اشتراک گذاری

نحوه تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی

در این حال خوش بازار انواع تلویزیون های پیشرفته که هر یک از برندهای تلویزیون، مدل های متنوعی را راهی بازار کرده اند، سودجویانی هم پیدا می شوند که دوست دارند با ارائه تلویزیون های تقلبی با نام برندهای مطرح به بازار نفع ببرند؛ به همین دلیل همیشه باید هنگام خرید تلویزیون، تکنیک هایی را بلد باشیم تا بتوانیم تلویزیون اصل از تقلبی را به راحتی تشخیص دهیم و سرمان کلاه نرود. از این رو تصمیم داریم در ادامه این مطلب روش های تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی را به شما آموزش دهیم.

تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی

روش های تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی

مدل تلویزیون را در گوگل سرچ کنید

اولین و ساده ترین روش تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی این است که هنگام خرید این دستگاه سری به گوگل بزنید؛ به گونه ای که مدل تلویزیونی که قصد خرید آن را دارید در گوگل سرچ کنید و ببینید آیا آن مدل تلویزیونی که می خواهید بخرید واقعا وجود خارجی دارد یا قرار است سرتان کلاه برود.

بعد از پیدا کردن مدل تلویزیون مورد نظر در گوگل به سراغ مقایسه ظاهر و امکانات تلویزیونی که گوگل به شما نشان می دهد با تلویزیونی که قرار است خریداری کنید، بروید. اینگونه به راحتی می توانید از اصل بودن تلویزیون موردنظر خود مطمئن شوید و با خیال راحت تلویزیونی که دوست دارید را بخرید. برای تشخیص اصل بودن تلویزیون می توانید از تکنسین های تعمیر تلویزیون سونی کمک بگیرید.

ریموت کنترل تلویزیون را بررسی کنید

اکثر تلویزیون هایی که تقلبی هستند دارای ریموت کنترلی هستند که هیچ لوگویی بر روی آن ها حک نشده است. با این وجود اگر جستجوی مدل تلویزیون در اینترنت برایتان سخت است و امکان انجام این کار را ندارید تنها کافیست که ریموت کنترل آن را از فروشنده بگیرید و ببینید که آیا لوگوی سونی روی کنترل حک شده است یا خیر.

علاوه بر این می توانید به شکل ریموت کنترل تلویزیونی که تصمیم دارید آن را خریداری کنید نیز نگاهی بیندازید؛ به گونه ای که ریموت کنترل تلویزیون سونی که قصد خرید آن را دارید را متناسب با سال تولید آن در گوگل سرچ کنید و تصویر ریموت کنترلی که گوگل به شما نمایش می دهد را با ریموت کنترل تلویزیون موردنظرتان مقایسه کنید.

به سریال نامبر تلویزیون در پشت آن توجه کنید

یکی دیگر از روش های تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی سونی، سریال نامبر این دستگاه است؛ به گونه ای که پشت آن دسته از تلویزیون هایی که اصل هستند، سریال نامبر به همراه اسم مدل درج شده است. بنابراین اگر پشت تلویزیونی که قصد خرید آن را دارید هیچ سریال نامبر و اسم مدلی نیامده است، بدانید که آن تلویزیون تقلبی است و نباید گول فروشنده را بخورید. بعد از مشاهده سریال نامبر تلویزیون در پشت آن برای اطمینان بیشتر می توانید آن را در گوگل جستجو کنید و تصویری از تلویزیونی که گوگل به شما نشان می دهد را با شکل ظاهری و امکانات تلویزیونی که مدنظر دارید، مقایسه کنید.

از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر تلویزیون بخرید

اگر به سراغ فروشگاه ها یا نمایندگی های معتبر برای راهنمای خرید تلویزیون بروید دیگر لازم نیست خودتان را به زحمت بیندازید و راه تشخیص تلویزیون سونی اصل از تقلبی را طی کنید. قابل اعتمادترین محلی که می توانید تمامی محصولات سونی به ویژه هر یک از تلویزیون های آن را با خیال راحت خریداری کنید، نمایندگی فروش محصولات سونی است. شما با مراجعه به هر یک از شعب این نمایندگی می توانید علاوه بر بهره مند شدن از مشاوره رایگان کارشناسان نمایندگی فروش تلویزیون سونی، بهترین مدل این دستگاه را با خدمات پس از فروش ویژه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − 19 =