اشتراک گذاری

نمایندگی اصلی سونی

نمایندگی اصلی سونی فعالیت ویژه و اختصاصی خود را به این منظور گسترده ساخته است که هر روزه به طیف وسیع هواداران این کمپانی، افراد زیادی اضافه می شوند که به دنبال دریافت خدماتی نو و با کیفیت هستند. در نمایندگی اصلی سونی همه چیز برای کاربر فراهم است. هر آنچه را که بخواهد و تصور کند با صرف کمترین زمان در اختیار خود خواهد داشت.

در این نمایندگی رسمی سونی، کاربر جایگاه ویژه و قابل احترامی دارد. در حقیقت نقطه اصلی تنها کاربر است که باعث می شود این نمایندگی استاندارد سونی جان بگیرد و به فعالیت های گوناگون خود ادامه دهد. در نمایندگی اصلی سونی با ارائه خدماتی نو و مدرن موفق شده ایم که رضایت همه کاربران را جلب کنیم و به یک قطب قدرتمند در این حوزه تبدیل شویم.

نمایندگی اصلی سونی در تهران

نمایندگی سونی در تهران

شعبه های متعدد نمایندگی سونی در تهران، پذیرای حضور کاربران سونی هستند. تمامی خدمات مرتبط با دستگاه های سونی از جمله دوربین، تلویزیون، موبایل، لپ تاپ و غیره در این شعب ارائه می شود. جهت رفاه حال شهروندان تهرانی، خدمات سرویس در محل نیز ارائه می گردد. به واسطه این سرویس، تمامی تعمیرات و خدمات جهت رفع مشکل دستگاه در محل مشتری انجام می شود.

تعمیرکاران هنگام مراجعه به محل، تجهیزات و لوازم مورد نیاز را به خود به همراه داشته و تنها درصورتی که امکان تعمیر دستگاه در محل وجود نداشته باشد، ادامه فرآیند تعمیر را با انتقال دستگاه به مرکز انجام می دهند.

نمایندگی سونی در کرج

نمایندگی سونی در کرج نیز خدمات ارائه می کند. با راه اندازی شعبه کرج، تمامی ساکنین این شهرستان و سایر شهرهای استان البرز می توانند برای دریافت خدمات باکیفیت نمایندگی سونی به این شعبه مراجعه کنند. در این مرکز خدمات تعمیرات تخصصی دستگاه های الکترونیکی سونی از جمله تلویزیون، تبلت، موبایل، لپ تاپ و غیره ارائه می گردد.

نمایندگی سونی در کرج تعمیرات این دستگاه ها را در کارگاه های مجزا و پیشرفته انجام می دهد. این موضوع سبب شده تا تمامی عیوب و ایرادات فنی دستگاه به طورکامل برطرف گردد. شایان ذکر است این مجموعه از آرشیو جامع قطعات و لوازم جانبی برخوردار بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از نمونه های فابریک استفاده می کند.

شماره تلفن نمایندگی اصلی سونی

اگر کاربر سونی هستید، ۰۲۱۶۲۹۴۸ و ۰۲۱۵۴۱۱۴ به یاد بسپارید. بدون شک این شماره ها برای دریافت خدمات گوناگون و متنوع نمایندگی اصلی سونی مورد نیاز شما خواهند بود. در این نمایندگی تنها کافی است با یک تماس کوتاه از چگونگی دریافت انبوه خدمات نمایندگی اصلی سونی اطلاع یابید و با توجه به شرایط ویژه و اختصاصی خود یکی از آنها را انتخاب کنید و استفاده نمایید. همکاران ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۲۱ و پنچ شنبه ها و همه ایام تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۸ در خدمت همه کاربران سونی هستند تا صفر تا صد نیاز های آنها را پاسخگو باشند.

