اشتراک گذاری

لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E

از جمله خدماتی که در نمایندگی لپ تاپ سونی به متقاضیان ارائه می شود، تعمیر لپ تاپ سونیVAIO Fit 15E است. چنانچه شما نیز از کاربران این لپ تاپ هستید، میتوانید جهت سرویس و تعمیر آن به نمایندگی سونی مراجعه کرده و نسبت به رفع مشکل دستگاه خود اقدام نمایید. لپ تاپ VAIO Fit 15E از جمله لپ تاپ های رده متوسط سونی است. پردازنده Core i5 اینتل، 4 گیگابایت رم DDR3 و 500 گیگابایت حافظه داخلی از مهمترین مشخصات سخت افزاری این دستگاه می باشد. همچنین وجود پورت های متعدد در لپ تاپ سونی باعث افزایش کاربری آن شده است.

دو پورت USB 2.0، دو پورت USB 3.0، پورت HDMI، جک 3.5 میلیمتری ورودی و خروجی صدا و پورت شبکه Ethernet از جمله پورت های تعبیه شده در این دستگاه می باشند. با این همه، لپ تاپ فوق می تواند در اثر عواملی همچون آب خوردگی، افتادن از ارتفاع، نوسان برق و کارکرد بالا دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. هر یک از قطعات این دستگاه ممکن است نیاز به سرویس، ترمیم یا تعمیر پیدا کنند. مادربرد، هارد، گرافیگ، رم، کیبورد، صفحه نمایش و فلت از جمله مهمترین قسمت هایی هستند که میزان خرابی آنها بیش از سایر قسمت ها می باشد و حجم بیشتری از تعمیرات لپ تاپ را به خود اختصاص داده اند. در ادامه مطلب تعمیر برخی از اجزای لپ تاپ VAIO Fit 15E را بررسی می کنیم.

لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E

خدمات نمایندگی سونی برای VAIO Fit 15E

هارد لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E

هارد لپ تاپ به دلیل اینکه محل ذخیره سازی اطلاعات بوده و کاربر مدام از طریق آن اطلاعات را خوانده و یا ذخیره می کند، از بخش های فعال دستگاه به شمار می رود. بنابراین، کارکرد بالای هارد ممکن است در دراز مدت باعث فرسودگی و خرابی آن شود. همچنین عواملی مانند ضربه خوردن، نوسان برق و آب خوردگی نیز در خرابی هارد تأثیرگذارند. تحت تأثیر این عوامل ممکن است با سوختن برد هارد ، خرابی هد و موتور و یا بدسکتور شدن هارد مواجه شوید.

این خرابی ها، تعمیر لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E را برای شما به همراه دارند. در واحد تعمیرات لپ تاپ سونی، جهت تعمیر هارد لپ تاپ از روش های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده می شود. در وهله اول تمامی اطلاعات بازیابی شده و از آنها بک آپ گرفته می شود. در مراحل بعد با جراحی و کالبد شکافی هارد، مشکلات آن برطرف می گردد.

کیبورد سونی VAIO Fit 15E

کنده شدن کلیدهای صفحه کلید، شکستگی برد کیبورد، کار نکردن کلیدها و یا گیر کردن آنها حین کار، از مهمترین مشکلاتی است که ممکن است کیبورد لپ تاپ VAIO Fit 15E با آنها مواجه شود. تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی یکی از تعمیرات حساس لپ تاپ می باشد چراکه به دلیل ظرافت کلیدها نیازمند دقت بالایی بوده و به تجهیزات خاصی نیاز است.

این موضوع سبب شده تا حتی در برخی مواقع امکان تعمیر کیبورد وجود نداشته یا اینکه هزینه ای برابر با تعویض کیبورد داشته باشد. بنابراین در چنین شرایطی برای تعمیر لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E و رفع مشکل کیبورد بهتر است صفحه کلید تعویض شود.

فلت لپ تاپ VAIO Fit 15E

آنچه که باعث انتقال تصویر از مادربرد و گرافیک به LCD لپ تاپ می شود فلت است. فلت در واقع یک کابل متشکل از مدارهای الکتریکی است که انعطاف پذیر بوده و مسیر حرکت آن از کنار یا داخل لولای لپ تاپ می باشد. بنابراین به دلیل خم شدن این قسمت، حساسیت و آسیب پذیری در فلت بسیار بالا است. هرگونه ضربه در این محل یا شکستن لولا باعث پارگی یا شکستگی فلت شده و باعث بروز مشکل در دریافت تصاویر می شود.

در این شرایط برای تعمیر لپ تاپ سونی VAIO Fit 15E فلت مورد بررسی دقیق قرار گرفته و چنانچه دچار پارگی، سوختگی یا اتصالی نشده باشد آن را تعمیر می کنند. توجه داشته باشید چنانچه کابل پارگی داشته یا در مدار آن اتصالی وجود داشته باشد در این صورت فلت تعویض می شود.

نمایندگی لپ تاپ سونی

نمایندگی لپ تاپ سونی در دو حوزه فروش و تعمیر لپ تاپ فعال بوده و خدمات مورد نیاز را به کاربران ارائه می کند. متقاضیان خرید لپ تاپ سونی و یا تعمیر آن می توانند برای دریافت خدمات مطلوب و باکیفیت به این نمایندگی آمده و به واحدهای مربوطه مراجعه نمایند. این نمایندگی با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده و بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات در حوزه تعمیر لپ تاپ، تخصصی ترین خدمات را عرضه می کند. در کنار این موضوعات، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در فرآیند تعویض قطعات، به اعتبار این مرکز نزد مشتریان بیش از بیش افزوده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص خدمات و نحوه دریافت آنها با شماره های مندرج در صفحه تماس با نمایندگی سونی تماس بگیرید.