اشتراک گذاری

تعمیرات سونی

تعمیرات سونی در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین و با تجربه ترین کارشناسان و با بهره مندی از پیشرفته ترین و سازگارترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز به دلیل حضور در کنفرانس های تخصصی-آموزشی بر جدیدترین ترفندهای تعمیر مسلط بوده و آنها را در فرآیند بازیابی دستگاه به کار می‌گیرند. آنچه که در ارتباط با تعمیرات دستگاه های هوشمند شایان توجه است آن است که به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین در این دستگاه ها وظیفه خطیر تعمیرات را برای کارشناسان صدچندان ساخته است زیرا عدم مهارت و دقت در اجرای عملیات تعمیر ممکن است ضمن آسیب به بخش های سالم دستگاه، خرابی کامل آن را سبب گردد.

از همین روست که مدیریت مرکز تعمیرات سونی جدیدترین تجهیزات این حوزه را در اختیار کارشناسان خویش نهاده و خواستار بالاترین سطح کیفیت از کارشناسان خویش است. (تعمیرات سونی در این مرکز منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این کمپانی خوش نام را شامل می گردد). صبر و شکیبایی مجموعۀ تعمیرات سونی در حینِ کار و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است.

تعمیرات سونی

ویژگی ‌های مرکز تعمیرات سونی

 • به روز رسانی تجهیزات و ابزار مورد استفاده در مرکز تعمیرات سونی
 • بهره ‌مندی این مرکز از تخصص و تجربه جمعی از زبده‌ ترین و باسابقه ‌ترین اساتید
 • برخورداری از آرشیو جامعی از کلیه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های سونی
 • کسب اجازه از صاحب دستگاه در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • تست دستگاه در حضور صاحب دستگاه جهت اطمینان از عملکرد پس از اتمام عملیات تعمیر
 • تعهد به انجام کلیۀ تعمیرات در وقت مقرر و تحویل دستگاه بر اساس زمانبندی اعلام شده به مشتری
 • گارانتی و ضمانت خدمات ارائه شده در این مرکز
 • تلاش در جهت کسب رضایت مشتری و التزام به اصل مشتری ‌مداری
 • بهره‌مندی مرکز تعمیرات سونی از پیشرفته ترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری اطلاعات نظیر pc3000
 • توجه به اصول و استانداردهای جهانی حوزه تعمیرات و تلاش جهت پیاده سازی آنها
 • برآورد هزینه تعمیر و ترمیم و اعلام آن به مشتری پیش از اقدام به تعمیر (برآورد هزینه در مرکز تعمیرات سونی با توجه به مواردی نظیر مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی هر یک از دستگاه ها، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیر، میزان پیچیدگی عملیات تعمیر، عمومی یا تخصصی بودن تعمیرات سونی، نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به دستگاه در حین تعمیر و… انجام می‌پذیرد).

تعمیر محصولات سونی

تعمیر محصولات سونی یکی از خدماتی است که نمایندگی این شرکت در مرکز سخت افزار ایران، در سطحی تخصصی به کاربران ارائه می دهد. انواع تولیدات سونی اعم از لوازم خانگی، تلویزیون، لپ تاپ، موبایل و تبلت، مانیتور، پروژکتور، هارد، دوربین و … در این مرکز و به دست جمعی از مجرب ترین تکنسین ها ترمیم می شوند. برای اینکه فرایند تعمیر تخصصی تر شود، هریک از محصولات ذکر شده در واحدی مجزا ترمیم می گردند.

این کار باعث شده تمرکز تکنسین های هر واحد افزایش پیدا کند و به دنبال آن، سطح کیفی تعمیرات به میزان قابل توجهی ارتقا یابد. باید این نکته را یادآوری کنیم که تعمیرات سونی در مرکز سخت افزار ایران، به دست افرادی انجام می شود که جزء مجرب ترین تکنسین ها بوده و از دانش فنی و تجربه بسیار بالایی در زمینه ترمیم هریک از تولیدات سونی برخودار می باشند. در روند تعمیر از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود و خدمات ارائه شده با استانداردهای روز دنیا همخوانی کامل دارند.

تعمیر محصولات سونی

تعمیر تلویزیون سونی

یکی از مهم ترین خدمات نمایندگی سونی مرکز سخت افزار ایران، تعمیرات تلویزیون سونی است. تلویزیون ممکن است با مشکلاتی نظیر قطع شدن ناگهانی تصویر، پاک شدن تنظیمات بعد از خاموش شدن، قطع و وصل شدن مداوم تصویر، تیره شدن کل تصویر یا بخشی از آن، خاموش شدن خود به خودی، چشمک زدن چراغ ال ای دی، قطع شدن کامل تصویر، خاموش شدن ناگهانی، هنگ کردن های مکرر، عدم وجود صدا، از کار افتادن پورت های ورودی یا خروجی و مواردی از این دست مواجه شود. تخصص و مهارت همکاران ما در بخش تعمیرات سونی، موجب رفع کلیه این مشکلات خواهد شد.

