اشتراک گذاری

لپ تاپ سونی SVF152

چرا لپ تاپ SVF152 سونی دائم هنگ می‌کند؟ چرا فن لپ تاپ Sony Vaio SVF152 صدا می‌دهد؟ دلیل کار نکردن کیبورد لپ تاپ سونی SVF152 چیست؟ علت خاموش شدن لپ تاپ SVF152 سونی چیست؟ تمامی این سوالات از رایج‌ترین مشکلاتی است که کاربران لپ تاپ SVF152 سونی با آن مواجه می‌شوند که منشا برخی از آن‌ها نرم‌افزاری و منشا برخی دیگر سخت‌افزاری است. برای مثال مشکل هنگ کردن این سیستم به دلیل نصب و اجرای برنامه‌ها و بازی‌های سنگین، اجرای چندین نرم‌افزار به صورت همزمان، ویروسی شدن سیستم و … می‌باشد. در حالیکه که صدا دادن فن لپ تاپ، به دلیل فرسوده شدن این قطعه است و نشان می‌دهد که فن لپ تاپ نیاز به تعویض دارد.

کار نکردن کیبورد لپ تاپ SVF152 سونی هم درصورتی که کل کیبورد این سیستم از کار افتاده باشد می‌تواند نرم‌افزاری باشد. در حالیکه خاموش شدن ناگهان این سیستم می‌تواند به دلیل خرابی باتری، خراب شدن برد پاور و همچنین خرابی مین برد آن باشد. اگر شما هم با مشکلی در لپ تاپ SVF152 سونی مواجه شده‌اید، چه سخت‌افزاری و چه نرم‌افزاری، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی SVF152 را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی بسپارید.

Sony Vaio SVF152

قاب لپ تاپ Sony Vaio SVF152

معمولا زمانی که قاب لپ تاپ دچار ترک‌خوردگی و شکستگی می‌شود و همچنین زمانی که لق می‌شود، کاربران به فکر تعمیر آن می‌افتند اما همیشه تعمیر قاب لپ تاپ امکان‌پذیر نیست و گاهی‌اوقات راهی جز تعویض آن وجود ندارد. اگر از لپ تاپ SVF152 سونی استفاده می‌کنید و به دلیل وارد شدن ضربه به قاب لپ تاپ، با کمی ترک‌خوردگی بر روی آن مواجه شده‌اید، تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی می‌توانند با چسب مخصوصی ترک ایجاد شده بر روی آن را برطرف کنند.

حتی اگر قاب لپ تاپ شما در اثر ضربه از جای خود درآمده باشد هم می‌توانند آن را در جای خود بچسبانند. اما اگر ضربه وارد شده به قاب لپ تاپ موجب شکستگی شدید آن شده باشد، راهی جز تعویض قاب لپ تاپ وجود ندارد.

کیبورد سونی SVF152

اگر از کاربران لپ تاپ SVF152 سونی باشید به احتمال زیاد با مشکل از کار افتادن کامل کیبورد این سیستم یا کار نکردن برخی از کلیدهای آن مواجه شده‌اید. در حالت اول که کل کیبورد لپ تاپ از کار افتاده است، به احتمال خیلی زیاد مشکل نرم‌افزاری است و به دلیل بروز مشکل در درایور کیبورد می‌باشد که باید یک بار آن را حذف کرده و مجددا نصب کنید یا اینکه آن را آپدیت کنید.

اما در حالت دوم، خبری از مشکل نرم‌افزاری نیست و دلیل کار نکردن یک یا چند تا از کلیدهای کیبورد، فرسوده شدن پلاستیکی است که زیر کلیدها برای بالا نگه داشتن آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که تعمیرکار با تعویض آن پلاستیک مشکل گیر کردن کلیدهای لپ تاپ را برطرف می‌کند. در هر دو حالت می‌توانید لپ تاپ خود را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی که در زمینه تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی SVF152 مهارت ویژه‌ای دارند، بسپارید تا مشکل کیبورد این سیستم را برطرف کنند.

ال سی دی لپ تاپ SVF152 سونی

دلیل تغییر رنگ در یک قسمت از ال سی دی لپ تاپ SVF152 سونی چیست؟ علت نمایش یک نقطه سیاه رنگ بزرگ در نمایشگر لپ تاپ Sony Vaio SVF152 چیست؟ دلیل افتادن خطوط افقی و عمودی بر روی نمایشگر لپ تاپ SVF152 چیست؟ بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ SVF152 نشان می‌دهد که مشکلی در ال سی دی این سیستم به وجود آمده است که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر یا حتی تعویض دارد.

اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ Sony Vaio SVF152 مواجه شده‌اید باید این سیستم را به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی بسپارید تا آن را مورد عیب‌یابی قرار دهند و درصورتی که امکانش وجود داشت آن را تعمیر کنند. البته درصورتی که صفحه نمایش لپ تاپ  در اثر وارد شدن فشار و ضربه سنگین دچار شکستگی شده باشد، راهی جز تعویض ال سی دی لپ تاپ آن وجود ندارد.

آموزش عیب‌یابی و سرویس تعمیر لپ تاپ سونی

برخی از کاربران علاقه زیادی به یادگیری نحوه عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی دارند. اگر شما هم دوست دارید تا اگر مشکلی در لپ تاپتان به وجود آمد خودتان آن را عیب‌یابی و تعمیر کنید یا اگر دوست دارید به یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های آموزشی عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی شرکت کنید.

در دوره‌های آموزشی این مرکز می‌توانید ضمن آشنایی با تک تک قطعات لپ تاپ سونی، نحوه عیب‌یابی، تعمیر و تعویض هر یک از آن‌ها را بیاموزید. برای اطلاع از دوره‌های آموزشی عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی می‌توانید با این مرکز از طریق شماره‌های تماسی که در انتهای همین صفحه و صفحه تماس با ما قرار داده شده است، با نمایندگی لپ تاپ سونی تماس بگیرید.