اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سونی 55HX925

اگر از کاربران تلویزیون سونی 55HX925 هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و خرابی در این دستگاه شده‌اید، می‌توانید با حضور در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید. پیش از پرداختن به خدمات قابل دریافت در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی 55HX925 بد نیست نگاهی به این محصول و مشخصات آن داشته باشیم. تلویزیون سونی 55HX925 همانگونه که در نام آن آمده یک تلویزیون 55 اینچی است. تکنولوژی بکاررفته در ساخت صفحه این دستگاه LCD و نوع صفحه آن تخت است.

کیفیت تصویر این مدل از تلویزیون سونی، Full HD با رزولوشن 1080 × 1920و نسبت تصویر 16:9 است. تلویزیون سونی 55HX925 از نظر درگاه‌های ارتباطی نیز یک دستگاه غنی به شمار می‌‌آید و برخوردار از یک عدد درگاه USB و چهار عدد درگاه HDMI است. در بخش‌های آتی، برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه که با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سونی قابل دریافت است، مختصراً شرح داده خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 در محل و منزل

تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 در محل

کاربران تلویزیون سونی 55HX925 در صورتی که امکان جابجایی دستگاه خود را نداشته باشند، میتوانند از سرویس «تعمیر تلویزیون سونی در محل » استفاده نمایند. در صورت استفاده از این سرویس، تعمیرکار تلویزیون سونی 55HX925 خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بهبود عملکرد تلویزیون را بر روی آن پیاده میسازد.

تعمیرکار اعزامی مجموعه ای کامل از قطعات تلویزیون را به همراه خواهد داشت تا در صورت خرابی یک قطعه، بی هیچ اتلاف وقتی، گزینه سالم جایگزین قطعه ی معیوب گردد. نکته آخر آنکه کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون سونی، مشمول گارانتی و ضمانت می‌باشد. ‌‌

خدمات تخصصی نمایندگی: تعمیر فلت تلویزیون سونی

خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سونی 55HX925

خرابی مین برد و پاور تلویزیون سونی مدل 55HX925

خرابی مین برد و پاور تلویزیون معمولا به دلیل وجود اشکال در برق تلویزیون اتفاق می‌افتد. در صورتی که برق وارد شده به تلویزیون دچار نوسان بالایی شود، این نوسان به احتمال زیاد منجر به خرابی مین برد و پاور تلویزیون خواهد شد. در برخی شرایط نوسان برق در ولتاژ بالا (High Voltage) چنان آسیبی به تلویزیون وارد می‌کند که حتی بردهای Main و Assy Power را در آن واحد نابود کرده و حتی برد را سوراخ می‌کند. در صورت بروز نوسان برق ممکن است قسمتی از بردها و یا حتی تمام آنها از کار افتاده و معیوب شوند.

برای پیشگیری از بروز اشکالات مرتبط با نوسانات برق توصیه می‌شود از محافظ‌های استاندارد استفاده شود. (نکته: محاظف استفاده شده حتما باید استاندارد باشد در غیراینصورت، یعنی در صورت استاندارد نبودن محافظ، خود محافظ می‌تواند مشکل آفرین باشد). کاربران تلویزیون سونی 55HX925 میتوانند سرویسهای تخصصی مرتبط با تعمیر و تعویض بردهای این تلویزیون را از طریق حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 و یا تماس با این مرکز دریافت نمایند.

خرابی پنل تلویزیون سونی 55HX925

خرابی پنل یکی از ایرادات نسبتاً شایع مشاهده شده در تلویزیون های امروزی است. خرابی پنل عمدتاً به صورت خرابی تصویر و نابهنجاری در رنگ‌های پنل خود را نشان می‌دهد. برای مثال ممکن است پنل تلویزیون دچار بهم ریختگی در رنگها و یا اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام و یا قسمتی از تصویر شود. در برخی شرایط نیز ممکن است بیننده شاهد وجود هاله‌ای در تصویر تلویزیون گردد. معمولاً تمامی این اشکالات به دلیل وجود ایراد در نخستین لایه پنل یعنی (Liquid) اتفاق می‌افتد.

