاه ها پس از اعمال فرآیند تعمیرات برای کاربران تست شده و در مرحله ی آخر در صورت عملکرد درست به مشتری تحویل داده می شود.

نمایندگی مرکزی سونی

نمایندگی مرکزی سونی انواع محصولات کمپانی سونی را به فروش می رساند. خدمات ارائه شده در نمایندگی سونی تنها محدود به فروش نبوده و تعمیرات کلیه ی تولیدات سونی را نیز شامل می شود. انواع محصولات شرکت سونی از قبیل انواع دوربین های جیبی و slr ، انواع تلویزیون، گوشی ، لپ تاپ  و… را به صورت اورجینال و همراه با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رساند.

دریافت ضمانت نامه ی معتبر برای شما این امکان را ایجاد می کند که در صورت خرابی دستگاه های خود به نمایندگی مجاز سونی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. واحد تعمیرات سونی نیز با دسترسی به بهترین امکانات و بهره مندی از به روز ترین تجهیزات می تواند انواع عیوب تولیدات شرکت سونی را در مدت زمانی کوتاه برطرف کند. همچنین نمایندگی رسمی سونی در راستای جلب رضایت مشتریان کلیه خدمات ارائه شده را برای آن ها تضمین می کند. مشتری مداری و ارائه ی خدمات در بالاترین سطح کیفی از اصول اولیه ی نمایندگی سونی می باشد.

اخبار، اطلاعات، مقالات مرتبط و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی سونی را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

12 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • صدای پخش تلویزیون با تصویر همزمان نیست . میخواستم بدونم مشکل از خود تلویزیون یا …

  پاسخ
  • درصورتیکه این مشکل به خود برنامه پخش شده مربوط نباشد، Power دستگاه ایراد دارد و کم کم به بخش سیستم کنترل سرایت می کند. ایراد در پاور دستگاه فقط با تعویض و در سیستم کنترل صوتی با تعمیر و تعویض حل می شود. البته در موارد معدودی با همگام سازی صدا و تصویر در تنظیمات صوتی تلویزیون تاخیر در اتصال صدا براحتی رفع می گردد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید. تلویزیون سونی ما تصویر داره ولی صدا نداره ایراد از تنظیمات تلویزیون یا سخت افزاری هستش؟

  پاسخ
  • ابتدا کنترل میزان صدا را بازبینی کنید. اگر سیستم بر روی قطع صدا نباشد و تنظیمات صوتی دستکاری نشده باشد، هنگام استفاده از ورودی HDMI، ممکن است DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)، سیگنالهای صوتی تولید نکند. شاید برد مین یا بلندگوی تلویزیون سونی نیز خراب باشد. برای رفع این مشکل، باید کابل یا دستگاه معیوب تعویض شود. در برخی موارد تنها برد مین قابل تعمیر است.

   پاسخ
 • احمد احمدی
  18 آگوست 2020 12:49 ب.ظ

  سلام تلوزیون روشن میشه سه تا چشمک می زند روشن نمیشه

  پاسخ
 • سلام. تلویزیون سونی مدل KDL _ 50W800 C سه سال کار کرده که بعد از یک دقیقه از روشن شدن، خطهای عمودی روی صفحه می افته. میشه بفرمایید مشکلش چیه؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   20 اکتبر 2020 3:03 ب.ظ

   سلام دوست عزیز. برد تیکان خراب شده ، بعضی از تیکان تعمیر میشوند بعضی ها باید تعویض شود

   پاسخ
   • سلام
    تلویزیون من مدل 46EX720 هست. گاهی تصویر نداره و چراغش متناوبا ۶ بار قرمز چشمک‌زن با پریود ۱ ثانیه میزنه. مشکلش چیه؟ هزینه‌اش چقدر میشه؟

    پاسخ
 • سلام‌ تیکان سونی مدل Ex710 موجود دارین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.