اشتراک گذاری

اکسپریا F، گوشی تاشو سونی خواهد بود

طی چند روز اخیر خبرهایی منتشر شده است مبنی بر اینکه شرکت سونی قصد طراحی و تولید یک گوشی تاشو با نام اکسپریا F را دارد. در این خبرها آمده که گوشی تاشو سونی، اکسپریا F، در نخستین مراحل توسعه خود قرار دارد و هنوز به مرحله تولید نرسیده است. بنابراین باید منتظر ماند و دید که این گوشی با توجه به طراحی و ساختار خاصی که خواهد داشت تا چه میزان در بازارهای جهانی موفق خواهد بود.

کمپانی سونی در طول سالهای اخیر ثابت کرده که توانایی خوبی در شناسایی بازار و نیازهای آن دارد و همواره می‌تواند در کنار برترین‌های تولیدکننده‌ی گوشی‌های تلفن همراه باشد. این شرکت هم‌اکنون با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و نیز یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است. حال باید منتظر ماند و دید که شرکت سونی تا چه میزان در تولید گوشی تاشو موفق عمل می‌کند.

گوشی تاشو سونی

مشخصات گوشی تاشو سونی چه خواهد بود؟

براساس آنچه که در خبرها آمده گوشی تاشو سونی قرار است ابعادی برابر با 21: 9 داشته باشد. سونی برای پنل این دستگاه قرار است از پنل هایی با فناوری OLED و البته با قابلیت تاشو استفاده کند. احتمالا این یک طراحی ویژه برای گوشی هایی است که به شکل عمودی تا می شوند زیرا گوشی های تاشو سامسونگ و هواوی (که به صورت افقی باز و بسته می شوند) دارای نسبت های مربعی نسبتا بزرگتری هستند. چنانکه در خبرها آمده گوشی تاشو سونی برخوردار از اینترنت 5G نیز خواهد بود. با این تفاسیر می‌توان گفت گوشی تاشو سونی نخستین گوشی‌ای خواهد بود که تمامی امکانات جدید را در خود جای داده است.

رقبای گوشی تاشو سونی

اگر از علاقمندان به دنیای فناوری باشید و خبرهای این حوزه را دنبال می‌کنید حتما می‌دانید که سونی در بازار گوشی های هوشمند وضعیت مناسبی ندارد. این موضوع حتی موجب شده تا این کشور از چندین بازار در کشورهای مختلف خارج شود. با این وجود کارشناسان بر این باورند که توسعه گوشی انعطاف پذیر توسط سونی چندان دور از ذهن نیست. تمامی این خبرها در شرایطی منتشر می شود که وضعیت گوشی تاشو سامسونگ هنوز مشخص نشده است و رقیب دیگر این کمپانی، یعنی هواوی نیز در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات سخت افزاری و مشکلات فروش است.

گوشی تاشو هواوی حتی در صورت موفقیت سخت افزاری، در حوزه فروش با مشکلاتی همراه خواهد بود و هنوز هم مشخص نیست جنگ تجاری چین و ایالات متحده به کجا خواهد رسید. در کنار همه‌ی اینها، گوشی تاشو سونی، رقیب دیگری به نام اپل دارد که سخت در تلاش برای تولید و طراحی یک گوشی تاشو همه فن حریف است.

برای جدیدترین اخبار نمایندگی سونی با ما همراه باشید

اگر جزو آن گروه از کاربرانی باشید که علاقه خاصی به دنیای فناوری دارند، می‌توانید با دنبال کردن جدیدترین اخبار نمایندگی سونی، در جریان جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با این حوزه قرار گیرید. کارشناسان ما از طریق این صفحه از وبسایت، شما را در جریان جدیدترین اخبار و رویدادهای مرتبط با کمپانی سونی و محصولات آن قرار خواهند داد. معرفی جدیدترین گوشی‌ها، لپ تاپ‌ها، تلویزیونها و … سونی، معرفی جدیدترین فناوری‌ها و تکنولوژی‌ها بکاررفته در دستگاه‌های سونی، جدیدترین تصمیمات اتخاذ شده از سوی کمپانی سونی و مواردی از این دست جزو اخباری هستند که می‌توانید با مراجعه به این بخش از وبسایت آنها را دنبال نمایید.

 خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی سونی منحصر به اطلاع رسانی در باب اخبار کمپانی سونی نیست و شما کاربران گرامی می‌توانید تخصصی‌ترین اطلاعات مرتبط با حوزه فروش موبایل سونی را نیز از طریق تماس با کارشناسان این مرکز دریافت نمایید. ضمن آنکه تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر موبایل سونی نیز با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است.