اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340

کاربران لپ تاپ سونی VGN-SZ340 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری یا نرم افزاری در این دستگاه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات لپ تاپ حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان ارائه نمایند. جهت آسودگی خیال هموطنان گرامی، کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 عبارت است از:

  • تعمیر شارژر و باطری لپ تاپ
  • تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ
  • تعمیر LED و LCD لپ تاپ
  • تعمیر مادربرد و کارت گرافیک لپ تاپ
  • ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ
  • تعویض فلت و کارت شبکه لپ تاپ
  • تعویض قاب و بدنه لپ تاپ و ….

در بخش‌های زیر به برخی از سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 اشاره خواهیم کرد.

تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340

تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 در محل

اگر از کاربران لپ تاپ سونی VGN-SZ340 هستید و به هر دلیل امکان مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 در محل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در این بخش در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد: شرح نوع اشکال و اختلال پیش آمده در دستگاه (سخت افزاری یا نرم افزاری بودن اشکال لپ تاپ)، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات لپ تاپ (در صورت اطلاع)، ثبت آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد، تعیین روز و ساعت (درصورتی که ساعت و روز خاصی را مدنظر دارید)، ارائه دو شماره تماس جهت تماس های ضروری و اطلاع‌رسانی در صورت انصراف از دریافت سرویس در محل لپ تاپ، 24 ساعت قبل از حضور کارشناس.

خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ سونی VGN-SZ340 و بررسی مشکلات آن

خرابی فن لپ تاپ سونی VGN-SZ340

از آنجا که غالب اشکالات پیش آمده در فن لپ تاپ سونی و البته فن سایر لپ تاپ ها، آلودگی این قطعه و انباشت گردوغبار در آن است، نخستین توصیه ما جهت تعمیر فن لپ تاپ سونی گردگیری و سرویس آن است. تشخیص این مسئله که آیا امکان تعمیر فن لپ تاپ سونی VGN-SZ340 وجود دارد یا خیر، با بررسی کارشناسان سخت افزاری تعیین شده و به دارنده دستگاه اعلام می‌گردد.

تلاش کارشناسان تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340  آن است تا حتی‌الامکان فن معیوب تعمیر شود تا دستگاه با قطعات اورجینال و اصلی خود به کار ادامه دهد. اما در شرایطی که فن کاملاً خراب شده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، تعویض فن لپ تاپ سونی بهترین گزینه خواهد بود. چون هم هزینه چندانی ندارد و هم استفاده از یک فن نو، تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید سایر قطعات دارد.

خرابی کیبورد لپ تاپ سونی VGN-SZ340

صورتی که اشکال پیش آمده در کیبورد دستگاه سخت افزاری باشد، کارشناسان تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340، پس از عیب یابی صحیح دستگاه، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب کیبورد می کنند و در صورت نیاز، قطعات از کار افتاده را با قطعات اورجینال و باکیفیت جایگزین نمایند. بد نیست بدانید که اکثر خرابی های پیش آمده در کیبورد ناشی از ریخته شدن مایعات و یا اصابت اشیا و وسایل به این قطعه است.

در مواردی که کلید یا پایه نگهدارنده کلید کنده یا شکسته باشد، می توان کیبورد را تعمیر نمود. ولی بیشتر خرابی های ناشی از ریختن مایعات در کیبورد، قابل تعمیر نبوده و یا مقرون به صرفه نمی باشد و کیبورد باید تعویض شود. در هر حال تخصصی‌ترین سرویس‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با تعمیر کیبورد لپ تاپ با حضور در نمایندگی لپ تاپ سونی و نیز به صورت تعمیر در محل قابل دریافت است.

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ سونی VGN-SZ340

یکی از مشکلات نه چندان شایع مشاهده شده در لپ تاپ سونی VGN-SZ340 مشکل بوت نشدن یا به اصطلاح کاربران، بالا نیامدن ویندوز است. بروز این اشکال در سیستم های لپ تاپی به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در این میان پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نا به جا در رجیستری، ورود ویروس های مخرب به سیستم و… برخی از شایع‌ترین علل هستند.

در صورت مواجهه با این اشکال لازم است مواردی چون تغییرات اِعمال شده بر روی سیستم، روشن نشدن لپ تاپ، بازیابی فایل‌ها در صورت بالا نیامدن ویندوز، روشن شدن لپ تاپ و نمایش خطای عدم وجود دستگاه بوت‌پذیر، کرش کردن یا متوقف شدن ویندوز در طول بالا آمدن و در نهایت آبی شدن صفحه لپ تاپ بررسی شده و اقدامات لازم متناسب با هر یک از آنها بر روی دستگاه اِعمال شود. تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 در این شرایط تنها توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ امکان پذیر است.

تعمیر لولای لپ تاپ سونی VGN-SZ340

شکستگی لولای لپ تاپ معمولاً به دلیل وارد شدن فشارهای سنگین و ناگهانی به لپ تاپ اتفاق می‌افتد. از آنجا که لولاهای بکاررفته در انواع لپ تاپ، قطعاتی حساس و شکننده هستند، وارد شدن هر گونه ضربه سنگین و ناگهانی منجر به شکستگی آنها می‌گردد. در این شرایط نیاز است تا بسته به نوع شکستگی، جهت تعمیر و یا تعویض لولای لپ تاپ اقدام گردد. اگر شکستگی لولای لپ تاپ زیاد و وسیع باشد، امکان تعمیر یا جوشکاری این قطعه وجود نخواهد داشت.

بهترین راه در این شرایط، البته در صورت امکان، تعویض لولای شکسته است. در هر صورت تشخیص این مسئله که آیا تعمیر لولای لپ تاپ امکان‌پذیر است یا خیر، تنها با بررسی دستگاه امکان‌پذیر است. شایان ذکر است سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه نیز با مراجعه به نمایندگی سونی و یا با استفاده از سرویس «تعمیر لپ تاپ سونی VGN-SZ340 در محل» قابل دریافت است.

نمایندگی لپ تاپ سونی

نمایندگی لپ تاپ سونی با بهره مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات لپ تاپ های سونی را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. 

تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ سونی به دست مجموعه‌ای متشکل از «کارشناسان زبده و مجرب» و «تجهیزاتی پیشرفته و سازگار» انجام می‌پذیرد. تلفیق این دو مجموعه منجر به تشکیل واحدی متخصص و کارامد در حوزه تعمیر لپ تاپ سونی گشته است که به اذعان بسیاری از همکاران یکی از معدود مراکز پیشرو در ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ است.