اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • رونمایی سونی ازجدیدترین اعضای خانواده ی لنزهای سری G

رونمایی سونی ازجدیدترین اعضای خانواده ی لنزهای سری G

پس از انتشار شایعات مختلفی از عرضه‌ی لنز‌های تله‌فوتو خانواده‌ی E-Mount، شرکت سونی با انتشار جدید ترین لنز های مخصوص دوربین های فول فریم خود به تمام شایعات پایان داد.  لنزهای 600-200 میلیمتری F5.6-6.3  و پرایم 600 میلیمتر ی F4 جدید ترین لنز های شرکت سونی هستند که برای عکاس های فعال در ژانر حیات وحش و ورزش بسیار مناسب است. در ادامه ویژگی هایی از لنزهای سری G را بیان خواهیم نمود.

ویژگی  لنزهای سری G

 لنز FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS، از جمله لنزهای سری G سونی از ۲۴ المان شامل انواعی با پراکنش حداقلی و غیرکروی بهره می‌برد. در این لنز عملیات فوکوس و زوم داخلی و در داخل بدنه صورت می گیرد. این لنز جدید مجهز به دیافراگمی 11 تیغه و موتور فوکوس خطی Direct Drive SSM می باشد.برای فوکوس حداقل فاصله سوژه باید 2.4 متر و برای زوم حداکثر 0.2 معرفی شده است. این لنز از وزن بالایی برخوردار است و وزنی 2.1 کیلو گرمی دارد.

دیگر لنز جدید سونی را لنز سوپرتله و پرایم 600 میلی متری تشکیل می دهد. این لنز با وزن حدود 3 کیلوگرم پرچم دار سنگین ترین عضو خانواده ی لنز های E-MOUNT  است. هرچند سازندگان سعی کرده اند توازنی مناسبی در تقسیم وزن این لنز ایجاد کنند تا وزن زیاد بخش جلویی ان برای استفاده طولانی مدت منجر به اذیت عکاس نشود. طبق صحبت های مدیران ارشد شرکت سونی،دراین لنز که برچسب سری G MASTER  را حمل می کند، شعار کیفیت است .

لنزهای سری G

زمان عرضه و قیمت دو لنز جدید دوربین سونی

در مورد زمان عرضه ی لنزهای جدید خانواده G ، طبق اخرین اخبار هر دو لنز جدید سونی از ماه اوت (مرداد‌ ماه) . قیمت لنزهای سری G ۲۰۰۰ دلار برای مدل ۶۰۰-۲۰۰ میلی‌متری و ۱۳۰۰۰ دلار برای نسخه‌ی پرایم ۶۰۰ میلی‌متری، اعلام شده است.

نمایندگی دوربین سونی

نمایندگی دوربین سونی تمامی خدمات فروش دوربین سونی و خدمات پس از فروش دوربین یعنی ، تعمیر دوربین سونی را به کاربران ارائه می نماید. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دوربین عکاسی سونی منحصر به موردی خاص نیست و کلیه سرویس‌های مرتبط با دوربین های سونی نظیر تعمیر و تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR، تعمیر و تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR، تعویض جک ها روی برد، رفع عیوب مربوط به هارد، رفع اشکالات مربوط به مموری کارت و اتصال به کامپیوتر، رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین عکاسی، رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن و مواردی از این دست را شامل می‌گردد. با نمایندگی سونی تماس بگیرید و از گارانتی خدمات بهره مند شوید.