اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی سونی است که با بهره‌مندی از حضور متخصصان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار انجام می‌پذیرد. کارشناسانی که اقدام به تعمیر تلویزیون سونی می‌نمایند می‌بایست به تفاوت‌های ساختاری و فنی این دستگاه واقف بوده و به تبع آن، ترفندهای متنوعی جهت تعمیر هر یک از مدلهای تلویزیون سونی برگزینند. به بیانی دیگر، با توجه به تفاوت ساختاری تلویزیون های سونی، روش‌های تعمیر اتخاذ شده برای هر یک از آن‌ها نیز می‌بایست متفاوت بوده و با در نظر داشتن تنوع در ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری آن‌ها انتخاب و اِعمال گردند.

اگر شما نیز دارنده یکی تلویزیون های سونی هستید و دستگاه شما دچار ضعف در عملکرد و اختلال گشته است می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت تعمیر تلویزیون سونی تخصصی ترین خدمات مورد نیاز دستگاه خویش را دریافت نمایید. نمایندگی سونی تیمی از زبده ترین و خبره ترین مهندسان حوزه تعمیر تلویزیون سونی را جهت ارائه خدمات مرتبط با تعمیر به همکاری فراخوانده است تا با ارائه بهترین کیفیت آنچه را که شایسته شأن کاربران سونی است به آنها عرضه نماید.

آموزش تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تخصصی تلویزیون سونی

کلیه خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض فلت تلویزیون، تعویض صفحه نمایش تلویزیون، تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون، تعمیر مشکلات ناشی از آبخوردگی تلویزیون، تعمیر مشکلات تصویر تلویزیون و … با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی قابل دریافت است. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون سونی اشاره خواهد شد.

سرویس‌های مذکور به صورت تعمیر در محل نیز قابل دریافت است. در صورت نیاز به سرویس تعمیر در محل تلویزیون کافی است تا از طریق شماره‌های موجود در بخش تماس با ما، با کارشناسان نمایندگی سونی تماس بگیرید. کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی، تمامی اقداماتی را که در تعمیرگاه نمایندگی سونی انجام می‌گردد، با حضور در محل، به کاربران تمامی تلویزیون‌های سونی ارائه می‌دارند.

تعمیر فلت تلویزیون سونی

یکی از دلایل خرابی فلت تلویزیون، آبخوردگی تلویزیون است. با ورود مایعات به صفحه نمایش تلویزیون، مایع وارد شده در نقش یک ماده رسانا ظاهر می شود و سبب اتصالی پین های فلتی می‌گردد که در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون قرار دارد. در صورتی که خرابی پیش آمده در فلت های تلویزیون به همین میزان باقی بماند، تعمیر آن با ترمیم برد آدرس و فلت های آبخورده امکان‌پذیر خواهد بود.

در غیراینصورت، یعنی در صورتی که خرابی پیش آمده به بخش‌های دیگر سرایت کرده باشد و منجر به خرابی خود فلت های، خطوط ارتباطی فلت های و آی سی پردازنده شود، تعمیر فلت های تلویزیون سونی دیگر امکان‌پذیر نیست و تنها راه باقی مانده تعویض فلت های پنل تلویزیون LED و LCD سونی است. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سونی قابل دریافت است.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

یکی از اشکالات شایع مشاهده شده در تلویزیون‌های امروزی، خرابی بک لایت است. بد نیست بدانید که مشکلات نور تلویزیون غالباً ارتباط مستقیمی با بخش بک لایت BackLight  پنل دارند و عموماً تعمیر بک لایت تلویزیون را ضروری می‌سازند. حتما می‌دانید که نور تلویزیون‌ها، به واسطۀ بک لایت تولید می‌شود و طبیعی است که هر گونه مشکل در نور تلویزیون، ارتباط مستقیمی با خرابی بک لایت پنل داشته باشد.

البته وجود مشکلاتی در نور تلویزیون صرفاً مرتبط با بخش بک لایت نیست و می‌تواند به دلیل عیوب دیگری نیز ایجاد شود. در صورتی که تلویزیون شما دچار اشکال شده است و حدس می زنید که این اشکال مربوط به بخش بک لایت تلویزیون است می‌توانید به مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سونی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر بک لایت تلویزیون را دریافت نمایید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

خرابی این بخش از دستگاه، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است. استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آنها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سونی وجود دارد.