برای تعمیر پنل تلویزیون سونی معمولا کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 اقدام به تعویض پنل می‌کنند. بد نیست بدانید که اکثریت قریب به اتفاق مشکلات پیش آمده در پنل، متأسفانه تنها با تعویض پنل و صرف هزینه بسیار قابل رفع هستند. بنابراین توصیه می‌شود توجه ویژه‌ای به این بخش از تلویزیون داشته باشید و از وارد شدن مایعات و ضربه‌ به آن پیشگیری کنید.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون سونی 55HX925

در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی تلویزیون متأسفانه امکان تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 وجود ندارد. ضمن آنکه، در غالب موارد به دلیل بی‌توجهی کاربران، و عدم مراجعه زودهنگام به تعمیرگاه، تعمیر آبخوردگی تلویزیون، تنها با تعویض آن امکان امکان‌پذیر می‌گردد. تعویض پنل تلویزیون نیز هزینه بالایی می‌طلبد –چیزی حدود 70درصد از هزینه خرید یک تلویزیون- از همین رو غالب کاربران، خرید یک تلویزیون نو را به تعمیر تلویزیون ترجیح می‌دهند.

البته در شرایطی که کاربر آگاهانه عمل کند و بلافاصله پس از آبخوردگی دستگاه، تلویزیون را خاموش کرده و به یکی از مراکز مجاز در حوزه تعمیر تلویزیون مراجعه کند، احتمال آنکه بتوان تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون را با موفقیت به انجام رساند بالاست. با این وجود اعلام نظر نهایی مبنی بر امکان یا عدم امکان تعمیر تلویزیون آبخورده، صرفاً پس از بررسی دستگاه امکانپذیر است.

خرابی قطعات تلویزیون و اتصالی کردن آنها در تلویزیون سونی 55HX925

یکی از اصلی‌ترین علل بروز اشکال در قطعات تلویزیون و اتصالی کردن آنها، انباشت گردوغبار میان قطعات این دستگاه است. وجود گردوغبار میان قطعات تلویزیون در دراز مدت، سبب تولید گرمای بیش از اندازه شده و خرابی قطعات تلویزیون را در پی خواهد داشت. برخی از سازندگان تلویزیون برای رفع این اشکال اقدام به تعبیه فن‌هایی کوچک در این دستگاه‌ها کرده‌اند که این موضوع خود موجب تولید گرمای دوچندان و بروز اشکالاتی در این تلویزیون‌ها شده است.

برای جلوگیری از انباشت گردوغبار می‌توان در بازه‌های زمانی مشخص درب تلویزیون را باز کرده و بوسیله پمپ های باد مخصوص، قطعات تلویزیون را سرویس کرد. کاربران تلویزیون سونی 55HX925 در صورت نیاز به این سرویس میتوانند با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون سونی 55HX925 تماس بگیرند.

تعمیرات تلویزیون سونی

کاربران کلیه مدلهای تلویزیون سونی می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در تلویزیون‌های مورد استفاده خویش، به مرکز تعمیر تلویزیون سونی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز منحصر به اشکال و یا مدلی خاص از تلویزیون سونی نیست و کلیه سرویس‌های تخصصی مرتبط با انواع تلویزیون سونی را شامل می‌گردد.

تعمیر تخصصی گیرنده دیجیتال، تعمیر تخصصی پنل LCD – LED (بویژه پنل‌های آب خورده)، تعمیر تخصصی سینما خانواده، تعمیر تخصصی تلویزیون های PLASMA – LCD – LED – 3D – 4K، نصب و ارائه سرویس USB روی تمام سیستم های صوتی و آمپلی فایرها، تعمیر DVD HI FI COMPONENT SYSTEM، حمل و نقل دستگاه های معیوب شما به تعمیرگاه و بالعکس، تامین قطعات اورجینال تلویزیون‌های سونی و … برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون Sony است.