واحد تعمیرات نمایندگی اصلی سونی

تعمیرات بخش جدایی ناپذیر از یک پروسه خدمات رسانی است. برای هر دستگاهی همیشه این احتمال وجود  دارد که دچار اختلال و مشکلاتی شود؛ دستگاه های سونی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. انواع دوربین های سونی، گوشی ها و لپ تاپ های سونی، لوازم صوتی و تصویری سونی و … ممکن است روزی به تعمیر و سرویس نیاز داشته باشند.

ما در بخش تعمیرات سونی برای تعمیر هر یک از این دستگاه ها واحد جداگانه ای در نظر گرفته ایم تا ضمن استفاده از این خدمات اصلی و با کیفیت، رضایت  همیشگی و همه جانبه کاربران را در سابقه کاری خود درج کنیم و با افتخار به این مسئله، انگیزه بیشتری برای ارائه خدمات هر چه بهتر داشته باشیم.

در واحد تعمیرات نمایندگی اصلی سونی از تجهیزات و دستگاه های جدید و سازگار با محصولات سونی استفاده می شود و این اطمینان به کاربر داده می شود که کیفیت این خدمات نمونه مشابهی در سایر مراکز نخواهد داشت.

واحد فروش نمایندگی اصلی سونی

واحد فروش و خدمات پس از فروش سونی، با فعالیت های اختصاصی و گسترده خود، به همه کاربران اطمینان می دهد که متقاضی هر یک از محصولات سونی که باشند، به راحتی می توانند در نمایندگی اصلی سونی آن محصول را بیابند و تهیه کنند. خدمات پس از فروش همواره از دغدغه های اصلی کاربران است؛ آنها همواره به دنبال مرکزی می گردند که بتوانند بهترین و بیشترین تسهیلات و خدمات را دریافت کنند.

به همین دلیل در نمایندگی اصلی سونی شرایطی را فراهم آورده ایم که کاربر سونی بتواند ضمن استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان و اختصاصی، از سایر تسهیلات ویژه نیز بهره مند شود و از هر جهت بیمه باشد. همکاران ما در جلسات مشاوره ای خود به کاربران همواره این نکته را یادآور می شوند که با در نظر گرفتن نیاز، بودجه و سلیقه خود اقدام به خرید کنند تا در نهایت کار، از خرید خود رضایت کامل داشته باشند.

نمایندگی اصلی سونی

خدمات نمایندگی اصلی سونی

خدمات این مرکز در حوزه های فروش و تعمیر ارائه می شود. بخش تعمیرات، تخصصی ترین بخش آن بوده و خدمات متنوعی در این زمینه به کاربران تقدیم می شود. این خدمات در بخش ها و واحدهای مجزا و توسط متخصصان توانمند نمایندگی سونی ارائه می گردد. قبل از معرفی خدمات این مجموعه بد نیست بدانید نمایندگی SONY بیشترین تلاش خود را به کار گرفته تا خدماتی مطلوب و همسو با استانداردهای این کمپانی ارائه دهد. از این رو، تمامی کاربران، خدماتی باکیفیت از این مجموعه دریافت می کنند.

  • تعمیرات اختصاصی لپ تاپ، تبلت و گوشی های سونی
  • تعمیر و سرویس پرژکتور سونی
  • تعمیر و ترمیم انواع DVD Player وBlu-ray سونی
  • ترمیم، تعمیر، عیب یابی و سرویس مانیتور های سونی در نمایندگی اصلی سونی
  • تعمیر انواع دوربین های سونی
  • ارائه خدمات تخصصی و جزئی دوربین های سونی
  • تعمیرات لوازم صوتی و تصویری سونی در نمایندگی اصلی سونی
  • تعمیر، ترمیم و عیب یابی همه قطعات جانبی لوازم صوتی و تصویری سونی

لازم به ذکر است که همه این واحد های تعمیراتی در نمایندگی اصلی سونی خود از زیر مجموعه های مختلفی تشکیل شده اند که خدمات مربوط به خود را ارائه می دهند.

اخبار، اطلاعات، مقاله های مفید و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی سونی را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر