نمایندگی sony

نمایندگی sony در تلاش است تا با تجهیز فضای خویش به حضور «زبده ترین کارشناسان» و «پیشرفته ترین تجهیزات»، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را به کاربران دستگاه های Sony ارائه نماید. نمایندگی sony با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از مراکز حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی دستگاه‌های Sony مشغول به کار است.

این مرکز خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلف و مرتبط با این محصولات عرضه می‌دارد. این مرکز به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در جهت بهینه‌سازی کاربردهای تکنولوژی در کشور کوشا باشد.

مشخصات نمایندگی Sony

نمایندگی sony در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات sony به کار بسته است. این مرکز در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. ویژگی قابل توجه نمایندگی Sony ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد.

دیگر ویژگی های بارز این مرکز عبارتند از: به‌کارگیری کادر متخصص و باسابقه در امر فروش و تعمیر محصولات Sony، کنترل‌های دائمی محسوس و نامحسوس بر عملکرد کارمندان نمایندگی sony و نظرسنجی از مشتریان محترم، تلاش جهت رسیدن به معیارها و ضوابط بین‌المللی، رسیدگی به شکایات طرح شده از سوی مشتریان و پیگیری تمامی آن‌ها، به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ابزار و متدهای تعمیر در واحدهای تعمیر Sony و ….

تعمیر پلی استیشن سونی

کاربران کنسول‌های مهیج سونی می توانند در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیرات play station ‌به مرکز تخصصی تعمیرات کنسول بازی مراجعه نمایند. رفع ایرادات مدار کنسول، بهسازی تعذیه کنسول بازی، تعمیر برد اصلی کنسول بازی، ترمیم چیپ گرافیک و در نهایت انجام تنظیمات پروگرام کنسول بازی برخی از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر پلی استیشن سونی است. دارندگان این دستگاه می توانند پس از حضور در نمایندگی تعمیرات کنسول بازی و مراجعه به پارت تعمیرات play station سرویس های مذکور را دریافت نمایند. شایان ذکر است، به منظور رضایت و اطمینان مراجعان گرامی، تمامی سرویس های انجام شده در مرکز تعمیرات پلی استیشن سونی گارانتی گشته است.

تعمیر لپ تاپ سونی

استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در لپ تاپ خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز جهت تعمیر لپ ‌تاپ سونی هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های مجاز و معتبر تعمیر لپ ‌تاپ مراجعه کنید.

مرکز تعمیر لپ تاپ سونی یکی از مراکز مجاز و استاندارد جهت دریافت خدمات تخصصی مرتبط با این دستگاه است که تخصصی ترین سرویس های این حوزه را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می دارد. کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ Sony پس از کنترل ظاهری لپ تاپ و مسیریابی جریان، قطعات آسیب‌دیده را جستجو و نسبت به تعویض و جای‌گذاری قطعه‌ی جدید اقدام خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ سونی از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات استفاده خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون سونی

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به تعمیرگاه مرکزی سونی و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر در محل تلویزیون سونی» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است.

تعمیر تلویزیون سونی در محل می تواند بهترین سرویس انتخابی برای کاربرانی باشد که به هر دلیل تلویزیون آنها دچار اختلال و خرابی گشته است لیکن امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. تبدیل این گزینه به بهترین انتخاب برای این دسته از کاربران، از آن روست که در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تعمیرکاران تلویزیون، خود، در محلِ مورد نظرِ مشتری حضور می یابند.

تعمیر سینمای خانگی سونی

سیستم‌های سینما خانگی سونی با تکیه بر تکنولوژی های صوتی و تصویری و بهره بردن از فضای خانه، تجربه‌ای استثنایی از نمایش فیلم‌ها برای کاربران و اهالی خانه به ارمغان می‌آورد. البته با خرید این محصول نباید انتظار عملکردی بی‌نقص در طی سالیان متمادی داشت. چه این محصول نیز یک ابزار الکتریکی است -و با وجود آنکه برخوردار از بالاترین سطح کیفی ساخت در قطعات خود است،- امکان بروز اشکال و خرابی در آن وجود دارد. در صورت خرابی این دستگاه، آنچه مهم خواهد بود مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد در حوزه تعمیر سینمای خانگی سونی است.

عدم توجه به این موضوع و مراجعه به مراکز غیرمجاز نه تنها تعمیر سینمای خانگی سونی را با مشکل مواجه خواهد ساخت بلکه خرابی‌های پیش آمده در آن را دو چندان خواهد کرد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سونی و مراجعه به واحد تعمیر سینمای خانگی تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این محصول را دریافت نمایید. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در رابطه با خدمات ارائه شده در این مرکز می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی sony

 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر تبلت sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر مانیتور sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سینمای خانگی sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون sony
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیر در محل sony نظیر (تعمیر در محل تلویزیون sony، تعمیر در محل سینمای خانگی sony و…)
 • ارائه کلیه خدمات و سرویس های مرتبط با تعمیرات هارد sony
 • تعمیر محصولات sony
 • سرویس محصولات sony
 • ارائه کلیه خدمات پس از فروش sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر کنسول sony
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور sony

اخبار شرکت sony

نمایندگی sony با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان sony عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی sony گردند.

نمایندگی sony در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی محصولات کمپانی sony تمرکز دارد. در حوزه «تعمیرات محصولات sony» نیز تمرکز عمده‌ی متخصصان این واحد بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبِ sony است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌اند؛ عیوبی که ممکن است به دلیل اختلال در نوسانات برق یا استهلاک در قطعات ایجاد گشته باشند. شما کاربران گرامی می توانید اخبار شرکت sony را از طریق فضای زیر پیگیری نمایید.

مقالات نمایندگی مجاز sony

ویژگی قابل توجه نمایندگی مجاز sony ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز sony را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی مجاز sony به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، پس از اتمام کار می بایست به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی مجاز sony پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی نمایندگی مجاز sony ارجاع داده خواهد شد. مقالات نمایندگی مجاز sony از طریق بخش زیر قابل دسترسی است.

محصولات sony

شرکتِ چندملیتی sony یک سال پس از جنگ جهانی دوم، یعنی در سال ۱۹۴۶ تأسیس و راه اندازی شد. در این سال دو مهندس ژاپنی با نام‌های ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا شرکتی را بنا نهادند که اکنون بیش از ۱۴۵ هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند. اما تصور می کنید نخستین خروجی و محصول این شرکت چه بوده است؟ رادیو، تلویزیون، گوشی؟ هیچکدام. نخستین خروجی این شرکت یک پلوپز برقی بود که هیچ‌گاه به بازار عرضه نشد. بالش الکتریکی گرم‌کننده دومین محصول این شرکت بود که موفقیت اندکی برای شرکت sony به همراه داشت.

بنیان‌گذاران sony اما اختراعات و تولیدات خود را با پشتکار هر چه تمام‌تر دنبال کردند تا آن‌که در سال ۱۹۵۷، موفق به ارائه‌ی نخستین رادیوهای ترانزیستوری جیبی به دنیا شدند. sony یکی از شرکت‌های باسابقه‌ی حوزه‌ی الکترونیک است که کاربران در دنیای امروز، آن را با تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمندش می‌شناسند. کاربران گرامی می توانند جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر محصولات sony به بخش زیر مراجعه نمایند.

سوالات متداول تعمیرات sony

مدیریت نمایندگی sony در تلاش است تا تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار را در بخش تعمیرات sony پیاده‌ سازد. از اینرو در مرکز تعمیرات sony می‌توان کلیه‌ی ویژگی‌های یک سازمان‌ مشتری مدار را مشاهده کرد. ویژگی‌هایی نظیر:

 • درکی صحیح از ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش در جهت اجرای آن
 • بررسی و رسیدگی به شکایات و اشکالات وارده به سازمان از سوی مشتریان
 • تلاش در جهت رفع و حل شکایات مطرح شده از سوی مشتریان
 • تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان
 • انعطاف‌پذیری در بخش تعمیرات sony و ارائه‌ی راهکارهای متفاوت به مشتری
 • ارائه‌ی اطلاعات پیش‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب و… .

