اشتراک گذاری

لپ تاپ سونی F13WFX

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی قابل دریافت در نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه و قطعات بکاررفته در آن داشته باشیم. لپ تاپ سونی F13WFX دارای پردازنده Core i7 با سرعت 2.93GHz است. ظرفیت حافظه RAM این دستگاه 4 گيگابايت و حافظه داخلي آن 500GB است. در ارتباط با کارت گرافیک این دستگاه نیز بد نیست بدانید که کارت گرافیک بکاررفته در آن کارت گرافيک NVIDIA مدل GeForce GT 425M GPU است. صفحه نمایش لپ تاپ سونی F13WFX دارای رزولوشن 1600×900 است و نوع صفحه نمایش استفاده شده در آن TFT LED-backlit LCD است.

با توجه به این ویژگی‌ها می‌توان گفت لپ تاپ سونی F13WFX یک دستگاه با کیفیت و البته کارامد است که در صورت نگهداری و البته استفاده صحیح، کمتر دچار خرابی خواهد شد. البته مشاهده خرابی‌هایی چون شکستگی کیبورد، ناکارامدی باتری و مواردی از این دست که در دیگر لپ تاپ ها رایج است، در این دستگاه نیز محتمل است. همانگونه که پیش از این نیز گفته شد کاربران این دستگاه می‌توانند برای رفع اشکالات پیش آمده در این لپ تاپ، به نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX مراجعه نمایند.

نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX

نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری، نرم افزاری، ترمیم، ارتقا، تعویض و تعمیر لپ تاپ سونی VPCF13WFX با حضور در نمایندگی این دستگاه قابل دریافت است. نمایندگی لپ تاپ سونی VPCF13WFX تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ را به همکاری فراخوانده تا قادر به ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه به متقاضیان باشد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، قادر به تعمیر و رفع هرگونه عیب و نقص موجود در این لپ تاپ گشته و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.

تعمیر لپ تاپ سونی F13WFX و انواع بردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد. شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه دارای ضمانت و گارانتی معتبر است.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی F13WFX

خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ سونی و … را شامل می‌گردد. مهندسان حاضر در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی F13WFX، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌ها را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن می‌رسد. غالب قطعات تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی، به دلیل اِعمال برخی تنظیمات و گردگیری های دوره‌ای، کیفیتی تازه یافته و بدین واسطه لپ تاپ را بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می‌کنند. در بخش زیر برخی از سرویس‌های تخصصی قابل دریافت در نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX مختصرا شرح داده شده است.

تعمیر فن لپ تاپ لپ تاپ سونی F13WFX

تلاش کارشناسان ما در نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX آن است تا حتی‌الامکان فن معیوب تعمیر شود تا دستگاه با قطعات اورجینال و اصلی خود به کار ادامه دهد. اما در شرایطی که فن کاملاً خراب شده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، تعویض فن لپ تاپ سونی بهترین گزینه خواهد بود. چون هم هزینه چندانی ندارد و هم استفاده از یک فن نو، تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید سایر قطعات دارد.

خرابی کیبورد لپ تاپ سونی F13WFX

برای رفع مشکلات کیبورد لپ تاپ، آنچه که مهم است، عیب‌یابی صحیح دستگاه و تشخیص سخت افزاری بودن یا نرم افزاری بودن اشکال پیش آمده است. برای مثال در برخی از کیبوردهای لپ تاپ، سیستمی وجود دارد که غیرفعال بودن کیبورد را به واسطه‌ی روشن کردن یک چراغ به اطلاع کاربر می‌رساند. (این چراغ توسط یک کلید روشن و خاموش می‌گردد). کیبوردهایی نیز هستند که در صورت استفاده نشدن کاملاً غیرفعال می‌گردند و از کار می‌افتند. کاربران لپ تاپ سونی F13WFX می‌توانند جهت دریافت سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه خود به نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX مراجعه نمایند.

رفع مشکل بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ سونی F13WFX

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ سونی F13WFX ممکن است به دلایلی چون پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نا بجا در رجیستری، ورود ویروس‌های مخرب به سیستم و… اتفاق بیفتد. تعویض ویندوز و نصب سیستم عامل جدید در زمان بالا نیامدن ویندوز کاری است که اکثر قریب به اتفاق کاربران می‌گیرند. اما واقعیت آن است که اشکال بوت نشدن سیستم را می‌توان با درنظر داشتن برخی نکات و تغییر در تنظیمات دستگاه رفع کرد.

خوشبختانه ویندوزهای جدید در برطرف کردن این مشکلات بهتر هستند و گزینه‌هایی را به صورت خودکار را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. توصیه می‌شود پیش از هر اقدامی علت کند شدن سرعت لپ تاپ را از کارشناسان نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX جویا شوید و دستگاه خود را جهت بررسی های تخصصی به آنها بسپارید.

تعمیر در محل لپ تاپ سونی F13WFX

اگر از کاربران لپ تاپ سونی F13WFX هستید و به هر دلیل امکان مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپتاپ سونی را ندارید، می‌توانید سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. سرویس هایی که به صورت تعمیر لپ تاپ در محل 0ارائه می گردند، هم سخت افزاری و هم نرم افزاری هستند و تعمیرکاران ما در این زمینه محدودیتی ندارند. در این سرویس، کارشناس نمایندگی لپ تاپ سونی F13WFX پس از دریافت دستگاه، فرآیند عیب‌یابی را آغاز می کند و بسته به نوع اشکال –سخت افزاری یا نرم افزاری بودن-، تعمیرات لازم را اعمال می نماید. پس از اتمام تعمیر، دستگاه توسطِ کارشناس تعمیر و در حضور صاحب دستگاه تست می گردد تا از بهبود عملکرد لپ‌تاپ، اطمینان حاصل شود.