اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • سونی با Fnatic برای توسعه تجهیزات بازی  INZONE™ خود همکاری می کند

سونی با Fnatic برای توسعه تجهیزات بازی  INZONE™ خود همکاری می کند

ممکن است شما نیز همکاری سونی با Fnatic برای توسعه تجهیزات بازی  INZONE™ را شنیده باشید. هدف سونی و Fnatic از همکاری مشترک، توانمند کردن تمام بازیکنان به منظور دسترسی به پتانسیل های کامل آن است. INZONE یکی از برندهای تجهیزات بازی بوده که توسط گیمرهای رایانه شخصی مورد استفاده قرار گرفته و با تیز کردن حواس، توانایی های بازی را افزایش می بخشد. در ادامه به جزئیات بیشتری از این همکاری اشاره می کنیم. جدیدترن اخبار شرکت سونی  را سایت رسمی نمایندگی سونی مطالعه نمایید.  

همکاری سونی با Fnatic برای توسعه تجهیزات بازی  INZONE™

نحوه همکاری سونی با Fnatic برای توسعه تجهیزات بازی  INZONE™

سونی که به طراحی و تولید مانیتورهای گیمینگ و هدست های بازی شناخته شده است، با تخصص بالای خود در ارائه صدا و تصویر با کیفیت، توانسته فناوری های جدیدی را نیز در خود جای دهد. تیم هایی که در کمپانی سونی به توسعه محصول مشغول هستند، راجع به فناوری و عملکرد محصول با بازیکنان حرفه ای Fnatic مشورت می کنند.

ابتدا بازیکنان حرفه ای Fnatic اقدام به انجام آزمایش های دقیق برای محصولات INZONE کرده و سونی برای ارتقای محصولات با توجه به نظرات حرفه ای آن ها اقدام می کند. سونی با تجهیزات با کیفیتی که طراحی و تولید کرده، با استفاده از تجربیات بازیکنان حرفه ای Fnatic توانسته انقلابی ایجاد کرده و بازیکنان را در بازی های رقابتی پیروز کند.

همچنین سونی اقدام به تولید محتوای آنلاین با Fnatic برای بازیکنان کرده و باعث ایجاد تجربیات منحصر به فردی برای آن ها از جمله طرفداران Fnatic شده است. هیروشی ناکامورا که به عنوان رئیس واحد کسب و کار سرگرمی شخصی سونی فعالیت می کند، اذعان می کند که آن ها از شراکت با Fnatic بسیار هیجان زده هستند.

ناکامورا معتقد است با همکاری با Fnatic می توانند تجربه های جدیدی برای بازیکنان و طرفداران بازی ایجاد کنند. او اشاره کرد که با ادغام فناوری های صوتی و تصویری پیشرفته سونی و تخصص Fnatic، چندین ابتکار از جمله فعال کردن محتوا و ایجاد مشترک ابزارهای بازی را با Fnatic مهندسی می کنند. هدف شرکت سونی این است که به مردم و خصوصا به جامعه بازی نزدیک تر شود.

پیشنهاد سایت: تاریخچه برند سونی