به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقض در هرکدام از انواع محصولات sony، می‌بایست این محصولات را تنها به مرکز تعمیرات sony بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، بپرهیزید. تعمیرات محصولات sony توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد. سوالات متداول تعمیرات sony در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

درباره sony

بدون تردید sony یکی از بازیگران اصلی فناوری دنیا در طول دهه‌های اخیر بوده است. روزنامه گاردین در مطلب کوتاهی به ذکر نکاتی در مورد تاریخچه شرکت سونی پرداخته که شاید برای کسانی که چندان با این غول فناوری آشنا نیستند، مفید باشد.

شرکت sony در سال ۱۹۴۶ توسط Akio Morita و Masaru Ibuka بنیان‌گذاری شد. نام این شرکت برگرفته از کلمه لاتین sonus به معنی صدا است. جالب است بدانید سال ۱۹۶۱ sony اولین شرکت ژاپنی بود که سهامش در آمریکا عرضه شد. همچنین سال ۱۹۷۳ این شرکت نخستین جایزه Emmy را برای توسعه تلویزیون‌های رنگی Trinitron دریافت کرد. این شرکت سال ۱۹۸۲ اولین سی‌دی پلیر را با نام CDP-101 معرفی کرد.

کمپانی sony سال ۱۹۸۹ با خرید Columbia Pictures به قیمت ۳٫۴ میلیارد دلار وارد دنیای هالیوود شد. این کمپانی سال ۱۹۹۱ به Sony Pictures Entertainment تغییر نام داد.

تاریخچه سونی

سال ۱۹۹۹، AIBO روبات اسباب‌بازی این شرکت، به شکل یک سگ، ساخته شد. این روبات بعدها به تالار مشاهیر روبات‌های دانشگاه Carnegie Mellon به عنوان بهترین محصول روباتیک که تا آن زمان به بازار مصرف عرضه شده بود، راه یافت. آخرین نسخه از این روبات سال ۲۰۰۵ ساخته شده است.

  تا سال ۲۰۱۳ شرکت sony توسط Sir Howard Stringer تاجر ولزی به عنوان رییس هیئت مدیره مدیریت می‌شد. او سال ۲۰۰۵ به عنوان اولین مدیر عامل غیر ژاپنی این شرکت انتخاب شد و  سال ۲۰۱۰ جای خود را به Kazuo  Hirai داد و به مقام ریاست هیئت مدیره شرکت سونی منصوب شد و سال ۲۰۱۳ از این پست نیز کناره‌گیری کرد.

  sony یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات الکترونیک، محصولات صوتی تصویری، ارتباطات، بازی‌های ویدیویی، و فن آوری اطلاعات برای بازارهای عادی و حرفه‌ای است که این شرکت را تبدیل به یکی از ثروتمند ترین شرکت‌های جهانی کرده است. فعالیت‌های اصلی در زمینه تجارت این شرکت شامل شرکت  سونی (Sony Corporation)، فیلمسازی sony، بازی های کامپیوتری sony، شرکت Sony Ericsson و شرکت بازرگانی sony می‌باشد.

نمایندگی Sony Service

نمایندگی sony srvice , واحد تعمیرات تخصصی محصولات sony را، با تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و متخصصین تعمیرات  راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات sony را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد. نقطه ی اتکای sony service را می توان قابل اطمینان بودن آن دانست، زیرا که همواره اعتماد و اطمینان به یک مجموعه، سبب ساز راحتی و آسودگی خیال مشتری ها به آن شرکت می شود.

از دیگر مزایای نمایندگی sony ، میزان اهمیت به سرعت بخشیدن کار تعمیرات برای مشتریان است، از این رو عقب انداختن کار مشتریان از جمله مسائلی است که sony service سخت با آن مقابله می کند. از سیاست های خوب و ستودنی این مجموعه، میتوان تصمیم برای دستمزد منصفانه بر کار دانست که مدیریت نمایندگی sony به این مسئله همواره تأکید داشته است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی و ارتباطی است که با همکاری نیروهای متخصص و ماهر خویش در تلاش است تا رویکرد جدیدی را در حوزه خدمت رسانی به ثبت رسانده و با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید. تمرکز مدیریت مرکز سخت افزار ایران بر ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و مواردی از این دست سبب گشته تا این مجموعه بدل به قطبی قدرتمند در این صنف گردد و مورد توجه بسیاری از همکاران، مشتریان و کاربران قرارگیرد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.