در ارتباط با این دو سرویس، بد نیست بدانید که تعویض مین برد تلویزیون سونی، در قیاس با قیمت کلی این دستگاه، مقرون به صرفه است و چندان بالا نیست. در هر حال تخصصی ترین دریافت سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سونی و سایر بردهای موجود در این دستگاه با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سونی و یا از طریق تماس با این مرکز، امکان پذیر است.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون سونی

آبخوردگی تلویزیون سونی به هر دلیل که اتفاق بیفتد نخستین کار جهت تعمیر آن، خاموش کردن تلویزیون و خودداری از روشن کردن مجدد آن است. ضمن آنکه با این اتفاق، می‌بایست در اسرع وقت دستگاه را به یکی از مراکز تخصصی تعمیر تلویزیون تحویل داد تا اقدامات مورد نیاز جهت پیشگیری از خرابی‌های دوچندان، بر روی آن اعمال گردد.

بی‌توجهی به این مسئله و ادامه کار با دستگاه، تلویزیون را با اشکالاتی در تصویر و صدا مواجه خواهد کرد که برخی از آنها عبارتند از: ظاهر شدن خطوط رنگی عمودی در صفحه نمایش، مشاهده هاله نواری سفید رنگ بر روی تصویر، قطع شدن تصویر پس از مدت زمانی کوتاه با وجود شنیدن صدای تلویزیون و مواردی از این دست. در صورت مواجهه با چنین پیشامدی در دستگاه خود –یعنی آبخوردگی تلویزیون سونی- می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و رفع این اشکال را از کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی دریافت نمایید.

سوالات کاربران تلویزیون سونی

خدمات پس از فروش تلویزیون سونی

تضمین دریافت خدمات پس از فروش تلویزیون سونی نشان دهنده کیفیت خرید شما است. در نمایندگی رسمی تلویزیون سونی این تضمین به صورت اصل و شرکتی و با مُهر رسمی کمپانی سونی در اختیار کاربر قرار می گیرد و در کنار آن تسهیلات تکمیلی بیشمار دیگری نیز به کاربر اعطا می شود که نشان از یک خرید متمایز و بهره مندی از خدمات پس از فروش متمایز تر دارد. خدمات پس از فروش تلویزیون سونی تضمین می کند که کالای شما در صورت روبه رو شدن با مشکلات و اختلالاتی که ریشه در ساختار دستگاه داشته باشد و کاربری غلط کاربر در آن موثر نباشد، با اطمینان کامل عیب یابی و تعمیر خواهد شد.

همواره در دریافت خدمات پس از فروش تلویزیون سونی به یاد داشته باشید که مشکلات ناشی از حمل و نقل غیر اصولی یا تاثیر نوسانات شدید برق و موارد مشابه در گارانتی محصول لحاظ نمی شود و تعمیر اینگونه اختلالات و اختلالات مشابه مستلزم پرداخت هزینه های رایج است. با این حال نمایندگی رسمی تلویزیون سونی برای این بخش از مشکلات کاربران تی وی سونی نیز تمهیداتی اندیشیده است و تسهیلات تکمیلی خدمات رسانی را برای آنها لحاظ کرده است که یکی از آنها بیمه حمل و نقل است. تمامی سرویس ها همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزئیات مهمتر تماس بگیرید.

نمایندگی سونی و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی سونی ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکتی است که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند دارد. شرکتی که در سال ۱۹۵۵ اولین رادیو ترانزیستوری خود را تولید کرد و در دسامبر همان سال با عرضه یک مدل دیگر از این رادیو راه خود را برای ورود و موفقیت در بازارهای جهانی هموار ساخت. هم‌اکنون سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. خدمات مرتبط با تولیدات سونی در نمایندگی سونی بسته به محصول مورد نظر در پارت و واحد مجزایی به کاربران ارائه میگردد. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سونی در بخش زیر معرفی و شرح داده شده اند.

تعمیر محصولات سونی و اخبار این حوزه

پیش از پرداختن به اخبار مرتبط با کمپانی سونی و محصولات ارائه شده توسط این کمپانی، ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در صورت معیوب بودن هر یک از دستگاه های سونی، کاربران گرامی می بایست خدمات مرتبط با تعمیر آنها را صرفاً با مراجعه به مرکز تعمیرات سونی و یا نمایندگی سونی دریافت نمایند زیرا کارشناسان حاضر در این مراکز به کلیه ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصولات سونی تسلط داشته و قادر هستند تا تمامی عیوب ایجاد شده در این دستگاه ها را رفع نمایند.

