اشتراک گذاری

نمایندگی تبلت سونی

نمایندگی تبلت سونی با همکاری تیمی از خبره ترین کارشناسان، ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های فروش و تعمیر به مراجعان محترم است. نمایندگی تبلت سونی در پارت فروش، به ارائه جدیدترین و پرفروش ترین تبلت های سونی و در پارت تعمیر، به ارائه تخصصی ترین سرویس های تعمیر، بهسازی، بازیابی و ارتقاء تبلت های سونی می پردازد.

متقاضیان این دو سرویس می توانند در نمایندگی تبلت سونی حضور یابند و بسته به سرویس مورد نیاز، به یکی از دو پارت تعمیر و فروش مراجعه نمایند. سرویس های ارائه شده در هر دو پارت مشمول گارانتی و ضمانت است.

شایان ذکر است مدت زمان ضمانت و گارانتیِ خدمات پس از فروش تبلت از سوی شرکت سازنده این دستگاه یعنی کمپانی سونی مشخص می گردد. اما در ارتباط با ضمانتِ سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات تبلت، این مدت زمان، با توجه به نوع خرابی، قطعه معیوب و نظر کارشناس تعیین می گردد.

نمایندگی تبلت سونی

واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تبلت سونی

واحد تعمیرات تبلت سونی

واحد تعمیرات تبلت سونی خود متشکل از سه پارت عیب یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری است. مراجعه کنندگان به این مرکز، در مرحله نخست، به واحد عیب یابی راهنمایی شده تا نوع اشکال پیش آمده در تبلت‌شان مشخص کردد. با تعیین نوع خرابی، دستگاه به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری هدایت می شود تا کلیه اختلالات پیش آمده در آن رفع گردد.

با اتمام عملیات تعمیر تبلت سونی، صحت عملکرد تبلت، توسط کارشناسان مربوطه بررسی می گردد و در نهایت، تبلتی سالم و بی عیب و نقص، تحویل داده می شود. تعمیرات انجام شده در نمایندگی تبلت سونی، چه سخت افزاری باشند و چه نرم افزاری، مشمول گارانتی و ضمانت هستند. (شایان ذکر است در صورتی که در روند تعمیرات تبلت Sony نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی باشد، این کار صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می پذیرد).

واحد فروش تبلت سونی

پارت فروشِ نمایندگی تبلت سونی، تمامی تبلت های عرضه شده از سوی این کمپانی را در مجموعه خویش داشته و قادر است تا پاسخگوی تمامی خریداران و مشتریان گرامی باشد. کاربران گرامی با حضور در نمایندگی تبلت سونی می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، تبلت مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش مرتبط با دستگاه خریداری شده بهره مند گردند.

فروشگاه مرکزی سونی یک مرجع تخصصی فروش تبلت های سونی است که شما هموطنان گرامی می توانید با حضور در آن و صرف مدت زمانی اندک، با توجه به ویژگی های مدنظر و بودجه اختصاصی، دستگاه مورد نظر خویش را سفارش داده و تهیه نمایید.

دستگاه های عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان ما همیشه همراه شما خواهند بود و تمامی عملیات مورد نیاز اعم از تعمیر، ارتقاء، بهسازی و …  را انجام می دهند.

سرویس های ارائه شده در نمایندگی تبلت سونی در حوزه فروش عبارتند از:

  • ارائه مشاوره و راهنمایی درباره بهترین شیوه‌ی راه‌اندازی و کار با تبلت های سونی
  • بهترین شیوه‌ی نگهداری و حفظ تبلت های سونی
  • بهترین زمان برای انجام سرویس‌های دوره‌ای تبلت های سونی
  • ارائه‌ی مشاوره در زمینه‌ی یک انتخاب بهتر و متناسب با شرایط مشتری
  • ارائه‌ی مشاوره‌ و راهنمایی درباره‌ی نقاط قوت و ضعف هر محصول توسط کارشناسان نمایندگی تبلت سونی
  • پاسخگویی به تمام پرسش‌ها و ابهامات مطرح شده از سوی مشتری محترم
  • شفاف‌سازی در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش

نمایندگی تبلت سونی و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات در نمایندگی تبلت سونی اگرچه بسته به نوع سرویس دریافت شده متفاوت است لیکن تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را شامل می گردد. گارانتی خدمات ارائه شده دراین مرکز از آن روست که تیمی متخصص از تعمیرکاران و کارشناسان فروش با نمایندگی تبلت سونی همکاری می کنند و میزان خطا در سرویسهای ارائه شده بسیار اندک است.

