لپ تاپ سونی VAIO Fit Multi Flip15A مدل فنی SVF15N15CDB
لپ ‌تاپ Sony VAIO Fit Multi‑Flip 15A مدل SVF15N15CDB یک دستگاه هیبریدی با طراحی خلاقانه است که امکان استفاده در سه حالت لپ ‌تاپ، تبلت و حالت ارائه (Presentation) را فراهم می‌کند. این مدل به نمایشگر ۱۵.۵ اینچی لمسی با پنل Full HD (1920×1080) مجهز است و از لولای چرخان ۳۶۰ درجه برای تغییر حالت صفحه‌نمایش بهره می‌برد. قلب دستگاه را پردازنده Intel Core i5 نسل چهارم (مدل 4200U) با گرافیک مجتمع Intel HD Graphics 4400 تشکیل می‌دهد که عملکردی مناسب برای کارهای روزمره و مالتی‌مدیا ارائه می ‌دهد.
مشخصات لپ تاپ سونی Fit Multi Flip15A
ویژگی های لپ تاپ سونی VAIO Fit Multi Flip15A
ابعاد: ۱۹٫۹~۱۷٫۹ × ۳۷۷٫۱ × ۲۵۳٫۸ میلی‌متر - وزن: ۲٫۲۹ کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i5 4200U 1.60GHz up to 2.60 GHz