کارشناسان مرکز تعمیرات سونی به دلیل حضور در همایش‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری با جدیدترین متدهای این حوزه آشنا بوده و تمامی آن‌ها را در فرآیند تعمیرات به کار می‌گیرند. شما کاربران گرامی می‌توانید بخشی از اخبار مرتبط با حوزه تعمیرات سونی و دیگر رویدادهای مرتبط با این کمپانی محبوب را که توسط کارشناسان این مرکز تدوین و گردآوری شده‌اند در این بخش مطالعه نمایید.

تعمیر تلویزیون سونی و مقالات مرتبط

تعمیر تلویزیون سونی می بایست صرفاً در مراکز مجاز و به دست تیمی از مهندسان این حوزه انجام پذیرد تا با عیب یابی صحیح دستگاه امکان رفع تمامی اختلالات پیش آمده در آن فراهم گردد. نکتۀ قابل ذکر درباره تعمیر تلویزیون سونی وجود تجهیزات پیشرفته در مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی است، زیرا کارشناسان مرکز تعمیرات سونی هر ‌اندازه که زبده و ماهر باشند، در صورتی که ابزار تخصصی مورد نیاز را در اختیار نداشته باشند، در حین کار با مشکل مواجه شده و از ادامه‌ روند تعمیر بازخواهند ماند.

کاربران گرامی تلویزیونهای سونی می توانند جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه های خویش به مرکز تعمیر تلویزیون سونی مراجعه نمایند. تعمیر تلویزیون سونی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل حضور در دوره های تخصصی تعمیر با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا گشته‌ و توانایی رفع غالب اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه‌ها را یافته‌‌اند. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات و مقالات مرتبط با سونی و محصولات ارائه شده توسط این کمپانی را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

محصولات سونی

سونی یکی از شرکت‌های باسابقه‌ حوزه‌ی الکترونیک است که کاربران دنیای امروزی، آن را با تلویزیونها و گوشیهای هوشمندش می شناسند. تاریخ راه‌اندازی این شرکتِ چندملیتی به یک سال پس از جنگ جهانی دوم، یعنی سال ۱۹۴۶ بازمی‌گردد. در این سال دو مهندس ژاپنی با نام‌های ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا شرکتی را بنا نهادند که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند.

هم‌اکنون شرکت سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی مطرح سازد. محصولات این شرکت همیشه طرفداران پروپا قرص و خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده مواجه گشته‌اند.

تعمیر تلویزیون سونی و پاسخگویی به پرسشهای کاربران

روند تعمیر تلویزیون سونی در این مرکز به دو روش تعمیر تلویزیون سونی در نمایندگی و تعمیر تلویزیون سونی در محل انجام می‌پذیرد. در روش نخست شما می‌توانید با تحویل دستگاه معیوب خود به مرکز تعمیر تلویزیون سونی نسبت به ترمیم و تعمیر دستگاه خود اقدام نمایید. در این روش تمامی فرآیندهای تعمیر تلویزیون سونی با صاحب دستگاه درمیان گذاشته می‌شود و در صورت نیاز به تعویض یک قطعه، از صاحب دستگاه، پیش از تعویض آن، اجازه گرفته می شود. در روش دوم، که تعمیر تلویزیون سونی در محل موردنظر شما انجام می شود، شما می‌توانید، در صورت نیاز به اعزام کارشناس تعمیر به محل، تنها با یک تماس تلفنی، کارشناسان ما را در کنار خود داشته باشید.

پس از تماس، مهندسان نمایندگی سونی در اولین فرصت و با هماهنگی‌های از پیش انجام شده، در محل کار و منزل شما حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهبود و تعمیر تلویزیون سونی را انجام می‌دهند. این تعمیرات تا زمان کسب رضایت نهایی مشتری و راه‌اندازی مجدد دستگاه ادامه خواهد داشت زیرا مدیریتِ نمایندگی سونی، بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و همواره پرسنلِ متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری نموده است. شما کاربران گرامی می توانید پرسش های خویش را در رابطه با خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون سونی و یا نمایندگی سونی را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید.

برخی از خدمات تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر نداشتن نور در تلویزیون سونی / تعمیر قطع شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون سونی / تعمیر پر نور و کم نور شدن چراغ استند بای تلویزیون سونی / تعمیر و عیب یابی نداشتن تصویر در تلویزیون سونی / تعمیر صدای صوت های ولتاژ در تلویزیون سونی /

تعمیر چشمک زدن ال ای دی جلو و روشن نشدن تلویزیون سونی / تعمیر و عیب یابی سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در تلویزیون سونی / تعمیر و عیب یابی سوختن سریع ترانزیستور افقی تلویزیون سونی / تعمیر و عیب یابی آمدن صدای سیک سیک از های

تعمیر کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه در تلویزیون سونی / تعمیر به حالت استند بای  رفتن تلویزیون سونی / تعمیر قطع رنگ بعد از ۲ دقیقه در تلویزیون سونی / تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در تلویزیون سونی / تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی /

تعمیر سیاه شدن صفحه بعد از حدود نیم ساعت کار کردن تلویزیون سونی / تعمیر و رفع ایراد خاموش شدن تلویزیون سونی / تعمیر تصویر داری خط برگشتی و بدون برفک و داغ کردن تلویزیون سونی / تعمیر قطع و وصل تصویر در تلویزیون سونی / ولتاژ در تلویزیون سونی

تعمیرات تلویزیون سونی

بدیهی است که تعمیرات تلویزیون سونی می‌بایست در یک مرکز مجاز و به دست کارشناسانی انجام پذیرد که دانش و ابزار تخصصی این کار را دارا هستند. عدم توجه به برخی عوامل نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره‌مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه ‌کننده در پی داشته باشد زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند.

بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرات تلویزیون سونی حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است. شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کمترین زمان و با کمترین هزینه، دستگاه معیوب خود را تعمیر و با احترام تحویل بگیرید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی تعمیرات تلویزیون سونی می‌باشد.

عیب یابی و تعمیر تخصصی تلویزیون سونی

 • تعمیر و عیب یابی خراب شدن آی سی ایپرام در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی هاله رنگ در تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی برفک تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک در تلویزیون سونی
 • عیب یابی نداشتن تصویر صدا در ورودی IV تلویزیون سونی
 • عیب یابی ایراد ایست وست در تلویزیون سونی
 • عیب یابی هاله رنگین کمانی در تلویزیون سونی
 • برطرف کردن خطهای پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون سونی
 • برطرف کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی سوختن پاور تلویزیون سونی
 • رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون سونی
 • رفع عیب دیر امدن تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیر مات شدن تصویر در تلویزیون سونی
 • تعمیر سوختن آی سی صدا و افزایش ولتاژ آن در تلویزیون سونی
 • تعمیر بخش USB و تعمیر تلویزیون سونی
 • تعمیر قسمت تغذیه  LCD , LED تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی تصویر به صورت سیاه و سفید همراه با خطوط برگشتی در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی داغ شدن ترانزیستور Output و سوختن مکرر تلویزیون سونی
 • تعمیر قطع شدن یکدفعه تصویر و تعمیر تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی حرکت آرام تصویر از بالا به پایین در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی شدن تصویر از پایین در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی ورتیکال در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی خطوط برگشتی تصویر تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی نداشتن صدا در تلویزیون سونی
 • تعمیر و عیب یابی لرزش تصویر در تلویزیون سونی

برآورد هزینه تعمیر تلویزیون سونی

برآورد هزینه در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی بر اساس پارامترهای زیر صورت گرفته و به مشتریان گرامی –در صورت درخواست- پیش از اقدام به تعمیر اعلام می‌گردد :

 1. عمومی یا تخصصی بودن عملیات تعمیر تلویزیون
 2. نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به دستگاه در حین تعمیر
 3. مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی تلویزیون سونی
 4. نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیر تلویزیون سونی
 5. میزان پیچیدگی عملیات تعمیر تلویزیون سونی.
تعمیر تلویزیون سونی

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی در راستای آسایش شما هموطنان گرامی، امکان سرویس و «تعمیر در محل تلویزیون سونی» را جهت آندسته از کاربرانی که امکان حمل و جابجایی دستگاه را ندارند، فراهم آورده است. جهت بهره‌مندی از این سرویس کافی است تا با یکی از شماره‌های ذکر شده در وب‌سایت رسمی نمایندگی سونی تماس گرفته و درخواست استفاده از سرویس «تعمیر در محل سونی» را بنمایید. بلافاصله پس از تماس شما با انجام هماهنگی‌های قبلی، کارشناس ما جهت تعمیر تلویزیون سونی به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را اِعمال می‌نماید.