تعمیر موبایل sony

دیگر سرویسی که از جانب تکنسین های ما در نمایندگی سونی به کاربران ارائه می گردد، تعمیر موبایل sony است. تجربه و مهارت بالای تعمیرکاران فعال در این نمایندگی به آنها این امکان را داده است که انواع مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های سونی را در تخصصی ترین سطح ممکن برطرف نمایند. چنانچه در طول فرایند تعمیر موبایل نیاز به تعویض قطعات باشد، همکاران ما در مرکز مورد بحث، از قطعات اورجینال و با کیفیت برای این منظور استفاده می کنند.

تعمیر دوربین سونی

یکی از مشهور ترین محصولات سونی، دوربین های این شرکت است. به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم که تعمیرات تخصصی این محصول نیز در فهرست خدمات نمایندگی سونی جای گرفته است. این محصولات بعضا به دلایل مختلف، دچار مشکلاتی می شوند که نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی داشته و باید تعمیرکاران مجرب آنها را تعمیر نمایند.

همکاران ما با در نظر گرفتن این مساله، واحدی مجزا را به تعمیرات دوربین اختصاص داده و با فراهم کردن پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات، زمینه را برای بررسی و تعمیر تخصصی این محصول مهیا نموده اند.

تعمیر مانیتور سونی

تعمیر مانیتور سونی هم در مرکز سخت افزار ایران انجام می گردد. برای ارتقا سطح کیفی این سرویس، از جمعی از کار کشته ترین تکنسین های تعمیرات مانیتور دعوت به عمل آمده است. همچنین مجموعه ای از ابزار، تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مدرن در این مرکز فراهم شده تا روند تعمیر را سرعت بخشیده و سطح کیفی خدمات را ارتقا دهند. به این ترتیب شما کاربران گرامی می توانید از ترمیم بی نقص و کامل کلیه مشکلات مانیتور خود در نمایندگی سونی این مرکز اطمینان کامل داشته باشید.

تعمیر پروژکتور سونی

انواع مشکلات تصویر، رنگ و یا از کار افتادن فن پروژکتور سونی در نمایندگی این برند در مرکز سخت افزار ایران برطرف می شود. کارشناسان ارشد تعمیرات پروژکتور، با استفاده از برترین ابزار آلات تعمیراتی روز دنیا، انواع مدل های این محصول را بررسی و تعمیر می نمایند. سطحی تخصصی خدمات ارائه شده در این حوزه به اندازه ای است که کاربران می توانند شاهد عملکرد با کیفیت محصول خود پس از طی کردن فرایند ترمیم باشند.

تعمیر لوازم خانگی سونی

بررسی و ترمیم لوازم خانگی سونی هم در نمایندگی این برند در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. حضور نیروهای زبده و استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته باعث شده که انواع لباسشویی، ظرفشویی و … سونی در این نمایندگی قابل بررسی و تعمیر تخصصی باشد. لازم به ذکر است که این محصولات مشمول طرح سرویس در محل بوده و در منزل کاربران تعمیر می گردند.

نمایندگی سونی و واحدهای تخصصی تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات سونی به دست زبده ترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره‌مندی از بهترین امکانات و ابزارآلات تخصصی است. بد نیست بدانید نمایندگی سونی ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکتی است که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند دارد. شرکت سونی در سال ۱۹۵۵ اولین رادیو ترانزیستوری خود را تولید کرد و در دسامبر همان سال با عرضه یک مدل دیگر از این رادیو راه خود را برای ورود و موفقیت در بازارهای جهانی هموار ساخت.

هم‌اکنون سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. خدمات مرتبط با تولیدات سونی در این مرکز بسته به محصول مورد نظر در پارت و واحد جداگانه و مجزایی به کاربران ارائه میگردد. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی سونی در بخش زیر معرفی و شرح داده شده است.

نمایندگی سونی و مقالات تعمیرگاه تخصصی سونی

تعمیرات سونی در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه و به دست تیمی از برترین مهندسان انجام می پذیرد. تلفیق این دو مجموعه یعنی «کارشناسان خبره و مجرب» و «تجهیزات پیشرفته تعمیر» سبب گشته است تا این مرکز موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه ترمیم و تعمیرات سونی گردد و تمامی نیازهای کاربران این برند را برطرف سازد. مطالعه بخش زیر سبب میگردد تا از علل پیشرفت این مجموعه آگاهی یابید:

 • کارشناسان مرکزِ تعمیرات سونی به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و ترمیم بر تمامی ترفندها و شیوه‌های پیشرفته این حوزه تسلط داشته و قادرند تا تمامی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه را به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن رفع و حل نمایند. بعلاوه کارشناسان این مرکز با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول، توانایی آن را دارند تا هریک از پرینترهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.
 • تجهیزات مرکز تعمیرات سونی تلفیقی از بروزترین و پیشرفته ترین ابزارآلات موجود در بازارهای جهانی هستند که در حیطه تعمیرات تخصصی کاربرد دارند. تجهیزات موجود در این مرکز، پس از بررسی عملکرد و تشخیص سطح سازگاری آنها با دستگاه های متنوع سونی در اختیار کارشناسان این مرکز قرار داده شده اند و سطح بالای سازگاری این تجهیزات با فرآیند تعمیرات دستگاه های گوناگون سبب گشته تا غالب دستگاه‌های تعمیر شده به دست کارشناسان این مجموعه، نه تنها کیفیت اولیه خود را بازیابند بلکه به دلیل استفاده از مواد درجه یک و گردگیرهای اصولی، با قدرت و کیفیت بالاتری به کار ادامه دهند.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سونی جهت آشنایی مشتریان و کاربران گرامی با برخی از ترفندهای تعمیر، -که پیاده‌سازی آنها توسط کاربران عادی امکان‌پذیر است،- به تدوین برخی از مقالات این حوزه پرداخته‌اند. بعلاوه برخی از مقالات تخصصی نیز برای کاربران پیشرفته حوزه تعمیر گردآوری و نگارش گشته است تا همکاران ما نیز از مطالب این بخش بی‌بهره نمانند. جهت استفاده از این مقالات می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده و مقالات تعمیرگاه تخصصی سونی مرتبط را مطالعه نمایید.

تعمیرات سونی و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سونی

سونی یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات الکترونیک، محصولات صوتی تصویری، ارتباطات، بازی‌های ویدیویی، و فن آوری اطلاعات است. موفقیت این شرکت در تولید محصولات عادی و پیشرفته و تأمین نیاز بازارهای عادی و حرفه‌ای این شرکت را تبدیل به یکی از ثروتمند ترین شرکت‌های جهانی کرده است.

شرکت سونی در سال ۱۹۴۶ توسط Akio Morita و Masaru Ibuka بنیان‌گذاری شد. نام این شرکت برگرفته از کلمه لاتین sonus به معنی صدا است. جالب است بدانید سونی نخسین شرکت ژاپنی بود که در سال ۱۹۶۱ سهام آن در آمریکا عرضه شد. این شرکت با پیشروی های خویش توانست در سال ۱۹۷۳ نخستین جایزه Emmy را برای توسعه تلویزیون‌های رنگی Trinitron دریافت نماید.

هم‌اکنون شرکت سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی مطرح سازد. محصولات این شرکت همیشه طرفداران پروپا قرص و خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده مواجه گشته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز سونی به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات سونی و سوالات متداول تعمیرات تخصصی سونی

مرکز تعمیرات سونی با ایجاد واحدهای تخصصی مرتبط با تعمیر هر محصول (نظیر واحد تعمیرات موبایل، واحد تعمیرات لپ تاپ، واحد تعمیرات تبلت و ….)  فضایی فراهم کرده که در آن رفع تمامی عیوب و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری تولیدات سونی امکان‌پذیر گشته است. از آنجا که بخش عمده ای از اشکالات رایج ایجاد شده در دستگاه های هوشمندِ شخصی نیاز به حضور کارشناس تعمیر ندارد و کاربر با اندکی آشنایی می‌تواند، به دست خود، اختلالات ایجاد شده در دستگاه را رفع و برطرف نماید، کارشناسان این مرکز درصدد برآمدند تا با تدوین مقالاتی، راهنمای کاربران در رفع چنین اشکالاتی باشند.

شما نیز می توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی سونی ضمن افزایش اطلاعات و آگاهی های خویش، با روش های رفع اختلالات پیش آمده در آنها نیز آشنا شوید. بعلاوه در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و تخصصی ترین راهنمایی و ها و مشاوره های ممکن را دریافت نمایید.

تعمیرات سونی و اخبار مرکز تخصصی سونی

شما کاربران گرامی می توانید جهت آگاهی از خدمات و سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات سونی به مطالعه مطالب درج شده در وب سایت پرداخته و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش های شما خواهند بود و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد.

بعلاوه این امکان نیز فراهم گشته تا علاقمندان به حوزه علم و فناوری جدیدترین اخبار مرکز تخصصی سونی و رویدادهای مرتبط با کمپانی سونی را از طریق این وب سایت پیگیری نمایند. (اخبار و مطالب این حوزه از طریق بخش زیر قابل دسترسی است).