محصولات نمایندگی مجاز سونی

محصولات سونی ،  به وسیله ی  کارشناسان و متخصصین  نمایندگی سونی رصد شده و مشخصات آن ها در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. معرفی محصولات در نمایندگی مجاز سونی در راستای رفع نیاز کاربران ، انجام شده و کاربران پس از اطلاع از مشخصات محصول با دیدی باز دست به انتخاب محصول مورد نظر خود می زنند.

همچنین مطالعه ی مشخصات محصول ، برای برخی از کاربران  که علاقه مند به مطالعه ی ویژگی ها و قابلیت های جدید محصولات هستند بسیار مفید خواهد بود. کارشناسان مرکز تعمیرات سونی علاوه بر معرفی محصولات  به تعمیر محصولات سونی ، در واحدهای تعمیرات سونی می پردازند. لازم به ذکر است ، گارانتی خدمات در نمایندگی سونی با توجه مورد خدماتی انجام خواهد شد.

انواع محصولات نمایندگی مجاز سونی

سونی یکی از شرکت‌های باسابقه‌ی حوزه‌ی الکترونیک است که کاربران در دنیای امروز، آن را با تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمندش می‌شناسند. تاریخ راه‌اندازی این شرکتِ چندملیتی به یک سال پس از جنگ جهانی دوم، یعنی سال ۱۹۴۶ بازمی‌گردد.

در این سال دو مهندس ژاپنی با نام‌های ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا شرکتی را بنا نهادند که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند. اما تصور می‌کنید نخستین خروجی این شرکت بزرگ در گذشته چه بود؟ رادیو، تلویزیون، گوشی؟ هیچکدام.

نخستین خروجی این شرکت یک پلوپز برقی بود که هیچ‌گاه به بازار عرضه نشد. بالش الکتریکی گرم‌کننده دومین محصول این شرکت بود که موفقیت اندکی برای شرکت سونی به همراه داشت. بنیان‌گذاران سونی اما اختراعات و تولیدات خود را با پشتکار هر چه تمام‌تر دنبال کردند تا آن‌که در سال ۱۹۵۷، موفق به ارائه‌ی نخستین رادیوهای ترانزیستوری جیبی به دنیا شدند.

محصولات دیگر سونی:

محصول دیگر این شرکت که در دهه‌های پیشین توجه همگان را به خود جلب کرد فلاپی دیسک بود. فلاپی دیسک، یا دیسک نرم وسیله‌ای برای ذخیره اطلاعات بود که از یک صفحه (دیسک) مدور نازک از جنس پلاستیک منعطف با پوششی از مواد فرو‌مانیتیک (با قابلیت آهن‌بایی) تشکیل می‌شد و توسط یک پوسته مربع یا مستطیل شکل از پلاستیک محافظت می‌گردید. در سال‌های پس از آن سونی موفقیت‌هایی را در زمینه ارائه‌ی نخستین دستگاه بازی پلی استیشن و نیز اولین ویدئو کاست تجربه کرد. این شرکت پیشرو در سال ۲۰۰۴ نیز ابداع PSP یا کنسول بازی‌های ویدئویی قابل حمل را تجربه کرد و از این راهرو توانست خود را به عنوان یکی از پیشتازان و پرچمداران این عرصه به رخ کشد. فعالیت‌ و پویایی شرکت سونی اما به موارد فوق محدود نمی‌گردد؛ این شرکت خطوط تولیدی متعددی نیز در زمینه تولید دوربین‌های عکاسی، تلویزیون‌ها، صنعت موسیقی و تولید گوشی‌های همراه داراست.

Walkman ها:

در سال ۲۰۰۱، شرکت سونی اریکسون از تلفیق و همکاری دو شرکت سونی ژاپن و شرکت ارتباطی اریکسون سوئد، راه‌اندازی گشت که دفتر مرکزی آن در شهر لندن قرار داشت. ماحصل همکاری این دو شرکت عرضه‌ی اولین سری گوشی Walkman در سال ۲۰۰۲ و ورود آن به بازارهای جهانی بود. واکمن‌ها اولین گوشی‌های متمرکز بر اجرای موسیقی بودند که تا آن زمان عرضه می‌گشتند. این کار باعث ایجاد فضایی تازه در بازار موسیقی و طرفداران این عرصه شده بود. یک سال بعد یعنی سال ۲۰۰۶، اولین گوشی‌های سایبرشات، گوشی‌هایی که دارای قابلیت‌ها و امکانات نسبتاًپیشرفته عکاسی بودند، از سوی شرکت سونی اریکسون معرفی گشتند.

پایان کار و همکاری دو شرکت سونی اریکسون و سونی در سال ۲۰۱۱ اتفاق افتاد. در این سال سونی با خرید رسمی تمام سهام شرکت اریکسون، مدیریت کامل شرکت را به دست گرفت و از سال ۲۰۱۲، محصولات خود را با برندSony  به بازارهای جهانی عرضه کرد. هم‌اکنون شرکت سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی مطرح سازد. محصولات این شرکت همیشه طرفداران پروپا قرص و خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده روبه‌رو گشته‌اند.

معرفی محصولات نمایندگی مجاز سونی

نمایندگی سونی ضمن  تعمیر دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی ، به معرفی محصولات نمایندگی مجاز سونی نیز مبادرت می ورزد . مشخصات فنی ، سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از ماشین های اداری سونی همزمان با ورود به بازار به کاربران ارائه خواهد شد . شایان ذکر است ، ابزارآلات تعمیر این مرکز توسط متخصصین تعمیرات سونی فراهم و خریداری شده اند.

نمایندگی سونی با ورود تجهیزات مدرن سعی در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد . از این رو کارشناسان این مرکز ، با ارائه ی جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نماید . شما را به مطالعه ی مشخصات  محصولات نمایندگی مجاز سونی دعوت می کنیم. در صورت تمایل به مطالعه ی مطالب روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید.