تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی

کاربران دوربین های فیلم برداری سونی می توانند در صورت بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان، به مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های تعمیر بهسازی، ترمیم و ارتقاء دستگاه خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری Sony منحصر به نوعی خاص ازاین دستگاه نیست و تمامی دوربین های فیلم برداری جیبی، حرفه‌ای، خانگی و مخصوص خودرو را شامل می گردد.

مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی تیمی از مجرب ترین و زبده ترین کارشناسان و مهندسان این حوزه را به همکاری فراخوانده است و آنان را به پیشرفته ترین امکانات این حوزه تجهیز نموده است تا از این راهرو موفق به ارائه تمامی خدماتی گردد که ممکن است هریک از کاربران دوربین های سونی به آن نیاز داشته باشند.

مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه است که به دلیل بروزرسانی های مداوم تجهیزات و امکانات خویش موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و کسب رضایت مشتریان خویش گشته است.

تعمیر تخصصی دوربین فیلمبرداری سونی

در این بخش برخی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با دوربین‌های فیلمبرداری شرح داده شده و شیوه رفع آنها توضیح داده می‌شود. در صورتی که اشکال پیش آمده در دستگاه جدی است، می‌توانید جهت تعمیر و بهسازی عملکرد قطعات دوربین فیلمبرداری خود به مرکز تعمیرات دوربین فیلمبرداری سونی مراجعه نمایید.

بهم‌ریختگی تصویر ال سی دی دوربین فیلمبرداری سونی:

بروز این اشکال معمولاً به دلیل وجود ایراد در خود ال سی دی یا کابل یا دیتاهای آن است (منظور از دیتا اطلاعات کنترل کننده دوربین است). این تنظیمات کاملا تخصصی بوده و با استفاده از ابزار مخصوص توسط کارشناسان تعمیرات دوربین فیلمبرداری سونی قابل تنظیم است.

شطرنجی و فریز شدن تصویر:

بروز این ایراد به دلیل وجود اشکال در برخی قطعات دوربین فیلمبرداری سونی نظیر چیپ گرافیک دستگاه و یا قطعاتی متصل به پردازنده است. 

توصیه می‌شود تعمیر این بخش را به دلیل دشواری، به کارشناسان تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی بسپارید.

شارژ نشدن باتری دوربین:

تشخیص علت اصلی این اشکال نیاز به بررسی دستگاه و باتری و اتصالات آن دارد. این مشکل در ۹۵ درصد مواقع از خود باطری است و گاها خود دوربین اشکال دارد. 

در این شرایط می‌بایست مدار الکترونیکی یا دیتاهای دوربین و باتری چک شود.

کار نکردن تاچ پنل:

وجود این اشکال غالباً به دلیل وجود ایراد در ال سی دی یا کابل ال سی دی و یا برد داخلی ال سی دی است. 

به دلیل پیچیدگی این اشکال، بهتر است جهت تعمیر آن به یکی از مراکز تخصصی تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی مراجعه نمایید.

نداشتن تصویر از ال سی دی و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون:

از آنجا که با بروز این اشکال، هیچ‌گونه خروجی تصویر وجود ندارد و تصویری نیز ضبط نمی‌شود، به احتمال زیاد، مشکل پیش آمده از سی سی دی یا ورودی تصویر است که اطلاعات تصویر را دریافت نمی‌کند. البته این اشکال می‌تواند از المان های داخل لنز و حتی مدار پردازش تصویر نیز باشد که برای رسیدن دقیق به اشکال باید با ابزار مخصوص عیب‌یابی شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی قابل دریافت است.

گیر کردن لنز دوربین

گیر کردن لنز دوربین و دشواری باز و بسته کردن لنز دوربین فیلمبرداری؛ این اشکال به دلیل انباشته شدن گردوخاک، وارد شدن شن‌ریزه و مواردی از این دست به داخل لنز دوربین اتفاق می‌افتد. در چنین شرایطی معمولا دستگاه با پیغام خطا، خاموش شده و از ادامه‌ی کار باز می‌ماند. معمولا با سرویس دستگاه در این شرایط، مشکل پیش آمده رفع می‌گردد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی قابل دریافت است.

عدم پخش تصویر در وضعیت play

عدم پخش تصویر در وضعیت play یا پخش تصویر به صورت نوارهای راه راه دیده؛ بروز این اشکال به دلیل آلودگی و کثیفی هد است. در این شرایط می‌بایست هد دوربین فیلمبرداری تمیز گردد. انجام این کار نیاز به احتیاط بالا دارد و توسط خود کاربر نیز قابل انجام است.

عدم شناسایی مموری کارت

عدم شناسایی مموری کارت یا همان کارت حافظه؛ این اشکال در غالب شرایط به دلیل خراب شدن یا ویروسی شدن دستگاه اتفاق می‌افتد. خرابی مسیر کانکتورهای کارت خوان نیز ممکن است سبب این ایراد گردد. برای رفع این اشکال در غالب موارد روش فرمت کردن پیشنهاد می‌شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی قابل دریافت است.

مشکل نداشتن تصویر از ال سی دی دوربین:

این مورد، یکی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در دوربین‌های فیلمبرداری است. بروز این اشکال غالباً به دلیل باز و بسته کردن‌های مکرر پنل دوربین اتفاق می‌افتد. باز و بسته کردن‌های مداوم پنل، سبب قطعی کابل و در نهایت قطعی تصویر دوربین می‌گردد. برای رفع این اشکال نیاز است تا کابل و لولای دوربین فیلمبرداری سونی تعویض گردد.

حالت کمرا یا رکورد مات تصویر:

رنگ ها بهم ریخته، سیاه، کرکره ای یا موارد این چنین است که معمولا مشکل از سی سی دی است. در این شرایط نیاز به بررسی تخصصی دستگاه و شناسایی علت اشکال پیش آمده است. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی قابل دریافت است.

تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی و دیگر واحدهای تعمیرات سونی

اگرچه خدمات مرتبط با بهسازی دوربین های فیلم برداری سونی، در مراکز و شرکت های متعددی ارائه می گردد اما این کاربر است که می بایست دست به انتخاب مرکزی مجاز و استاندارد بزند و از مراجعه به مراکز غیرمجاز خودداری ورزد. مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی، یکی از مراکز استاندارد و مجاز فعال در سطح شهر است که کاربران دوربین های فیلم برداری سونی می توانند با مراجعه به آن تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بیشماری از دوربین های عادی و حرفه ای سونی به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه ها تسلط یافته و قادر به رفع تمامی اشکالات و عیوبی گشته اند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه ها ایجاد گردند. دیگر واحدهای تعمیرات سونی در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی

 • تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار سونی
 • تعمیر فلش های حرفه ای دوربین عکاسی
 • پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها
 • شابلن زنی و ترمیم یا BGA Rework
 • تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR
 • تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR
 • تعویض جک ها روی برد
 • رفع عیوب مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر
 • رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین عکاسی سونی
 • رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن
 • رفع مشکل رکورد مات
 • رفع اشکال نبود تصویر از ال سی دی و ویزور و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون
 • رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین عکاسی سونی
 • تعمیر انواع لنز
 • تعمیردوربین‌های حرفه ای
 • تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)
 • تعمیر تمامی مدل‌های دوربین فیلم برداری و عکاسی دیجیتال
 • عرضه لوازم جانبی دوربین های سونی (کیف، سه پایه، مموری و …)
 • ارائه برخی از خدمات به صورت رایگان شامل ارائه سی دی آموزشی، بروشور و کاتالوگ
 • مشاوره رایگان
 • خدمات گارانتی محصولات تحت قرارداد با شرکتها
 • تنظیم و تعمیر لنز دوربین جهت تعیین کیفیت دوربین
 • رفع هنگ دوربین
 • تعمیر برد سوخته دوربین
 • تعمیرات حرفه ای لنز دوربین فیلم برداری سونی
 • رفع اشکال گیر کردن لنز دوربین و اشکال در باز و بسته شدن آن
 • انجام امور مرتبط با پروگرام بایوس دوربین فیلم برداری سونی
 • تعمیرات مرتبط با فلش دوربین فیلم برداری
 • رفع عیوب مرتبط با هارد، مموری و …
 • رفع عیوب مرتبط با عملکردهای گوناگون دوربین فیلم برداری سونی
 • تعویض و جابجایی صحیح و استاندارد تمامی قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR
 • تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR
 • تعویض قطعات با هویه
 • انجام امور مرتبط با سیم کشی و ترمیم مدارات مختلف با هویه
 • شابلن زنی و ترمیم BGA Rework
 • انجام تعمیرات مرتبط با منبع تغذیه و عیب یابی جریان کشی
 • تعویض جک ها روی برد
 • تعمیر و تنظیم دوربین‌های فیلم برداری و عکاسی دیجیتال

اخبار دوربین فیلم برداری سونی و دیگر خبرها

در حال حاضر تمامی پارامترهای لازم جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی در این مرکز فراهم گشته است و کاربران این محصول می توانند با خیالی آسوده دستگاه معیوب خویش را تحویل داده و دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را تحویل بگیرند. تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه ای این حوزه انجام می پذیرد. کاربران گرامی می توانند اخبار دوربین فیلم برداری سونی و دیگر خبرها این حوزه را با مراجعه به بخش زیر پیگیری نمایند.

مقالات دوربین فیلمبرداری سونی و دیگر مقالات

نمایندگی سونی ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکتی است که هم ‌اکنون با دارا بودن دفاتر مرکزی در سایر کشورهای جهان فعالیت‌هایی در مقیاس جهانی دارد. شرکت سونی با حفظ جایگاه خود در میان بیست تولیدکننده برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌ها مطرح سازد.

محصولات این شرکت همیشه طرفداران پروپا قرص و خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده روبه‌رو گشته‌اند. در سال‌های اخیر شرکت سونی به معرفی محصولات دیجیتالی کامپکت خود و  SLRنظیر پرینترها، دوربین‌های فیلمبرداری، دستگاه‌های فتوکپی و دستگاه‌های چندکاره برای منزل و ادارات پرداخته است.

اگر از کاربران محصولات این برند هستید، می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز نظیر خدمات مرتبط با تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی را دریافت نمایید. مقالات دوربین فیلمبرداری سونی و دیگر مقالات مرتبطی که به دست کارشناسان مرکز تعمیرات دوربین فیلمبرداری سونی گردآوری و تدوین گشته اند، از طریق فضای زیر قابل دسترسی می باشند.

انواع دوربین فیلم برداری سونی و دیگر محصولات سونی

با توجه به اشتیاق کاربران سونی به داشتن اطلاعات مهم و مفید در ارتباط با هریک از محصولات این برند، در این قسمت، ویژگی‌ های هر یک از محصولات سونی، مزایا و معایب هر یک از محصولات، ارزش خرید هر یک از آنها، میزان افت و نوسان قیمت هریک از تولیدات، مقایسه هریک از محصولات سونی با محصولات هم‌رده و توضیحاتی در مورد شیوه استفاده و نگهداری در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. انواع دوربین فیلم برداری سونی و دیگر محصولات سونی در بخش زیر معرفی خواهند گشت. شایان ذکر است خدمات مرتبط با تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی و سایر محصولات این برند با حضور در نمایندگی سونی قابل دریافت است.

سوالات متداول تعمیرات سونی

کارشناسان مرکز تعمیرات سونی به دلیل حضور در دوره ‌های تخصصی، تسلط ویژه ای بر نوین ‌ترین متدهای تعمیر یافته و قادر به رفع و حل تمامی اشکالات نرم‌ افزاری و سخت‌ افزاری شده اند که ممکن است به هر روی در محصولات سونی ایجاد شده باشند. کارشناسان تعمیرات سونی طی دوره‌های تخصصی و کارشناسی، با ساختار دستگاه ها و عملکرد آنها آشنا شده و شیوه‌های نوینی را در تعمیر و اصلاح آن‌ها آموخته‌اند.

در صورت نیاز به خدمات مرتبط با بهسازی و ترمیم این دستگاه ها می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با مرکز تعمیرات سونی تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان این مرکز جهت تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌مند‌ گردید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی سوالات متداول شما در ارتباط با تعمیرات تخصصی سونی خواهند بود. برخی از سوالات متداول تعمیرات سونی و سوالات مرتبط با تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی سونی

نمایندگی‌ سونی پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی سونی درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات سونی را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند.

بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات سونی نظیر تعمیر تلویزیون بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. جهت آشنایی هر چه بیشتر با ساختار این مرکز و خدمات ارائه شده در آن نظیر خدمات مرتبط با تعمیرات دوربین فیلم برداری سونی، مطالعه مطالب، مقالات و اخبار ارائه شده در این وب سایت پیشنهاد می گردد.