مهندسان و کارشناسان نمایندگی تبلت سونی با در اختیار داشتن تجهیزات الکترونیکی-فنی پیشرفته و برخورداری از بالاترین سطح مهارت، قادر به رفع تمامی مشکلات و نواقص موجود در تبلت های سونی هستند.

تعمیرات سونی در این مرکز محدود و منحصر به اشکالی خاص نیست و تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری را شامل می گردد. بد نیست بدانید که در نمایندگی تبلت سونی و در روند تعمیرات دستگاه های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می شود و در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه مورد نیاز پس از هماهنگی های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد؛ در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات مورد نیاز، اجزاء آن اوراق می گردد.

نمایندگی لپ تاپ سونی

تعمیرات سونی

مرکز تعمیرات سونی با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه بهسازی و تعمیر، به مشتریان و مشترکان سونی ارائه دارد. مرکز تعمیرات سونی فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات سونی به کشور، آغاز کرده است و تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص در این حوزه گماشته است.

تعمیرات و سرویس سونی در این مرکز محدود به محصول خاصی نیست و تمامی دستگاه‌های سونی اعم از موبایل، تبلت، لپ‌ تاپ و … را شامل می‌گردد. در این مجموعه تلاش شده تا همچون نمایندگی تبلت سونی، سرویس های تخصصی مرتبط با هر محصول در پارتی مجزا ارائه گردد تا مراجعان محترم ضمن رهایی از سردرگمی، دریافت کننده بالاترین سطح کیفی خدمات باشند. واحدهای تعمیرات سونی در بخش زیر به تفصیل معرفی گشته اند.

نمایندگی سونی

نمایندگی‌ سونی پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید.

مدیریت نمایندگی سونی درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات سونی را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند.  بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات سونی نظیر تعمیر تلویزیون بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد.

درباره سونی

بدون تردید سونی یکی از بازیگران اصلی فناوری دنیا در طول دهه‌های اخیر بوده است. روزنامه گاردین در مطلب کوتاهی به ذکر نکاتی در مورد تاریخچه شرکت سونی پرداخته که شاید برای کسانی که چندان با این غول فناوری آشنا نیستند، مفید باشد.

  شرکت سونی در سال ۱۹۴۶ توسط Akio Morita و Masaru Ibuka بنیان‌گذاری شد. نام این شرکت برگرفته از کلمه لاتین sonus به معنی صدا است. جالب است بدانید سال ۱۹۶۱ سونی اولین شرکت ژاپنی بود که سهامش در آمریکا عرضه شد. همچنین سال ۱۹۷۳ این شرکت نخستین جایزه Emmy را برای توسعه تلویزیون‌های رنگی Trinitron دریافت کرد. این شرکت سال ۱۹۸۲ اولین سی‌دی پلیر را با نام CDP-101 معرفی کرد.

  کمپانی سونی سال ۱۹۸۹ با خرید Columbia Pictures به قیمت ۳٫۴ میلیارد دلار وارد دنیای هالیوود شد. این کمپانی سال ۱۹۹۱ به Sony Pictures Entertainment تغییر نام داد.

  سال ۱۹۹۹، AIBO روبات اسباب‌بازی این شرکت، به شکل یک سگ، ساخته شد. این روبات بعدها به تالار مشاهیر روبات‌های دانشگاه Carnegie Mellon به عنوان بهترین محصول روباتیک که تا آن زمان به بازار مصرف عرضه شده بود، راه یافت. آخرین نسخه از این روبات سال ۲۰۰۵ ساخته شده است.

