اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • پلی استیشن 5 سونی در تعطیلات 2020 به بازار می آید

پلی استیشن 5 سونی در تعطیلات 2020 به بازار می آید

پس از گذشت 6 سال از تولید پلی استیشن 4، سال گذشته سونی خبر از تولید پلی استیشن 5 داد. با این حال سونی اعلام نکرد چه زمانی قرار است این دستگاه تولید و روانه بازار شود. اما با گذشت یک سال از انتشار این خبر، اخیراً سونی اعلام کرده است محصول خود را در تعطیلات کریسمس 2020 معرفی و روانه بازار می کند. در سال 2014 که سونی پلی استیشن 4 را عرضه کرد، افراد زیادی از آن استقبال کردند. PS4 یا همان پلی استیشن 4 از نسل هشتم کنسول بازی های سونی می باشد. پلی استیشن 4 از دسته جدید دوال‌ شاک چهار و از نسل جدید دوربین پلی ‌استیشن برخوردار می باشد.

همچنین از دیگر مشخصات این دستگاه کنترلر دول‌شاک ۴ و لایت بار جلوی دسته می باشد. پلی استیشن 4 به سرعت علاقمندان به کنسول بازی را به خود جلب کرد. یکی از قابلیت های مهم PS4 این است که امکان بازی کردن در حین دانلود بازی را برای کاربر فراهم کرده است. با این مشخصات، باید دید پلی استیشن جدید سونی از چه قابلیت های بیشتری برخوردار خواهد بود. در اینجا برخی از ویژگی های PS5 را بررسی خواهیم کرد.

ورود پلی استیشن 5 به بازار

خدمات تخصصی نمایندگی سونی: تعمیر پلی استیشن 4

ویژگی ها و قابلیت های پلی استیشن 5

به گفته مسئولان کمپانی سونی، پلی استیشن جدید از نظر سخت افزاری پیشرفت های قابل توجهی خواهد داشت. در این رابطه می‌توان به پردازشگر سریع‌تر، گرافیک قوی تر و تغییر در نحوه عملکرد لرزش در کنترلرها اشاره کرد. پلی استیشن ۵ از یک هارد دیسک برخوردار می باشد که زمان بارگزاری را برای فیلم ها کاهش می دهد. از دیگر مشخصه های PS5 پشتیبانی از فناوری رهگیری پرتو است.

«رهگیری پرتو» (ray-tracing) یک فناوری دیجیتالی است که امکان پرتو واقعی‌تر از روشنایی را در محیط‌های سه بعدی مجازی میسر می کند. یکی از مسئولان سونی در وب سایت این شرکت بیان کرده که کنترلر جدید PlayStation 5 به واقعی‌تر کردن بازی و جذاب‌تر کردن در کنسول جدید کمک می‌کند. در این کنترل دو دکمه تعبیه شده است که به فناوری لمسی مجهز هستند. این فناوری احساسی واقعی به کاربر در حین بازی می دهد.

قیمت پلی استیشن 5

سونی هنوز نه جزئیات بیشتری از پلی استیشن جدید خود منتشر کرده و نه درباره قیمت آن چیزی گفته است. با این حال با توجه به پیشرفت هایی که در نسل جدید کنسول بازی های سونی صورت گرفته است، طبیعتاً قیمتی به مراتب بیشتر از دستگاه های نسل پیشین دارد. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که مدت ها است انتظار تولید و عرضه پلی استیشن سونی را می کشید باید منتظر معرفی رسمی این دستگاه توسط سونی بمانید.

نمایندگی پلی استیشن سونی

نمایندگی پلی استیشن سونی در دو بخش فروش و تعمیرات کنسول های بازی سونی آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی می باشد. این خدمات در دو واحد جداگانه صورت می گیرند و متقاضیان با توجه به نوع درخواست خود می توانند خدمات مربوطه را دریافت نمایند. بخش تعمیرات پلی استیشن، تخصصی ترین بخش آن بوده که با کادری مجرب و آموزش دیده تمامی اشکالات دستگاه را شناسایی کرده و اقدامات لازم را جهت رفع آنها انجام می دهد. برای دریافت خدمات مورد نیاز خود می توانید با این مرکز تماس گرفته و یا به یکی از شعبه های آن مراجعه نمایید.