اشتراک گذاری

چگونه لپ تاپ سونی را به اینترنت وصل کنیم؟

لپ تاپی که اینترنت ندارد انگار هیچی ندارد! مطمئناً همه کاربران لپ تاپ بر روی این دستگاه به اینترنت دسترسی دارند چرا که هم یک کاربر معمولی برای دانلود فیلم و بازی به اینترنت بر روی لپ تاپ خود نیاز دارد و هم یک کاربر حرفه‌ای برای دانلود نرم‌افزاری تخصصی به اینترنت بر روی لپ تاپ خود نیاز دارد. منتهی بعضی از کاربران لپ تاپ مودم دارند و با وای فای لپ تاپ خود را به اینترنت وصل می‌کنند و برخی دیگر هم لپ تاپ خود را به اینترنتی که روی گوشی دارند متصل می‌کنند. اگر از کاربران تازه وارد دنیای لپ تاپ‌ها هستید و به تازگی یک لپ تاپ خریدید و نمی‌دانید چطور باید آن را به اینترنت وصل کنید ادامه این مطلب که در خصوص آموزش اتصال لپ تاپ به اینترنت است را از دست ندهید.

روش‌های اتصال لپ تاپ به اینترنت

همانطور که اشاره کردیم دو راه برای اتصال لپ تاپ خود به اینترنت دارید یا اینکه آن را از طریق وای فای به اینترنت وصل کنید یا اینکه این دستگاه را به اینترنت گوشی خود متصل کنید. در ادامه نحوه اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق این دو روش را به شما آموزش خواهیم داد.

اتصال لپ تاپ به اینترنت

عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی در نمایندگی رسمی سونی

اگر از لپ تاپ سونی استفاده می‌کنید و با مشکلی در آن مواجه شده‌اید می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ سونی توسط نمایندگی رسمی سونی استفاده کنید. فقط کافیست که به یکی از شعبه‌های این مرکز در کلان‌شهرهای کرج و تهران مراجعه کنید. اگر تنگی وقت به شما اجازه نمی‌دهد که به صورت حضوری به نمایندگی سونی مراجعه کنید می‌توانید از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید. اگر هم در شهرستان هستید می‌توانید این دستگاه را جهت تعمیرات به شعبه مرکزی نمایندگی لپ تاپ سونی در تهران ارسال کنید.