  تا سال ۲۰۱۳ شرکت سونی توسط Sir Howard Stringer تاجر ولزی به عنوان رییس هیئت مدیره مدیریت می‌شد. او سال ۲۰۰۵ به عنوان اولین مدیر عامل غیر ژاپنی این شرکت انتخاب شد و  سال ۲۰۱۰ جای خود را به Kazuo  Hirai داد و به مقام ریاست هیئت مدیره شرکت سونی منصوب شد و سال ۲۰۱۳ از این پست نیز کناره‌گیری کرد.

  سونی یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات الکترونیک، محصولات صوتی تصویری، ارتباطات، بازی‌های ویدیویی، و فن آوری اطلاعات برای بازارهای عادی و حرفه‌ای است که این شرکت را تبدیل به یکی از ثروتمند ترین شرکت‌های جهانی کرده است. فعالیت‌های اصلی در زمینه تجارت این شرکت شامل شرکت سونی (Sony Corporation)، فیلمسازی سونی، بازی های کامپیوتری سونی، شرکت سونی اریکسون و شرکت بازرگانی سونی می‌باشد.

نمایندگی تبلت سونی

نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی موبایل سونی / نمایندگی انحصاری سونی / نمایندگی انحصاری لپ تاپ سونی / نمایندگی انحصاری تلویزیون سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی انحصاری تبلت سونی / نمایندگی انحصاری تعمیرات سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی انحصاری سونی سرویس / نمایندگی انحصاری تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی انحصاری تعمیر سونی/ نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی انحصاری موبایل سونی / نمایندگی مجاز سونی/ نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی مجاز لپ تاپ سونی / نمایندگی مجاز تلویزیون سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی مجاز تبلت سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی مجاز تعمیرات سونی / نمایندگی مجاز سونی سرویس / نمایندگی مجاز تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی مجاز تعمیر سونی / نمایندگی مجاز موبایل سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی لپ تاپ سونی / نمایندگی رسمی تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی تبلت سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی رسمی تعمیرات سونی / نمایندگی رسمی سونی سرویس / نمایندگی سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی  / نمایندگی رسمی تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی رسمی تعمیر سونی / نمایندگی رسمی موبایل سونی / نمایندگی اصلی سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی اصلی لپ تاپ سونی / نمایندگی اصلی تلویزیون سونی / نمایندگی اصلی تبلت سونی /

نمایندگی اصلی تعمیرات سونی / نمایندگی اصلی سونی سرویس / نمایندگی اصلی تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی اصلی تعمیر سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی اصلی موبایل سونی / نمایندگی فروش سونی / نمایندگی فروش لپ تاپ سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی فروش تلویزیون سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی فروش تبلت سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی فروش تعمیرات سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی فروش سونی سرویس / نمایندگی فروش تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی فروش تعمیر سونی / نمایندگی فروش موبایل سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی خرید سونی / نمایندگی خرید لپ تاپ سونی / نمایندگی خرید تلویزیون سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی خرید تبلت سونی / نمایندگی خرید تعمیرات سونی / نمایندگی خرید سونی سرویس / نمایندگی سونی  / نمایندگی خرید تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی خرید تعمیر سونی / نمایندگی خرید موبایل سونی / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی سونی / نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیرات تبلت سونی / نمایندگی سونی  / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی تعمیرات سونی سرویس / نمایندگی تعمیرات تخصصی سونی / نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تعمیرات موبایل سونی / نمایندگی سونی / نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی تبلت سونی/ نمایندگی لپ تاپ سونی / نمایندگی تلویزیون سونی / نمایندگی تبلت سونی / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی سونی سرویس / نمایندگی سونی  / نمایندگی تعمیرات تخصصی سونی /