خدمات نمایندگی سونی

نمایندگی سونی / نمایندگی sony / نمایندگی تلویزیون سونی / نمایندگی تلویزیون sony / نمایندگی رسمی تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی تلویزیون sony / نمایندگی اصلی تلویزیون سونی/ نمایندگی اصلی تلویزیون sony / نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیر تلویزیون sony / نمایندگی تعمیر / تلویزیون سونی/ نمایندگی تعمیر تلویزیون sony / نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون sony /

نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون sony / نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون سونی/ نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون sony / نمایندگی رسمی فروش تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی فروش تلویزیون sony / نمایندگی اصلی فروش تلویزیون سونی / نمایندگی اصلی فروش تلویزیون sony / فروش تلویزیون سونی با گارانتی اصلی / فروش تلویزیون sony با گارانتی اصلی / تعمیر تخصصی تلویزیون آب خورده سونی /

تعمیرات تلویزیون آب خورده سونی / تعمیر تلویزیونی که روشن نمی شود / تعمیر تلویزیونی که خاموش شده / تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد / چراغ ال ای دی تلویزیون چشمک می زند اما روشن نمی شود / تلویزیون دیر روشن می شود / HDMI تلویزیون کار نمی کند / تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود / تلویزیون صدا ندارد

دیگر خدمات واحد تعمیرات تلویزیون سونی

تلویزیون خاموش و روشن می شود / تلویزیون بعد از چند ساعت خاموش می شود / قسمت بالای تلویزیون تیره تر از پایین تلویزیون است / ورودی HDMI کار نمی کند / خرابی پنل ال سی دی تلویزیون سونی / خرابی پنل ال ای دی تلویزیون سونی / خرابی پاور تلویزیون سونی / خرابی پاور سوپلای تلویزیون سونی / خرابی مین برد تلویزیون سونی / خرابی مین بورد تلویزیون سونی / خرابی تلویزیون ال ای دی سونی / خرابی تلویزیون ال سی دی سونی /

خرابی تلویزیون منحنی سونی / خرابی LCD تلویزیون سونی / خرابی LED تلویزیون سونی / خرابی تلویزیون سه بعدی سونی / خرابی تلویزیون۳D سونی / تعمیر خرابی رنگ تلویزیون سونی / تعمیر سفیدی تصویر تلویزیون سونی / ترک صفحه نمایش تلویزیون سونی / شکستی صفحه نمایش تلویزیون سونی / روشن نشدن تلویزیون سونی / خاموش شدن تلویزیون سونی / رفع ایرادهای نرم افزاری تلویزیون سونی / رفع ایرادهای سخت افزاری تلویزیون سونی / نور تلویزیون کم و زیاد می شود / رنگ تصویر بهم ریخته است / تصویر تلویزیون سبز شده /

تصویر تلویزیون آبی شده / صدا با تصویر هماهنگی ندارد  / نمایندگی سونی / نمایندگی تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی تلویزیون سونی / نمایندگی اصلی تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیر تلویریون سونی / نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی / نمایندگی تعمیر تخصصی تلویزیون سونی / نمایندگی رسمی فروش تلویزیون سونی / فروش تلویزیون سونی با گارانتی اصلی / نمایندگی پس از فروش تلویزیون سونی / نمایندگی اصلی فروش تلویزیون سونی

 نمایندگی اپل در ایران / نمایندگی ایسوس در ایران / تعمیرات تلویزیون توشیبا / تعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی دل در ایران / نمایندگی فوجیتسو در ایران / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / نمایندگی ریکو در ایران / تعمیرات تلویزیون سونی /

نمایندگی ایسر در ایران / تعمیرات تلویزیون ال جی / تعمیرات تلویزیون سامسونگ / نمایندگی برادر در ایران / نمایندگی کانن در ایران / نمایندگی اچ پی در ایران/ نمایندگی زیراکس در ایران / نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران / نمایندگی لنوو در ایران

 نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی ایسوستعمیرات تلویزیون توشیبا /تعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی رسمی دلنمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی ریکو / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / نمایندگی رسمی ایسر /

تعمیرات تلویزیون ال جی / تعمیرات تلویزیون سامسونگ /نمایندگی رسمی کانننمایندگی رسمی اچ پی نمایندگی رسمی زیراکسنمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی اچ تی سی / نمایندگی رسمی سونی

 نمایندگی اپل / نمایندگی ایسوس / تعمیرات تلویزیون توشیبا / تعمیرات تلویزیون شارپ / نمایندگی دل / نمایندگی فوجیتسو / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / نمایندگی ریکوتعمیرات تلویزیون سونی / نمایندگی ایسر /

تعمیرات تلویزیون ال جی / تعمیر تلویزیون سامسونگ /نمایندگی برادر / نمایندگی کانن / نمایندگی اچ پی / نمایندگی زیراکس / نمایندگی لنوو / نمایندگی کیوسرا