اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • سونی درباره ی عواقب ویروس کرونا بر صنعت حسگر تصویر هشدار داد

سونی درباره ی عواقب ویروس کرونا بر صنعت حسگر تصویر هشدار داد

ویروس ناشناخته ی کرونا که از پیدایش و تکثیر آن در کشور چین و سایر کشورها مدت کوتاهی ست میگذرد، جهان را با هراس و و حشت بسیاری همراه ساخته است و تاثیرات منفی مهلکی بر اقتصاد چین و سایر کشورهای همسایه داشته است. عواقب این ویروس را میتوان از نقطه نظرهای مختلفی مورد بررسی قرار داد. شاید تا قبل از هشدار سونی کمتر کسی به آسیب هایی که کرونا ویروس به صنعت حسگر وارد میکند، فکر کرده باشد.

شاید تعجب شما را به همراه داشته باشد، اما سونی در خصوص شرایط کار کارخانه های تولید کننده ی حسگرهای تصویر ابراز نگرانی جدی کرده است. چرا که سر و کار داشتن این کمپانی ها با ویروس میتواند به درگیر شدن آن ها به شیوع کرونا منجر شود. این در حالی ست که همچنان ویروس کرونا به سرعت دامنه ی وسیعی از جوامع را تحت تاثیر قرار داده است. از مهم ترین تاثیرات منفی این ویروس میتوان به تعطیلی مجموعه ی فاکسکان، توقف فعالیت کمپانی نام آشنایی چون هیوندای در کره ی جنوبی، لغو تمامی تمام پروازهای لوفت هانزا به کشور چین، عدم شرکت کمپانی ال جی در کنگره ی جهانی در کنگره ی جهانی موبایل اشاره نمود.

ویروس کرونا

جزییات هشدار سونی نسبت به عواقب ویروس کرونا

ابراز نگرانی سونی در خصوص عواقب جدی ویروس کرونا احتمالا به جدی تر شدن هراس مردم نسبت به این ویروس می انجامد. هشدار اصلی این شرکت شامل سهام داران سونی است. به طوری که این کمپانی بزرگ ادامه‌ی روند کنترل ‌نشده ی ویروس کرونا در آینده‌ی نزدیک را با کلمات «امکان تأثیر بسیار زیاد» توصیف نموده است. با استناد به گزارش موسسه ی ژاپنی Nikkei، مدیر مالی سونی هیروکی توتوکی ، اظهار نموده است که سونی شدیدا نگران شیوع این ویروس و عواقب آن است.

توتوکی همچنین خاطر نشان کرد که :  ” نمی‌توان انکار کرد که ویروس کرونا به زنجیره‌ی تولید و تأمین قطعات و فروش ما در صنعت حسگر تصویر  و صنایع الکترونیک به‌شدت آسیب رسانده است. درحال‌حاضر، از چگونگی عرضه‌ی محصولات ارزیابی نداریم ” لازم است در انتها اشاره کنیم که در گیر و دار شیوع این ویروس بیشترین ضرر مالی متوجه شرکت‌های تولیدکننده‌ی قطعات الکترونیکی شده است و موجب افزایش قیمت پنل های LCD خواهد شد.

نمایندگی مجاز سونی

نمایندگی مجاز سونی ، خدمات تعمیر و ترمیم انواع محصولات سونی را به مشتریان گرامی ارائه می نماید. این سرویس ها نه تنها در تهران و کرج ، بلکه در تمامی شهرستان ها نیز در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی قرار میگیرد. نمایندگی مجاز سونی به پشتوانه ی برخورداری از آیتم های مهم و تاثیر گذار فراوان از جمله واحدهای مجزا و مجهز خود و همچنین همکاری با متخصصان و کارشناسان زبده ی سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارائه ی بالاترین سطح از استاندارد خدمات پشتیبانی و پس از فروش میباشد. این مجموعه، برای کلیه ی سرویس های خود، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز در نظر گرفته است.